Wszystkie rzeczy, które chcesz wiedzieć o Urshifu Pokémon

STRONA GŁÓWNA > Zmień lokalizację > Wszystkie rzeczy, które chcesz wiedzieć o Urshifu Pokémon

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 9 września 2021 r.

Pokemon Go szturmem podbiło świat. W dzisiejszych czasach każdego entuzjastę gier można zaobserwować grającego w Pokemon Go na co dzień. W tej grze zasadniczo dzielisz się swoją aktualną lokalizacją oraz szukasz i zbierasz pokemony w swojej okolicy.

Pojawił się nowy pokemon, który został niedawno włączony do tej gry o nazwie Urshifu. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym Pokemonie? W tym artykule możesz uzyskać wszystkie potrzebne informacje o Urshifu. Na koniec porozmawiamy również o tym, jak możesz kpić ze swojej lokalizacji podczas grania w Pokemon Go.

Urshifu

Czym jest Urshifu w Pokemon Go?

Pokemon Urshifu pojawia się w Generacji 8 i jest uważany za mroczny lub walczący typ Pokemona. Jest również powszechnie określany jako „Pokemony Wushu”. Ten legendarny Pokemon jest dostępny w początkowej przepustce na rozszerzenie otrzymanej dla Pokemon Sword & Shield. W tej „Wyspie Zbroi” pokemon Urshifu wyewoluował z Kubfu.

Ogólnie rzecz biorąc, gdy Kubfu przejdzie odpowiednie szkolenie, ewoluuje i stanie się Pokemonem Urshifu. Ogólnie rzecz biorąc, Pokemon Urshifu można zobaczyć w dwóch różnych stylach, którymi są Rapid Strike Style i Single Strike Style. Każdy z tych stylów ma też inne formy.

Podstawowe statystyki

HP 100 310 404
Obrona 100 184 328
Atak 130 238 394
Specjalna obrona 60 112 240
Atak specjalny 63 117 247
Prędkość 97 179 322
Suma 550 Minimum Maksymalny

Jak zdobyć Urshifu?

Na „Wyspie Zbroi” znajduje się dojo, w którym zbiera się kilku trenerów, aby doskonalić swoje umiejętności. Kiedy trenujesz tutaj, zostaniesz przedstawiony Pokemona Kubfu przez mistrza dojo i Mustarda, który jest byłym mistrzem regionu Gali.

Kontynuując trening z Kubfu, będziesz mógł wziąć udział w wyzwaniu prowadzonym w „Wieży dwóch pięści”. Tutaj możesz wybrać pomiędzy Wieżą Wód lub Wieżą Ciemności i stawić czoła wyzwaniu sam na sam z Kubfu.

Jeśli uda Ci się podbić jedną z dwóch wież, pokonując Musztardę na najwyższym piętrze wieży, Twój Pokemon Kubfu przekształci się w Urshifu Smogon który jest potężniejszym Pokemonem.

Która forma Urshifu jest lepsza?

Legendarny pokemon Urshifu występuje w dwóch różnych formach, a każda z tych dwóch form Urshifu może nauczyć się różnych ruchów.

1. Styl pojedynczego uderzenia

Wszystkie produkty Pokemon Wushu
Rodzaj Ciemny/Walka
Waga 105 kg
Wysokość 1.9 m
Zdolność Niewidzialna pięść

styl pojedynczego uderzenia urshifu

Kiedy twój Urshifu jest w tej formie, może walczyć bez powstrzymywania się. Taki Urshifu, gdy jest wściekły, bezlitośnie atakuje przeciwnika, dopóki nie zostanie zmiażdżony. Jeśli twój Urshifu jest stylem pojedynczego uderzenia, zauważysz, że jego ruchy są dość bezpośrednie i pospieszne do przodu w pojedynczej linii prostej.

Będzie nadal utrzymywał odległość od przeciwnika, a następnie natychmiast wyskoczy do przodu, aby zadać potężny i silny cios. Charakterystycznym ruchem tej formy Urshifu jest nikczemny cios. Kiedy twój Urshifu podąża ciemną ścieżką, może wyzwolić ten ruch, który ma postać jednego, potężnego ciosu. Ten ruch zawsze dawał krytyczny wynik, ponieważ twój Urshifu atakowałby przeciwnika, nie zwracając uwagi na zmiany statystyk twojego celu.

2. Styl szybkiego uderzenia

Wszystkie produkty Pokemon Wushu
Rodzaj Typ Woda/Walka
Waga 105 kg
Wysokość 1.9 m
Zdolność Niewidzialna pięść

styl szybkiego uderzenia urshifu

Ta forma Pokémon Urshifu zachowuje spokojniejszą postawę i najpierw obserwuje swojego przeciwnika pod kątem jego mocnych stron, a następnie unika rzucanych na niego ataków. Ogólnie rzecz biorąc, płynne ruchy byłyby obserwowane przez Urshifu w stylu Rapid Strike.

Ta forma Urshifu najpierw mierzy ruchy przeciwnika, a następnie powoli przytłacza go kilkoma szybkimi ciosami. Charakterystycznym ruchem Rapid Strike Urshifu są trzykrotne gwałtowne gwałtowne uderzenia. Kiedy twój Urshifu podąża ścieżką wody, może wyzwolić te ruchy. Podobnie jak w poprzedniej formie Urshifu, gdy aktywowany zostanie ten potrójny atak, ciosy przeciwnika będą krytyczne bez zwracania uwagi na zmianę statystyk przeciwnika.

Która forma jest lepsza?

Urshifu w stylu szybkiego ciosu jest stosunkowo lepszy, ponieważ może łatwo przebić się przez obronę, taką jak zastępca i Przebranie Mimikyu, i kontynuować uderzanie w ciągu zaledwie jednej tury. Ma szerszy zasięg w porównaniu do Urshifu w stylu pojedynczego uderzenia, co czyni go lepszym, jeśli chodzi o przeżywalność.

Nie ma również 4x słabych punktów, takich jak styl Urshifu z pojedynczym uderzeniem, dzięki czemu jest mniej podatny na ataki. Ponieważ styl pojedynczego uderzenia, Urshifu jest Pokemonem typu ciemnego / walczącego, ma wadliwe zdolności obronne i obejmuje mniej typów w porównaniu do stylu szybkiego uderzenia Urshifu.

Jak złapać więcej Urshifu w Pokemon Go?

Jeśli chodzi o grę w Pokemon Go, możesz łapać Pokemony tylko w okolicy, w której przebywasz. W ten sposób możesz złapać tylko kilka Urshifu.

Jednak po zmianie lokalizacji masz większą szansę na złapanie dużo większej ilości Urshifu. Jeśli chcesz to zrobić, możesz zakpić swoją obecną lokalizację, korzystając z oprogramowania do fałszowania lokalizacji innej firmy, takiego jak aFoneSoft DowolnyDo.

Jest to narzędzie, za pomocą którego można tymczasowo zmienić swoją aktualną lokalizację w Pokemon Go. Działa zarówno z urządzeniami z systemem iOS, jak i Androidem i jest wyposażony w ekscytującą gamę funkcji, które mogą pomóc w zmianie lokalizacji i łapaniu większej liczby Urshifu w Pokemon Go.

aFoneSoft AnyTo Funkcje

Wypróbuj za darmo

Często zadawane pytania dotyczące Urshifu

1. Czy Urshifu to dobry Pokemon?

Urshifu to Pokemon, który ma niesamowite statystyki. Mimo, że ma 550 BTS, co jest znacznie słabsze od kilku legendarnych Pokemonów, jest bardzo dobrze rozprowadzany. Chociaż cofa się ze złą obroną specjalną i atakiem, nadrabia to innymi silnymi statystykami.

2. Czy Urshifu ma Gigantamax?

Kiedy porozmawiasz z Musztardą i Hopem, zdasz sobie z tego sprawę Pokemon Urshifu nie nauczył się umiejętności Gigantamax. Ten gigantyczny niedźwiedź też nie lubi smaku Max Soup. Jednak gdy do zupy doda się specjalny składnik, zje go.

3. Czy Kubfu to legendarny Pokemon?

Tak, Kubfu to nowy legendarny Pokemon typu bojowego, który został wprowadzony w Generacji 8. To poważny Pokemon, który jest niezwykle oddany swojemu treningowi i mieszka w odległych, odległych górach.

Wnioski

Urshifu to nowy Pokemon, który jest rozwiniętą wersją Kubfu. Występuje w dwóch różnych formach, każda z własnym zestawem umiejętności i mocy. Ten artykuł pomoże ci dowiedzieć się więcej o tym Pokemonie, jego formach, mocnych i słabych stronach. Jeśli chcesz uchwycić więcej błyszczących Pokemonów Urshifu, rozważ zainwestowanie w wysoce zalecane oprogramowanie do zmiany lokalizacji, takie jak aFoneSoft DowolnyDo.

Gorące artykuły