Jak sprawdzić pocztę iCloud (2021)

STRONA GŁÓWNA > Dane iCloud > Jak sprawdzić pocztę iCloud (2021)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 9 września 2021 r.

Jeśli szukasz sposobów, jak sprawdzić pocztę iCloud, to jesteś we właściwym miejscu. Przeważnie użytkownicy Apple nie wiedzą, jak sprawdzać swoje wiadomości e-mail w iCloud. iCloud daje Ci dostęp do czytania, pisania, przekazywania i zapisywania wersji roboczych jak zwykła poczta. Najlepszą rzeczą w iCloud jest to, że możesz uzyskać do niego dostęp z dowolnego miejsca. Nie oznacza to, że możesz uzyskać dostęp do wiadomości e-mail iCloud tylko mając MacBooka, iPhone'a lub iPada. Możesz uzyskać do niego dostęp za pośrednictwem telefonów z systemem Android oraz dowolnego komputera lub laptopa z systemem Windows. iCloud jest jak nowoczesna sieć, która może z łatwością działać na dowolnym systemie, który jest w danej chwili dostępny. Dla nowych użytkowników Apple, którzy wciąż są zdezorientowani, jak sprawdzić pocztę iCloud, przestań się mylić, ponieważ potrzebujesz tylko konta Apple ID, aby uzyskać dostęp do swoich e-maili.

Część 1: Jak sprawdzić pocztę e-mail iCloud w Internecie?

Procedura, aby zrozumieć, jak sprawdzić pocztę iCloud, może być trudna. Ale jeśli to zrozumiesz, będzie to bardzo łatwe i będziesz mieć do niego dostęp zawsze i wszędzie. Oto kroki, które możesz wykonać, aby uzyskać dostęp do wiadomości e-mail iCloud w Internecie.

 1. Otwórz dowolną przeglądarkę internetową, której używasz lub masz, i przejdź do oficjalnej strony internetowej iCloud, gdzie musisz umieścić swój adres e-mail lub hasło Apple ID lub iCloud.
 2. Po zalogowaniu kliknij ikonę poczty widoczną na ekranie.
 3. Spowoduje to załadowanie wiadomości e-mail iCloud, które zapewniają dostęp do wersji roboczych, archiwów, skrzynki odbiorczej, skrzynki nadawczej, kosza i innych folderów.
 4. Tutaj możesz zobaczyć swoje e-maile iCloud.

Zdjęcia iCloud

Część 2: Wskazówki i porady, które możesz martwić się o pocztę e-mail iCloud

Po wypróbowaniu możesz sprawdzić swoje wiadomości e-mail iCloud w dowolnym miejscu za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej. Ta procedura daje Ci dostęp nie tylko do przeglądania i odpowiadania lub wysyłania nowej poczty, ale możesz także przekazać wiadomość e-mail z iCloud do Gmaila.

Prześlij e-mail z iCloud do Gmaila

Po co martwić się o dwa konta, skoro możesz przenieść wszystkie e-maile na jedno konto? Nawet my musimy sprawdzić pocztę iCloud i trudno jest obsłużyć dwa konta. Z tego powodu istnieje znacznie łatwiejszy sposób przekazywania wiadomości e-mail iCloud do Gmaila.

Oto kroki poniżej:

 1. Zaloguj się do konta iCloud.
 2. Kliknij ikonę poczty, którą widzisz na ekranie.
 3. W lewym dolnym rogu zobaczysz przycisk ustawień, kliknij go.
 4. Następnie wybierz opcję reguł z koła zębatego.
 5. Po kliknięciu reguł zobaczysz opcje dodania reguły.
 6. Tutaj zobaczysz okienko, w którym musisz dodać te informacje. (W polu 1: wybierz „jest adresowany do” z menu rozwijanego; w polu 2: Musisz wpisać adresy e-mail Apple, iCloud i Mac; w polu 3: Prześlij dalej do listy rozwijanej menu; w polu 4: wpisz adres e-mail, na który chcesz je przekazać.)
 7. Na koniec kliknij gotowe.

forward-icloud-e-mail-do-gmail

Skonfiguruj iCloud Mail na różnych urządzeniach

Jak wspomnieliśmy powyżej, iCloud to nowoczesna przeglądarka internetowa, a poza przeglądaniem wiadomości e-mail w Internecie za pośrednictwem iCloud, możesz dowiedzieć się, jak sprawdzić pocztę iCloud na iPhonie, Macu i innych urządzeniach. Do konfiguracji musisz mieć swój adres e-mail iCloud. Oto trzy urządzenia, na których możesz skonfigurować pocztę e-mail iCloud.

1Skonfiguruj iCloud Mail na swoim urządzeniu z systemem iOS

Oto kroki tej procedury:

 1. Przejdź do ustawień poczty iCloud na urządzeniu z systemem iOS.
 2. Dodaj swoje urządzenie.
 3. Następnie włącz pocztę. 

skonfiguruj-icloud-mail-na-iphone

2Skonfiguruj iCloud Mail na komputerze Mac

Oto kroki tej procedury:

 1. Przejdź do menu Apple.
 2. Następnie przejdź do preferencji systemowych.
 3. Kliknij iCloud, a następnie wybierz pocztę.

konfiguracja-icloud-mail-na-mac

3Skonfiguruj iCloud Mail na komputerze z systemem Windows za pomocą programu Outlook

Oto kroki tej procedury:

 1. Otwórz iCloud w systemie Windows.
 2. Wybierz wszystkie opcje, takie jak poczta, kontakty, zadania itp.
 3. Zastosuj ustawienia.

synchronizacja-iphone-photos-to-windows-10-using-icloud

Sprawdź stronę stanu systemu

Wiedza, jak sprawdzić pocztę iCloud, jest całkiem niezła, ale jak sprawdzić stan systemu pod kątem problemów? Oto kilka prostych kroków:

 1. Otwórz iCloud, a następnie otwórz jego status systemu.
 2. Znajdź sekcję poczty na liście stanu systemu.
 3. Jeśli kółko obok listy mailowej jest zielone, wszystko jest w porządku. Ale jeśli jest niebieski, pojawił się niedawny problem, który może spowodować, że poczta e-mail iCloud przestanie działać.

Status systemu

Co zrobić, jeśli masz problemy z pocztą iCloud?

Wielu użytkowników iCloud nie wie, jak zgłosić błąd lub problem iCloud lub rozwiązać problemy związane z pocztą iCloud. Aby rozwiązać problemy, oto kroki, które musisz wykonać:

 1. Otwórz iCloud i otwórz Opinia o iCloud.
 2. Wpisz tam informacje, takie jak imię i nazwisko lub adres e-mail.
 3. Powiedz im o problemie w jednym wierszu w temacie.
 4. Wybierz pocztę z typu opinii do raportowania.
 5. W obszarze komentarzy dodaj szczegóły dotyczące problemu i tego, co próbowałeś do tej pory rozwiązać.
 6. Wypełnij pozostałe wymagania i prześlij opinię.
 7. Zespół Apple wyśle ​​Ci pomoc na podany adres e-mail.

Wnioski:

Oto sposób sprawdzania wiadomości e-mail iCloud w dowolnym miejscu i za pomocą dowolnego urządzenia. Powyższe sposoby są wysoce zalecane dla użytkowników Apple, aby dowiedzieć się, jak sprawdzić pocztę iCloud. Bądź na bieżąco i dowiedz się więcej o poradach i trikach iCloud, które z pewnością pokochasz. Jeśli masz jakiekolwiek pytania i uwagi dotyczące tych metod, śmiało możesz je komentować.

Gorące artykuły