Jak odinstalować iTunes, gdy brakuje pliku .msi

STRONA GŁÓWNA > Napraw iTunes > Jak odinstalować iTunes, gdy brakuje pliku .msi

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

odinstaluj błąd iTunes

Gdy zobaczysz komunikat „Brak plików .msi”, odinstalowanie iTunes lub innego oprogramowania związanego z Apple staje się poważnym obowiązkiem. Możesz otrzymać komunikat taki jak „funkcja, której próbujesz użyć, znajduje się w zasobie sieciowym, który jest niedostępny” i dotyczy to brakującego pliku o nazwie „iTunes.msi”. Wydaje się, że nic nie działa, gdy brakuje tego pliku, a nawet jeśli skopiujesz go z innego komputera na swój, nadal nie działa.

Dobra wiadomość jest taka: nie musisz już rozpaczać nad tym problemem. Mamy idealne rozwiązanie na Twoje zmartwienia.

Jak odinstalować iTunes, gdy brakuje pliku .msi

Kilka osób bezskutecznie próbowało znaleźć rozwiązanie problemu z brakującym plikiem .msi w iTunes. Jest to jedyny sposób na odinstalowanie iTunes, gdy brakuje pliku .msi. Nawiasem mówiąc, to też najlepszy sposób.

iMyfone TunesFix

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Całkowicie odinstaluj iTunes i powiązane oprogramowanie Apple, nawet jeśli brakuje pliku .msi.
  • Odinstaluj również iTunes bez utraty muzyki lub innych danych iTunes, jeśli chcesz.
  • Zajmij się wszelkiego rodzaju błędami iTunes, nawet jeśli nie wiesz, na czym polega problem.
  • Ma wysoki wskaźnik sukcesu i za pomocą jednego kliknięcia.
  • Głęboko wyczyść niepotrzebne pliki iTunes, aby zaoszczędzić dużo miejsca i zwiększyć wydajność iTunes/PC.

Wersja systemu Windows     

aFoneSoft TunesFix to kompleksowe rozwiązanie każdego błędu iTunes, o którym możesz pomyśleć, a problemy z iTunes.msi nie są wyjątkiem. Może naprawić ponad 100 błędów iTunes, naprawić wszystkie problemy z iTunes bez utraty danych.

Jak mogę odinstalować iTunes, gdy brakuje pliku .msi?

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft TunesFix i automatycznie wykryje Twój iTunes. Jeśli Twój iTunes jest uszkodzony, pokaże Ci konkretny status Twojego iTunes. W takim przypadku, jeśli chcesz odinstalować iTunes, możesz kliknąć z powrotem icon.

Krok 2: Następnie wybierz "Pełna dezinstalacja” moduł z interfejsu domowego.

aFoneSoft Zrzut ekranu TunesFix

Krok 3: Kliknij "Odinstaluj” i TunesFix rozpocznie usuwanie iTunes i powiązanych komponentów z komputera.
Uwaga: Jeśli nie chcesz usuwać danych iTunes, nie zaznaczaj opcji „Usuń także dane użytkownika…” przed kliknięciem „Odinstaluj”.

aFoneSoft Zrzut ekranu TunesFix

Po zakończeniu odinstalowywania, jeśli chcesz ponownie zainstalować iTunes, dotknij "Kliknij tutaj", aby uzyskać dostęp do najnowszej lub starej wersji iTunes.

Czy iTunes odinstaluje również Usuń dane iTunes?

Nie, nie będzie. Po zakończeniu dezinstalacji dane iTunes nadal pozostają na komputerze, a jeśli ich nie usuniesz, będą one nadal spowalniać komputer i zakłócać korzystanie z niego i korzystanie z niego.

Możesz pozbyć się tych danych, zarówno oczywistych, jak i ukrytych, za pomocą aFoneSoft TunesFix, nawet po odinstalowaniu iTunes. TunesFix ma dwie opcje czyszczenia, których można użyć do usunięcia danych iTunes. Są to tryby Quick Clean i Deep Clean. Możesz wykonać następujące czynności:

Krok 1: Uruchom TunesFix, a zostaniesz przekierowany do interfejsu domowego.

Wersja systemu Windows     

Krok 2: Wybierz tryb czyszczenia, którego chcesz użyć, np. „Szybkie czyszczenie". Następnie kliknij "Skanowanie".
Uwaga: Oprócz typowych danych iTunes, „Głębokie czyszczenie” także zeskanuj i usuń wszystkie ukryte kopie zapasowe iOS pozostawione przez oprogramowanie innych firm na twoim komputerze. To trwa trochę dłużej.

aFoneSoft Zrzut ekranu TunesFix

Krok 3: Po zakończeniu skanowania możesz wyświetlić podgląd i wybrać pliki, które chcesz usunąć, na przykład media iTunes, Kopie zapasowe iOS, pliki aktualizacji iTunes/iOS, bezużyteczne pliki do pobrania, pamięć podręczna, pliki cookie i inne śmieci.

aFoneSoft Zrzut ekranu TunesFix

Krok 4: Kliknij „Wyczyść” po wybraniu żądanych plików, a TunesFix rozpocznie usuwanie zaznaczonych plików. Gdy to zrobisz, pokaże Ci, ile miejsca zostało zwolnione.

Gorące artykuły