4 skuteczne sposoby naprawy nieprawidłowej odpowiedzi iTunes iOS 13

STRONA GŁÓWNA > Napraw iTunes > 4 skuteczne sposoby naprawy nieprawidłowej odpowiedzi iTunes iOS 13

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Od czasu do czasu występują różne problemy z łącznością z iTunes, ale jednym z najbardziej irytujących problemów, z którymi borykają się użytkownicy iOS, jest nieprawidłowa odpowiedź iTunes iOS 13. Gdy ten problem wystąpi, nie można podłączyć iPhone'a do iTunes za pomocą kabla USB, ponieważ błąd, że otrzymano nieprawidłową odpowiedź z urządzenia. Ze względu na charakter komunikatu o błędzie może się wydawać, że problem jest związany z urządzeniem iDevice, ale może być za tym kilka innych przyczyn. Na szczęście jest kilka rzeczy, które możesz wypróbować, aby na dobre pozbyć się tego błędu.

Jak naprawić nieprawidłową odpowiedź iTunes iOS 13

Oto kilka rozwiązań, które możesz wypróbować:

1. Użyj TunesFix

Błędy, takie jak nieprawidłowa odpowiedź iTunes, iOS 13 może być bardzo trudny do rozwiązania, ponieważ przyczyny ich występowania są zwykle nieznane. Dlatego zaleca się korzystanie z profesjonalnego narzędzia do naprawy iTunes, aby automatycznie naprawiać takie problemy. aFoneSoft TunesFix jest jednym z takich narzędzi, za pomocą którego można szybko naprawić nieprawidłową odpowiedź iTunes i wiele innych problemów. Oprogramowanie automatycznie skanuje iTunes przy uruchomieniu i wykrywa problemy, które można łatwo naprawić za pomocą przycisku Napraw.

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Skanuj i napraw ponad 120 błędów iTunes.
  • Rozwiązania praktycznie wszystkich problemów iTunes jednym kliknięciem.
  • aFoneSoft TunesFix jest bezpieczny w 120%, ponieważ nie usuwa żadnych danych z biblioteki iTunes podczas próby naprawy.
  • Zoptymalizuj wydajność iTunes jednym kliknięciem.
  • Odinstaluj iTunes całkowicie w trybie pełnej dezinstalacji. Usuwa również resztki iTunes i powiązanych komponentów po ich odinstalowaniu.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby rozwiązać nieprawidłową odpowiedź iTunes iOS 13 za pośrednictwem TunesFix:

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft TunesFix na komputerze.

samonaprawa

Krok 2: Po zakończeniu automatycznego skanowania napraw wykryte problemy za pomocą przycisku Napraw. Następnie zobaczysz interfejs domowy TunesFix.

Napraw problemy z iTunes Connect

Krok 3: W interfejsie domowym oprogramowania kliknij tryb Napraw problemy z iTunes Connect.

napraw iTunes

Krok 4: Na następnym ekranie kliknij przycisk Napraw, aby rozpocząć proces naprawy. TunesFix może pobrać i zainstalować dysk naprawczy ze swoich serwerów podczas procesu naprawy. Dlatego zaleca się utrzymywanie stabilnego Internetu podczas całego procesu.

2. Inne rozwiązania dla iTunes Nieprawidłowa odpowiedź iOS 13

Oto kilka innych rozwiązań, które możesz wypróbować:

a. Zaktualizuj iTunes do najnowszej wersji

Aktualizacje iTunes wprowadzają kilka poprawek błędów, a także nowe funkcje. Aktualizacja iTunes prawdopodobnie rozwiąże nieprawidłową odpowiedź iTunes iOS 13, a najlepsze w tym jest to, że aktualizacja jest dość łatwa z sekcji Pomoc iTunes. Nie ma więc powodu, aby nie aktualizować iTunes.

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

Krok 1: Uruchom iTunes na komputerze.
Krok 2: Przejdź do Pomoc > Sprawdź aktualizacje.

zaktualizuj iTunes

Krok 3: iTunes sprawdzi teraz dostępność aktualizacji. Jeśli zostanie znalezione uaktualnienie, postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zaktualizować iTunes do najnowszej wersji.
Krok 4: Po aktualizacji podłącz iPhone'a do komputera. Prawdopodobnie nie wystąpi błąd nieprawidłowej odpowiedzi iTunes.

b. Odinstaluj i ponownie zainstaluj iTunes

Jeśli aktualizacja iTunes nie rozwiąże problemu, zaleca się jego całkowite odinstalowanie, a następnie ponowne zainstalowanie. Wielu użytkownikom udało się pozbyć nieprawidłowej odpowiedzi iTunes iOS 10/11/12 po odinstalowaniu i ponownej instalacji iTunes. Dla wygody zaleca się używanie aFoneSoft TunesFix, aby odinstalować iTunes.

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft TunesFix w Twoim komputerze.
Krok 2: Po wstępnym procesie skanowania kliknij tryb pełnej dezinstalacji na ekranie głównym oprogramowania.

pełna dezinstalacja

Krok 3: Na następnej stronie kliknij przycisk Odinstaluj. TunesFix całkowicie odinstaluje iTunes i powiązane z nim komponenty.

zdejmij itunes

Krok 4: Po odinstalowaniu pobierz najnowszą wersję iTunes z oficjalnej strony Apple.
Krok 5: Teraz zainstaluj najnowszą wersję iTunes, a następnie podłącz iPhone'a za pomocą kabla USB do komputera. Błąd nieprawidłowej odpowiedzi powinien zostać teraz rozwiązany.

c. Wypróbuj inny port USB lub kabel USB/Lightning

Czasami użycie innego portu USB komputera do podłączenia iPhone'a rozwiązuje różne problemy z iTunes, takie jak nieprawidłowa odpowiedź. Powinieneś również wypróbować inny kabel USB/piorun, jeśli problem nadal występuje.


Wnioski

Nieprawidłowa odpowiedź iTunes iOS 10/11/12 jest bardzo irytującym problemem, ponieważ uniemożliwia synchronizację danych iPhone'a przez iTunes. Jeśli wystąpi ten błąd, zaleca się użycie aFoneSoft TunesFix, aby najpierw naprawić iTunes. Jeśli z jakiegoś powodu problem nie ustąpi, wypróbuj kolejno inne rozwiązania ręczne, aż problem zostanie rozwiązany.

Gorące artykuły