Jak przywrócić iOS 14 do iOS 13 bez utraty danych?

STRONA GŁÓWNA > Napraw iTunes > Jak przywrócić iOS 14 do iOS 13 bez utraty danych?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Czy żałujesz instalacji iOS 14 na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch? Jeśli tak, nie jesteś sam. Wielu użytkowników iPhone'a, iPada i iPoda touch, którzy przeszli na wersję beta iOS 14, nie czuje się już z tym komfortowo.

Jeśli zaktualizowałeś system do iOS 14, aby cieszyć się jego funkcjami przed oficjalną datą premiery, ale nie czujesz się już komfortowo z iOS 14 i chcesz przywrócić system iOS 13. Następnie postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby przywrócić iOS 13 płynnie bez utraty danych.

Co musimy zrobić przed powrotem do iOS 13

Aktualizacja do iOS 14 beta jest łatwa, ale przejście na iOS 13 z iOS 14 beta wiąże się z utratą danych. Wspomnieliśmy o tym z powodu skarg, które otrzymujemy od użytkowników iOS, którzy wycofali iOS 14 beta do iOS 13. Wszystkie te skargi wynikają z faktu, że ci użytkownicy nie wykonali kopii zapasowej danych swoich urządzeń iOS przed uaktualnieniem do iOS 14.

Jeśli nie wykonałeś kopii zapasowej danych iPhone'a / iPada / iPoda przed aktualizacją systemu operacyjnego iPhone'a do iOS 14, a teraz chcesz przywrócić iOS 13, będziesz musiał stawić czoła następujące zagrożenia:

  1. Przejście na iOS 13 spowoduje usunięcie wszystkich danych z Twojego iPhone'a.
  2. Jeśli utworzyłeś kopię zapasową danych wersji beta systemu iOS 14, nie będzie można przywrócić kopii zapasowej systemu iOS 14 na iPhone'a z systemem iOS 13 po obniżeniu wersji.

Dlatego lepiej wykonać następujące kroki, aby wykonać kopię zapasową iPhone'a z systemem iOS 13 przed uaktualnieniem do wersji beta iOS 14:

Krok 1. Podłącz iPhone'a do iTunes na komputerze.
Krok 2. Kliknij kartę "Podsumowanie", a następnie kliknij "Utwórz kopię zapasową teraz".

wykonaj kopię zapasową teraz

Krok 3. Poczekaj na zakończenie tworzenia kopii zapasowej iPhone'a. Następnie kliknij „iTunes> Preferencje> Urządzenia” i poszukaj najnowszej kopii zapasowej. Przytrzymaj klawisz Ctrl i kliknij kopię zapasową.
Krok 4. Wybierz opcję Archiwizuj kopię zapasową.

Jak przywrócić iOS 13 przez iTunes?

Jak usunąć iOS 14 beta i wrócić do iOS 13 to proste zadanie; wymaga tylko posiadania oprogramowania iTunes na komputerze. Więc, wykonaj następujące kroki, aby przywrócić iOS 13 za pośrednictwem iTunes:

Krok 1. Przełącz iPhone'a / iPada w tryb odzyskiwania (tj. Na iPada, iPhone'a 6s i starsze wersje), przytrzymując jednocześnie przyciski zasilania i Home, aż iPhone lub iPad się wyłączy, a następnie zwolnij przycisk zasilania, nadal przytrzymując przycisk Home.
Krok 2. Gdy Twój iPhone/iPad powie „Połącz z iTunes”, po prostu otwórz iTunes i podłącz iPhone'a lub iPada do iTunes za pomocą kabla USB.
Krok 3. iTunes wyświetli powiadomienie informujące, że wykrył iPhone/iPad w trybie odzyskiwania i że urządzenie wymaga przywrócenia. Kliknij OK'.

cofnij się do ios 11

Krok 4. Wybierz opcję Przywróć i zaktualizuj swój iPhone/iPad. Pod koniec procesu iTunes pobierze najnowszą wersję systemu iOS 13 i zainstaluje ją na urządzeniu z systemem iOS.

Co się stanie, jeśli iTunes nie pomoże ci wrócić do iOS 13?

Korzystanie z niestabilnego i zawodnego oprogramowania, takiego jak iTunes, do wykonania takiego zadania jest bardzo ryzykowne. Wielu testerów wersji beta iOS 14, którzy przeszli na wersję iOS 13, napotkało niektóre z następujące problemy podczas korzystania z iTunes:

Powyższa lista jest daleka od wyczerpania, ale zabawnym faktem jest to, że iTunes musi zostać naprawiony, aby działał poprawnie.

Możesz łatwo naprawić problem „iTunes nie może przywrócić systemu iOS 13” za pomocą aFoneSoft TunesFix. To oprogramowanie naprawi wszelkie problemy z iTunes, które występują podczas zmiany wersji urządzenia z systemem iOS.

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Napraw problemy i problemy „iTunes nie może przywrócić systemu iOS 13”.
  • Napraw do ponad 100 problemów i błędów iTunes.
  • Pomóż utrzymać iTunes i komputer na optymalnym poziomie wydajności.
  • Wyczyść stare kopie zapasowe i pliki iTunes, aby zwolnić miejsce i zwiększyć wydajność komputera.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Jak naprawić problemy „iTunes nie może przywrócić systemu iOS 13”?

Krok 1. Uruchomić aFoneSoft TunesFix na komputerze PC i podłącz urządzenie iOS do iTunes za pomocą kabla USB.

Napraw inne problemy z iTunes

Krok 2. TunesFix przeskanuje, aby automatycznie wykryć problem, jeśli nie może automatycznie wykryć problemu, zostaniesz przekierowany do interfejsu Home. Wybierz „Napraw inne problemy z iTunes” i kliknij kartę „Napraw”, aby rozpocząć proces.

naprawa powodzenie

Krok 3. Po zakończeniu procesu naprawy kliknij „Otwórz iTunes”, aby użyć iTunes podczas przywracania systemu iOS 13.

Gorące artykuły