Silna kompresja PDF: 5 narzędzi do ekstremalnej kompresji PDF

STRONA GŁÓWNA > Konwersja PDF > Silna kompresja PDF: 5 narzędzi do ekstremalnej kompresji PDF

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Bez względu na to, czy jesteś studentem, przedsiębiorcą czy pracodawcą w międzynarodowej firmie, zawsze masz pliki pdf na swoim komputerze. Jest to najbardziej niezawodny format do przechowywania dokumentów i łatwego udostępniania ich za pomocą wiadomości e-mail i innych platform internetowych.

Problem pojawia się jednak, gdy masz trudności z udostępnianiem plików ze względu na duży rozmiar – jak wiemy, wiadomości e-mail mogą przesyłać dokument tylko do określonego limitu rozmiaru, zwykle 25 MB. Ale nie musisz się martwić, ponieważ przeprowadzimy Cię przez szereg narzędzi, których możesz użyć do silny kompres pdf w zaledwie kilka minut.

Nie czekając dłużej, przejdźmy do sedna.

Część 1: Co musisz wiedzieć o kompresji PDF

Niektórzy znają mechanizm rozmiaru pliku PDF i różne terminy z nim związane, takie jak DPI, kompresja PDF i poziomy kompresji.

Zanim wyruszysz, aby dowiedzieć się, jak możesz skompresuj pdf o 50%, niezbędne jest podstawowe zrozumienie tych terminów. Pewnie zastanawiałeś się, dlaczego rozmiar pliku PDF jest duży w porównaniu z plikiem Word, nawet jeśli zawiera mniej stron.

kompresja pdf

Prawdę mówiąc, rozmiar dokumentu PDF zależy od czcionek osadzonych w dokumencie PDF. Pojedyncza czcionka może zwiększyć rozmiar pliku pdf nawet o 400-600kb. Również liczba i rodzaj obrazów użytych w dokumencie pdf określa jego rozmiar.

Ale ty możesz skompresuj pdf do 100kb jeśli chcesz, niezależnie od oryginalnego rozmiaru. Jednak im bardziej skompresujesz rozmiar, tym niższa będzie rozdzielczość obrazów i jakość dokumentu.

Aby Ci pomóc, dokonaliśmy przeglądu 3 najlepszych programów do kompresji plików PDF w 2020 roku.

2 część: aFoneSoft Kompresor PDF online: Twój numer 1 w kompresorze PDF

Jeśli szukasz najszybszej i najbardziej niezawodnej metody kompresji plików pdf, to aFoneSoft Kompresor PDF online jest do Twojej dyspozycji. Nie bombarduje Cię niepotrzebnymi informacjami, nie obniża jakości Twoich dokumentów i dlatego jest to najlepszy kompresor plików PDF online.

Intuicyjny, łatwy w obsłudze pulpit nawigacyjny i superszybka kompresja to powody, dla których musi to być Twój pierwszy wybór silny kompres pdf.

Wykonaj poniższe proste kroki, aby skompresować pliki za pomocą aFoneSoft Kompresor PDF online:

To siedzieć. To tylko trzy proste kroki i bang! Skompresowałeś dokument PDF.

Zalety korzystania aFoneSoft Kompresor PDF online

aFoneSoft Online PDF Compressor wyróżnia się na tle konkurencji, ponieważ:

Minusy aFoneSoft Kompresor PDF online

Bez względu na to, jak dobre jest oprogramowanie, zawsze jest miejsce na ulepszenia. Kilka wad tego narzędzia to:

Analizując zarówno zalety, jak i wady aFoneSoft Online PDF Compressor, można łatwo ustalić, dlaczego jest to najlepszy kompresor PDF w 2020 roku.

Część 3: Kompresuj pliki PDF za pomocą PDF2Go

PDF2Go to kolejny darmowy kompresor pdf online, który jest łatwy do zrozumienia i obsługi dla wszystkich użytkowników. Oferuje znacznie więcej funkcji niż tylko kompresowanie dokumentów PDF, a także kładzie największy nacisk na bezpieczeństwo Twoich danych.

Poniższe kroki pokazują krok po kroku procedurę korzystania z PDF2Go:

Zalety PDF2Go

Wady PDF2Go

Część 4: PDFOptim do kompresji pdf o 50%

PDFOptim to niezawodne i wysoko cenione oprogramowanie do kompresji plików PDF. Pozwala użytkownikom manipulować rozmiarem plików pdf bez martwienia się o jakość pliku wyjściowego. Oferuje znacznie więcej ustawień wstępnych i opcji kompresji plików PDF.

Pokazuje porównanie plików oryginalnych i skompresowanych w czasie rzeczywistym w oknie porównania obok siebie

Wykonaj poniższe czynności, aby skompresować dokumenty PDF za pomocą PDFOptim:

Zalety PDFOptim

Wady PDFOptim

Część 5: Użyj folderu ZIP do kompresji PDF

Nie chcesz używać kompresora PDF innej firmy, nadal możesz skompresować pliki, po prostu skompresując je. Większość ludzi używa go jako najszybszego sposobu kompresji plików pdf.

Aby to zrobić:

ZALETY

Wady

Wniosek: dlaczego warto wybrać? aFoneSoft Kompresor PDF online

Podsumowując, ten artykuł zawiera praktyczne wskazówki, jak skompresować pliki pdf w ciągu zaledwie kilku minut. Wspomniane wyżej trzy narzędzia są liderem pakietu kompresorów pdf. Teraz nie musisz spędzać godzin na czytaniu recenzji i informacji zwrotnych online oraz przeprowadzać próby, aby uzyskać najlepsze oprogramowanie pdf. Nieważne, czy chcesz skompresuj pdf o 50%, skompresuj pdf do 100kblub dowolny procent, użyj dowolnego z nich.

Jeśli chodzi o nasze rekomendacje, jeśli chcesz najlepszego narzędzia do kompresji, które jest również bezpłatne, zdecyduj się aFoneSoft Kompresor PDF online.

Gorące artykuły