Dane iCloud

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

Notatki iCloud nie są synchronizowane? Oto jak to naprawić

Notatki iCloud nie synchronizują się po iOS 15? Jeśli Twoje notatki nie wyświetlają się na innych urządzeniach z systemem iOS, może się tak zdarzyć z kilku powodów. Oto kilka porad.

Żadne kopie zapasowe iCloud nie są zgodne z wersją iOS - jak naprawić [aktualizacja 2021]

Czy masz wiadomość na swoim iPhonie, że żadne kopie zapasowe iCloud nie są zgodne z tą wersją systemu iOS? Ten tekst pokazuje 2 sposoby naprawienia błędu.

Nie można ukończyć tworzenia kopii zapasowej iCloud? Oto poprawka

Czy otrzymujesz powiadomienie z informacją, że nie można ukończyć tworzenia kopii zapasowej iCloud? Nie martw się, wypróbuj te rozwiązania, aby naprawić za darmo!

Najlepsze wskazówki 4 dotyczące uzyskiwania dostępu do kontaktów na iCloud

W tym poście dowiesz się, jak uzyskać dostęp do kontaktów na iPhonie. Przeczytaj i uzyskaj dostęp do starych kontaktów zapisanych lub zarchiwizowanych w iCloud.

Jak zarządzać kopiami zapasowymi iCloud

W tym artykule dowiesz się, jak łatwo zarządzać kopiami zapasowymi iCloud, aby zapewnić dalsze tworzenie wszystkich ważnych kopii zapasowych i zapisywanie danych iCloud.

Jak sprawdzić pocztę iCloud (2021)

Potrzebujesz sprawdzić mój adres e-mail iCloud? Jeśli masz również to pytanie, czytaj dalej ten post, który nie tylko mówi, jak sprawdzić pocztę e-mail iCloud, ale także wskazówki dotyczące poczty e-mail iCloud.

Jak mogę zobaczyć, co jest w moim iCloud?

Chcesz zobaczyć, co jest zapisane w kopii zapasowej w iCloud? Możesz bezpośrednio sprawdzić swój iCloud na iPhonie lub w Internecie lub za pomocą oprogramowania przeglądarki aFoneSoft iTransor.

[2021] 4 Skuteczne sposoby odzyskiwania kontaktów z iCloud

Zastanawiasz się, jak odzyskać kontakty z iCloud? W tym artykule przedstawiono 4 sposoby odzyskiwania kontaktów z kopii zapasowych icloud i konta icloud.

Jak wyłączyć iCloud Backup - łatwo zarządzaj swoją pamięcią iCloud?

Ciekawi Cię wyłączenie kopii zapasowej iCloud? Pokażemy Ci, jak wyłączyć lub usunąć kopię zapasową iCloud na iPhonie / iPadzie / iPodzie touch / Windows / Mac.

Jak przeglądać wiadomości tekstowe iCloud na komputerze PC / Mac?

Masz problemy z przeglądaniem wiadomości iMessages na iCloud? W tym przewodniku opisano, jak wyświetlać wiadomości iMessages, wiadomości tekstowe z iCloud na komputerze PC lub Mac, nawet z systemem iOS 15/14/13.

Najlepsze rozwiązania, aby naprawić bibliotekę zdjęć iCloud, która utknęła podczas przesyłania zdjęć

Biblioteka zdjęć iCloud utknęła podczas przesyłania zdjęć? Ten post pokaże Ci najlepsze rozwiązania dotyczące zdjęć, które nie zostaną przesłane do biblioteki zdjęć iCloud (obsługiwany iOS 12).

Ile pamięci iCloud jest potrzebne do tworzenia kopii zapasowych

Zastanawiasz się, ile miejsca w iCloud potrzebuję do tworzenia kopii zapasowych mojego iPhone'a? Nie martw się. W tym poście dowiesz się, ile pamięci iCloud jest potrzebne do tworzenia kopii zapasowych.