Napraw iTunes

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

WinThruster Recenzja: Najbardziej szokujące odkrycia dotyczące WinThruster!

Jak dobrze znasz WinThruster - narzędzie do naprawy iTunes? Poznaj fakty dotyczące WinThruster, śledząc nasze odkrycia w akapitach tego postu.

Najlepsze rozwiązanie dla „Film iTunes nie będzie odtwarzany na czarnym ekranie”

Nie możesz odtworzyć filmu iTunes z powodu problemu z czarnym ekranem? Nie martw się, rozwiązania tego problemu są szybkie i łatwe do wdrożenia. Ten przewodnik ci pomoże.

Metody 3, aby naprawić „Nie udało się uruchomić sesji iTunes Sync”

Czy masz do czynienia z problemem „Nie udało się uruchomić sesji synchronizacji iTunes” podczas synchronizacji urządzenia? Z następującymi prostymi rozwiązaniami, aby rozwiązać problem. Ucz się więcej!

Jak naprawić iTunesHelper, który nie działa w systemie Windows 10, 8 lub 7 PC?

iTunesHelper jest ważnym składnikiem iTunes, w tym artykule dowiesz się, jak naprawić iTunesHelper, który nie działa na 3 różne sposoby. Ucz się i wypróbuj!

Jak znaleźć kopię zapasową iTunes na komputerze Mac lub Windows?

Czy chcesz uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes? Następnie postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby łatwo zlokalizować kopie zapasowe telefonu iPhone, iPada lub iPoda touch na komputerze Mac/Windows.

Błąd iTunes 50 naprawić? Proste sposoby, aby to naprawić

Czy szukasz w Internecie sposobów na naprawienie błędu iTunes 50? Jeśli tak, to byłoby łatwo. Ten post poszerzy Twoją wiedzę o tym, jak naprawić błąd iTunes 50.

Jak naprawić błąd iTunes 306 podczas łączenia się ze sklepem iTunes?

Błąd iTunes 306 może być denerwujący, ponieważ uniemożliwia pobieranie muzyki, aplikacji itp. Przeczytaj ten przewodnik, aby naprawić błąd 306 w najbardziej efektywny sposób.

Najlepsza i zalecana poprawka błędu iTunes 310

Możesz napotkać błąd iTunes 310 podczas korzystania z iTunes do zarządzania multimediami. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to naprawić, ten artykuł da najlepszą odpowiedź. Dowiedz się teraz!

Błąd iTunes 5002? Napraw to na 5 skutecznych sposobów!

Jeśli masz problemy z błędem iTunes 5002, ten przewodnik uratuje ci życie. Postępuj zgodnie z 5 skutecznymi sposobami rozwiązania problemu i nigdy więcej się nim nie martw.

Najnowsze i najbardziej wydajne rozwiązanie dla błędu iTunes 2324

Jeśli nie możesz zainstalować, zaktualizować lub odinstalować iTunes, ten przewodnik ci pomoże. Wymienia kilka skutecznych rozwiązań, aby pozbyć się błędu iTunes 2324.

Jak odinstalować iOS 13 Beta na iPhonie, iPadzie lub iPodzie Touch?

Jeśli dałeś publiczną wersję beta iOS 13 i wydaje się to zbyt błędne, możesz postępować zgodnie z tym przewodnikiem, aby odinstalować wersję beta iOS 13 bez utraty danych.

Najlepszy menedżer bibliotek iTunes 4, który musisz znać

Masz dość irytujących problemów i ograniczeń iTunes? W takim razie może nadszedł czas, aby zainstalować menedżera biblioteki iTunes innej firmy. Ten przewodnik pomoże Ci wybrać niezawodne narzędzie do zarządzania biblioteką iTunes.

4 sposoby naprawienia błędu iTunes 13010

Błąd iTunes 13010 to irytujący i powszechny problem z iTunes. W tym artykule wymieniono kilka skutecznych rozwiązań, które możesz wypróbować, aby naprawić ten błąd.

Błąd iTunes 11503? Najlepsze rozwiązania dla Ciebie!

Przeczytaj ten przewodnik, jeśli napotkasz błąd iTunes 11503 podczas próby aktualizacji aplikacji. W artykule wymieniono kilka rozwiązań, które skutecznie naprawią ten błąd.

Wystąpił błąd iTunes 42408? Naucz się naprawiać tutaj!

Jeśli masz trudności z pobieraniem treści w iTunes z powodu błędu 42408, ten przewodnik ci pomoże. Wymienia kilka skutecznych sposobów jego rozwiązania.

Co to jest błąd iTunes-18/18? Jak naprawić?

Jest to obszerny przewodnik opisujący błąd iTunes -18/18 i wymieniający kilka skutecznych metod naprawy błędu w najbardziej efektywny sposób.

Wypróbuj to błyskawiczne dostrajanie dla swojego iTunes

Im dłużej masz iTunes, tym więcej śmieci możesz spakować. Chcesz dowiedzieć się, jak sprawić, by Twój iTunes był jak nowy? Oto, aby go kompleksowo dostroić.

Jak zresetować bibliotekę iTunes na komputerach z systemem MacOS i Windows

Czy chcesz zresetować bibliotekę iTunes, aby usunąć zbyt wiele treści, które ją zapełniają? W tym artykule dowiesz się, jak zresetować bibliotekę iTunes bez utraty danych.

Napraw brak pliku iTunesmobiledevice.dll w systemie Windows 10

Czy kiedykolwiek napotkałeś błąd „Brak pliku iTunesmobiledevice.dll”? Jeśli tak, ten artykuł byłby dla Ciebie świetny. Powie ci rozwiązanie, aby rozwiązać problem.

Najlepsze narzędzie do odinstalowywania iTunes 4: Usuń iTunes i komponenty

Chcesz odinstalować iTunes i powiązany z nim składnik? Udostępniliśmy kilka narzędzi do odinstalowywania iTunes, które pomogą Ci całkowicie odinstalować iTunes za pomocą kilku kliknięć.

iTunes do pobrania za darmo: jak swobodnie pobierać iTunes

Czy iTunes można pobrać bezpłatnie? Jeśli tak, czy wiesz, skąd pobrać najnowszą lub starszą wersję iTunes na komputer z systemem MacOS lub Windows? W tym poście odpowiemy na te pytania, udostępnimy linki do pobrania różnych bezpłatnych wersji iTunes i powiemy, jak naprawić wadliwy iTunes.

Co zrobić, gdy nie możesz usunąć utworów z iTunes

Czy iTunes uniemożliwia Ci usuwanie lub porządkowanie utworów według tytułu, wykonawcy lub albumu? Dowiedz się, jak rozwiązać problem „Nie można usunąć utworów z iTunes” tutaj!

Przestań używać aFoneSoft Wersje pęknięć TunesFix! Zobacz Szkody

Chcesz pobrać i używać aFoneSoft Wersja TunesFix Crack, aby naprawić iTunes? Przestań to robić! Może to pogorszyć twój iTunes. Zobacz szkody i uzyskaj oficjalny kod kuponu tutaj.

Najlepsza poprawka: iTunes nie otwiera się na komputerze z systemem Windows 10

Szukasz sposobu, jak naprawić iTunes, który nie otwiera się na komputerze z systemem Windows 10? Następnie poznaj porady i wskazówki, które udostępniliśmy w poście, aby mieć lepszy iTunes.

Top 7 sposobów na naprawienie problemu z zawieszaniem się iTunes

Jeśli szukasz rozwiązania problemu z zamrażaniem iTunes, ten artykuł jest dla Ciebie. Zawiera wiele poprawek, które pomogą Ci rozwiązać ten problem.

Jak wykonać kopię zapasową iPhone'a na komputerze z systemem Windows 10/8/7?

Tworzenie kopii zapasowej iPhone'a w systemie Windows 10/8/7 za pomocą iTunes jest proste. Ale co, jeśli Twój iTunes nie utworzy kopii zapasowej iPhone'a? Możesz również znaleźć rozwiązanie, aby naprawić błąd kopii zapasowej tutaj.

Jak wyczyścić pamięć podręczną iTunes przy minimalnym stresie

Nie pozwól, aby pamięć podręczna iTunes narażała Cię na okup. Łatwo odzyskaj całe miejsce na komputerze, czyszcząc pamięć podręczną iTunes i bezużyteczne niepotrzebne pliki jednym kliknięciem.

Jak utworzyć listę odtwarzania Genius iOS 13/14 na iPhone'a?

Czy chcesz utworzyć listę odtwarzania Genius na iPhone'a? Metody i techniki tworzenia listy odtwarzania Genius zostały omówione w tym poście. Ucz się więcej!

Awaria iTunes w systemie Windows 10? Oto rozwiązania, które to naprawią!

Czy iTunes ulega awarii na komputerze z systemem Windows 10? Jeśli tak, musisz naprawić iTunes za pomocą rozwiązań w tym poście. Ucz się więcej!

Kiedy wystąpi błąd udostępniania w domu 5599 i jak go naprawić?

Nie możesz korzystać z funkcji Home Sharing z powodu błędu 5599? Ten przewodnik ci pomoże. Zawiera szczegółową listę kilku sposobów, które pomogą Ci rozwiązać błąd Home Sharing 5599.

[Rozwiązany] Łatwa naprawa „Błąd iTunes 13014 nie chce się otworzyć”

„iTunes nie otworzy błędu 13014” jest częstym błędem podczas próby uruchomienia iTunes lub zsynchronizowania iPhone'a. Spokojnie, dzięki odpowiednim rozwiązaniom możesz to łatwo naprawić na dobre.

4 skuteczne sposoby naprawy nieprawidłowej odpowiedzi iTunes iOS 13

Przeczytaj ten przewodnik, jeśli napotkasz błąd nieprawidłowej odpowiedzi iTunes podczas podłączania urządzenia iOS 13 do komputera. Wymienia kilka kluczowych sposobów rozwiązania problemu.

Mój iTunes działa tak wolno (Windows 10/8/7)? Naprawiony!

Czy chcesz przyspieszyć powolne działanie iTunes na komputerze z systemem Windows? W tym artykule nauczysz się skutecznych rozwiązań 3, aby naprawić działanie iTunes działającego wolno.

Jak usunąć stare kopie zapasowe iTunes na komputerze Mac lub komputerze z systemem Windows?

Kopie zapasowe iTunes mogą zająć dużo miejsca na dysku twardym. Konieczne jest usunięcie go i tych utworzonych przez aplikacje innych firm. Znajdź je i całkowicie usuń.

Czy naprawdę potrzebujemy Pomocnika iTunes? Wszystko co musisz wiedzieć

Czy zastanawiałeś się, dlaczego masz pomocnika iTunes na swoim komputerze? Lub jeśli możesz to wyłączyć? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o pomocniku iTunes.

Skuteczne rozwiązania 4 do naprawy błędu iTunes 5105

'Twoja prośba nie może zostać przetworzona. Kod błędu: 5105' Jest to częsty błąd iTunes podczas próby pobrania czegoś. Najczęstszą przyczyną błędu 5105 są źle skonfigurowane pliki systemowe. Więc wypróbuj rozwiązania tutaj, aby naprawić błąd 5105 bez kłopotów.

Łatwo napraw błąd iTunes 2001 podczas przywracania iPhone'a / iPada / iPoda

Błąd iTunes jest denerwujący i trudny do naprawienia. Czy chcesz poznać skuteczne rozwiązania, aby naprawić aktualizację iTunes i przywrócić błąd 2001? Wymieniliśmy możliwe przyczyny błędu iTunes 2001 i kilka istotnych wskazówek, jak to naprawić.

Najłatwiejszy sposób na wykonanie kopii zapasowej biblioteki iTunes na zewnętrzny dysk twardy

Być może wcześniej zgubiłeś bibliotekę iTunes i chcesz wykonać kopię zapasową biblioteki iTunes. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby wykonać kopię zapasową całej biblioteki iTunes na zewnętrzny dysk twardy, aby uniknąć utraty danych.

Jak naprawić błąd iTunes 3014 podczas aktualizacji / przywracania iPhone'a?

Co to jest błąd 3014? Jak naprawić błąd iTunes 3014 podczas aktualizacji lub przywracania iPhone'a? Tutaj znajdziesz odpowiedzi i najskuteczniejsze rozwiązanie, aby to naprawić.

Najlepsze rozwiązanie do odinstalowania iTunes ze sklepu Microsoft Store

Przeczytaj ten przewodnik, jeśli chcesz odinstalować iTunes ze sklepu Microsoft Store. Metoda odinstalowania tej wersji iTunes jest nieco inna, a ten przewodnik zawiera kilka skutecznych sposobów na wygodne zrobienie tego.

Najlepsza odpowiedź na odinstalowanie Apple Mobile Device Support

Czy znasz obsługę urządzeń mobilnych Apple? Czy napotkałeś problemy z tego powodu? W poście dowiesz się, jak odinstalować usługę Apple Mobile Device Support i inne wskazówki.

Jak naprawić błąd iTunes 2005 podczas przywracania lub aktualizacji iPhone'a / iPada / iPoda?

Czy błąd iTunes 2005 uniemożliwia przywrócenie lub aktualizację iPhone'a, iPada lub iPoda? Kliknij, aby zobaczyć przydatne wskazówki dotyczące trwałego radzenia sobie z błędem.

iPhone iOS 14 nie wyświetla się na komputerze? Najlepsza poprawka!

Podłącz iPhone'a, ale nie wyświetla się na komputerze? Ten post oświeci Cię, jak rozwiązać ten problem i inne problemy, które masz z komputerem / iTunes. Ucz się więcej!

Jak przywrócić iOS 14 do iOS 13 bez utraty danych?

Czy po uaktualnieniu iPhone'a, iPada lub iPoda touch do iOS 13 można przywrócić system iOS 14? Tak, to możliwe! Śledź ten post, aby to zrobić!

Najlepsze rozwiązania 5 do naprawy błędu iTunes 3600 [Najnowszy przewodnik]

Czy widzisz komunikat „iTunes Error 3600” podczas próby aktualizacji lub przywrócenia iPhone'a? Następnie postępuj zgodnie z tym postem, aby trwale naprawić problemy z błędem iTunes 3600.

Jak odinstalować iTunes, gdy brakuje pliku .msi

Podczas próby odinstalowania iTunes pojawia się błąd informujący o braku pliku .msi? Nie masz pojęcia, co to jest plik .msi? Nie martw się, możesz pomyślnie odinstalować iTunes, gdy brakuje pliku .msi!

Łatwo rozwiąż błąd pobierania iTunes Stuknij, aby spróbować ponownie lub błąd 8268

Czy za każdym razem, gdy próbujesz kupić lub pobrać muzykę ze sklepu iTunes, pojawia się błąd pobierania w iTunes? Możesz bardzo łatwo rozwiązać ten problem. Oto rozwiązania.

Tutaj, aby pobrać starą wersję iTunes (Win/Mac)

Możesz zaktualizować iTunes do najnowszej wersji lub pobrać stary iTunes tutaj. Oto pełne wersje iTunes do pobrania dla systemów Windows i Mac.

Dlaczego iTunes pobiera się powoli i jak to przyspieszyć?

Czy pobieranie Twojego iTunes jest wolne? Jeśli tak, możesz to łatwo naprawić. W tym przewodniku opisano, dlaczego występuje ten problem, a także przedstawiono kilka metod jego rozwiązania.

Wszystko, co musisz wiedzieć o usuwaniu pobranych plików iTunes

Co to jest folder pobierania iTunes? Czy mogę to wyczyścić? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o folderze pobierania.

Czy jeśli odinstaluję iTunes, stracę muzykę?

Czasami może być konieczne odinstalowanie i ponowne zainstalowanie iTunes. Nie jesteś sam. Ale czy odinstalowanie iTunes spowoduje usunięcie muzyki, filmów itp. z iTunes? Nie. Ale jest coś, na co powinieneś zwrócić większą uwagę.

Poprawka: iTunes nie rozpoznaje iPhone'a Windows 10

Jeśli jesteś użytkownikiem systemu Windows 10 i Twój iTunes nie rozpoznaje iPhone'a w systemie Windows 10, ten przewodnik zawiera szczegółowe informacje na temat kilku sposobów rozwiązania problemu.

Jak rozwiązać sesję synchronizacji iTunes nie powiodła się, aby zakończyć błąd

Szukasz sposobów na naprawienie błędu „iTunes nie mógł zsynchronizować się, ponieważ sesja synchronizacji nie została zakończona”? Jesteśmy tutaj, aby zaoferować możliwe rozwiązania tego błędu.

Jak naprawić: Nie można zaktualizować iTunes w systemie Windows 10

Czy masz problemy z aktualizacją iTunes na komputerze z systemem Windows 10? Ten post odpowiada na każde pytanie dotyczące problemu i proponuje rozwiązania umożliwiające pomyślną aktualizację iTunes w systemie Windows 10 w przypadku wystąpienia takich problemów. Ucz się więcej!

Co to jest Bonjour firmy Apple? Czy mogę odinstalować iTunes Bonjour?

Chcesz odinstalować Bonjour automatycznie instalowany z iTunes? Sprawdź prosty sposób na jego odinstalowanie i przydatne wskazówki dotyczące problemów związanych z iTunes.

Zaoszczędź 30%, aby dostać aFoneSoft Oficjalny kod rejestracyjny TunesFix

Pęknięta wersja aFoneSoft TunesFix nie istnieje, więc nie przejmuj się pobieraniem złośliwego oprogramowania lub wirusa na komputer. Jeśli to zrobisz, możesz stracić ważne i prywatne informacje w niepowołane ręce. Co więcej, z urzędnikiem wiele zyskasz aFoneSoft Kod rejestracyjny TunesFix. Poznaj korzyści tutaj!

Przyczyna błędu iTunes 9006 i sposób naprawy

Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się o błędzie iTunes 9006, jego przyczynie i sposobach jego naprawy. W artykule wymieniono cztery różne rozwiązania, które możesz wypróbować, aby rozwiązać ten problem.

Najlepsze 4 darmowe programy do czyszczenia iTunes dla wszystkich

Szukasz aplikacji, programów lub oprogramowania do czyszczenia biblioteki iTunes? Oto najbardziej zalecane obecnie w branży narzędzia do czyszczenia bibliotek iTunes.

Jak zaktualizować do iOS 14 za pomocą iTunes [w tym poprawki błędów]

Nie wiesz, jak zaktualizować do iOS 14 za pomocą iTunes? Tutaj znajdziesz przewodnik krok po kroku, jak to zrobić, w tym naprawę występujących błędów. 100% skuteczności!

Jak całkowicie odinstalować iTunes w systemie Windows 10

Usunięcie aplikacji iTunes nie spowoduje odinstalowania wszystkich składników. I powinieneś odinstalować iTunes we właściwej kolejności. Dowiedz się, jak to zrobić tutaj.

Rozwiązany: najlepszy sposób na naprawę „iTunes nie rozpoznaje iPoda”

iTunes nie rozpoznaje iPoda? Jest to częsty problem, z którym boryka się wiele osób, ale pomimo tego, że może być denerwujący, zwykle jest bardzo prosty do naprawienia.

Kompletny przewodnik rozwiązywania błędu iTunes 1671 bez kłopotów

Nosisz irytujący błąd iTunes 1671 podczas próby synchronizacji, tworzenia kopii zapasowych, aktualizacji lub przywracania urządzenia w iTunes? Wypróbuj kilka rozwiązań, ale bezskutecznie? Powinieneś postępować zgodnie z tym przewodnikiem, aby uzyskać najlepsze rozwiązania do przywracania iTunes.

Top 6 rozwiązań do naprawy „Błąd iTunes 0xe8000084/0xe80000a”

Błąd 0xe8000084/0xe80000a oznacza, że ​​iTunes nie może wykryć Twojego iPhone'a. Jeśli masz ten problem, nie martw się. Ten post zapewnia kompleksowe rozwiązanie, aby to naprawić.

Błąd 8012 iTunes: jak rozwiązać problemy powodujące błąd 8012

Czy chcesz rozwiązać problemy powodujące błąd iTunes 8012? Przedstawimy Ci rozwiązanie programowe, aby to naprawić, oraz przydatne wskazówki dotyczące rozwiązywania problemu.

Sposoby naprawy błędu „Późniejsza wersja iTunes jest już zainstalowana”

Ten post nauczy nas, jak całkowicie odinstalować iTunes i powiązane komponenty oprogramowania, aby pomyślnie zainstalować dowolną wersję iTunes, którą chcemy.

Wyczyść folder aplikacji mobilnych iTunes, aby odzyskać miejsce na dane

Twój folder aplikacji mobilnych iTunes zajmuje miejsce nawet po aktualizacji do najnowszej wersji iTunes? Nie pozwól, aby Twoja cenna przestrzeń została zmarnowana. Zacznijmy od usuwania bezużytecznych danych iTunes, aby uzyskać lepszą wydajność.

Naprawiono problem „iTunes nie odpowiada w systemie Windows 10”

Czy iTunes nie odpowiada po uruchomieniu na komputerze z systemem Windows 10? Jeśli Twój iTunes przestał odpowiadać, postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby rozwiązać problem.

Jak rozwiązać problem „Nie można uzyskać dostępu do usługi Instalatora Windows” dla iTunes?

„Nie można uzyskać dostępu do usługi instalatora systemu Windows” jest bardzo częstym problemem podczas instalacji iTumes w systemie operacyjnym Windows. Omówmy różne sposoby radzenia sobie z tym dylematem.

Poprawka: iTunes nie może połączyć się z iPhonem, ponieważ jest zablokowany hasłem

Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak naprawić nieudany problem z wykrywaniem iTunes spowodowany przez zablokowany iPhone. Wszystkie metody rozwiązania problemu są szczegółowo wymienione w poście.

Poprawka: nie można ustawić hasła, które wprowadziłeś w celu ochrony kopii zapasowej iPhone'a

Podczas próby przywrócenia zaszyfrowanej kopii zapasowej mogą wystąpić problemy, takie jak nieakceptowanie hasła przez program iTunes. W tym przewodniku wymieniono kilka sposobów rozwiązania tego problemu.

Rozwiązania 4 do naprawy błędu „iTunes utknął na wyodrębnianiu oprogramowania”

Czy Twój iTunes utknął w „Oprogramowaniu wyodrębniającym” na ponad 2 godziny? Jeśli tak, nie martw się, radzimy wybrać jedno z rozwiązań tutaj, aby to naprawić.

[Rozwiązany] Co zrobić z iTunes Brak dźwięku w systemie Windows 10

Podczas korzystania z iTunes możesz wymyślić wyszukiwanie, takie jak iTunes bez okien dźwiękowych 10. Nie musisz się już martwić, ponieważ rozwiązanie problemu leży tutaj.

Jak łatwo rozwiązać problem „iTunes nie chce się otworzyć” w systemie Windows 7?

Kliknij dwukrotnie ikonę iTunes, ale bez odpowiedzi? iTunes nie otwiera się, ale wyświetla komunikat o błędzie? Nie martw się, ten problem można łatwo naprawić jednym kliknięciem.

Jak naprawić błąd iTunes -1 na iPhonie X / 8 / 8Plus raz na zawsze?

Czy iTunes wyświetla „Błąd 1” za każdym razem, gdy chcesz uaktualnić lub przywrócić iPhone'a? Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby dowiedzieć się, jak najlepiej rozwiązać „błąd iTunes -1” i inne powiązane problemy.

Napraw błąd „Apple Mobile Device Service nie uruchomił się” na dobre

iTunes mówi „Apple Mobile Device Service nie udało się uruchomić” podczas instalacji lub aktualizacji? Wypróbuj kilka sposobów, ale bezskutecznie? Nie martw się, można to łatwo naprawić we właściwy sposób.

Zaawansowana odpowiedź na „Błąd aktualizacji iPhone'a 4000”

Przeczytaj ten przewodnik, jeśli nie możesz zaktualizować iPhone'a do iOS 14 przez iTunes z powodu błędu 4000. Przewodnik zawiera szczegółowe informacje na temat kilku skutecznych sposobów rozwiązania problemu.

Jak rozwiązać problem „Dlaczego nie mogę pobrać iTunes na Windows 10?”

Jeśli masz system Windows 10 i nie możesz pobrać na niego iTunes, ten przewodnik wyjaśni przyczynę i pomoże rozwiązać problem tak łatwo, jak to możliwe.

Jak naprawić „Nie można odczytać pliku iTunes Library.itl”

Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak rozwiązać problem „nie można odczytać pliku iTunes Library.itl”. Można wybrać dwa skuteczne sposoby. Nie przegap!

Szybka poprawka problemu „Nie można usunąć starszej wersji iTunes”

Czy jesteś sfrustrowany, ponieważ nie można usunąć starszej wersji iTunes? Post zawiera poprawki dotyczące „nie można usunąć starszej wersji iTunes”.

Poprawka: Błędy występujące podczas instalacji przed konfiguracją iTunes

Wystąpiły błędy podczas instalacji iTunes? Nie martw się, ten przewodnik ci pomoże. Wymienia wiele rozwiązań, aby rozwiązać problem w najbardziej efektywny sposób.