Najlepsze rozwiązania, aby naprawić bibliotekę zdjęć iCloud, która utknęła podczas przesyłania zdjęć

STRONA GŁÓWNA > Dane iCloud > Najlepsze rozwiązania, aby naprawić bibliotekę zdjęć iCloud, która utknęła podczas przesyłania zdjęć

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Biblioteka zdjęć iCloud to cenna funkcja dla użytkowników iOS — usługa, która bezpiecznie przechowuje każde wideo lub zdjęcie, które robisz w iCloud. Jednak niektórzy użytkownicy iOS mają dziś do czynienia z biblioteką zdjęć iCloud, która utknęła w przesyłaniu zdjęć.

To nie jest szczęśliwe doświadczenie i wiele czynników, które mogą powodować ten problem. Dwa z tych czynników to uwierzytelnianie iCloud i zła alokacja symboli zastępczych w aplikacji i telefonie. Komunikat „przygotowywanie biblioteki” jest wskaźnikiem, że ten irytujący problem złożył Ci wizytę. Jak rozwiązać problem z biblioteką zdjęć iCloud, która utknęła podczas przesyłania zdjęć? Oto rozwiązania.

Rozwiązanie 1: Wyloguj konto iCloud ze wszystkich urządzeń

Apple zaleca wylogowanie się z konta iCloud ze wszystkich urządzeń przed ponownym zalogowaniem. Udowodniono, że jest to pomocne dla wielu użytkowników, którzy doświadczają problemu z przesyłaniem do iCloud. Chociaż może nie rozwiązać problemu na stałe, najlepiej byłoby spróbować. Na przykład, jeśli chcesz wylogować się z konta iCloud na komputerze Mac, możesz przejść do menu Apple> Preferencje systemowe> iCloud, a następnie się wylogować. 

wyloguj się-iloud-mac

Rozwiązanie 2: Połącz ponownie sieć Wi-Fi

Ponieważ „wyloguj się i zaloguj" rozwiązanie nie jest rozwiązaniem trwałym, możesz spróbować ponownie połączyć się z siecią Wi-Fi. Przejdź do Ustawień > Wi-Fi > wybierz swoją bieżącą sieć Wi-Fi. Następnie dotknij "Zapomnij tę sieć”, a następnie wyłącz sieć Wi-Fi i odczekaj kilka minut, zanim ją włączysz i ponownie połączysz z siecią Wi-Fi.

 1. Otworzyć "Ustawienia" aplikacja i dotknij "Wi-FiZlokalizuj sieć, do której jesteś podłączony, i kliknij obok niej ikonę „i” (ikona powiadomienia).
 2. U góry tego menu wybierz „Zapomnij tę sieć„>”Zapomnieć". Stuknij w "Wi-Fi”, aby wyłączyć wszystkie połączenia Wi-Fi.
 3. Po kilku minutach włącz Wi-Fi i ponownie połącz się z siecią Wi-Fi.

zmień na inną sieć Wi-Fi

Rozwiązanie 3: Włącz / wyłącz opcję biblioteki zdjęć iCloud

Jeśli synchronizacja biblioteki zdjęć iCloud jest włączona, wyłącz ją, odczekaj kilka minut, a następnie włącz ją ponownie. Powinno to rozwiązać problem z przesyłaniem zablokowanych zdjęć w bibliotece zdjęć Twojego iPhone'a.

 1. Iść do "Ustawienia„>”ZDJĘCIA".
 2. Wyłączyć "iCloud Photo Library" opcja.
 3. Poczekaj kilka minut i ponownie włącz „iCloud Photo Libraryopcja ponownie.

enable-icloud-photos-biblioteka

Rozwiązanie 4: Wyczyść bibliotekę po sprawdzeniu pamięci iCloud

Wyłącz bibliotekę zdjęć iPhone'a iCloud, a następnie użyj przechwytywania obrazu, aby usunąć pozostałe zdjęcia z urządzenia z systemem iOS. To rozwiązanie nie może usuwać albumów; w związku z tym możesz zostawić je na swoim telefonie. Gdy biblioteka zdjęć iCloud jest wyłączona, zobaczysz wskaźnik ostrzegawczy. Kliknij "Usuń z iPhone'a", ponieważ celem jest wyczyszczenie biblioteki zdjęć, aby można było zacząć wszystko od nowa.

 1. Otwarty "Ustawienia„>”ZDJĘCIA".
 2. Stuknij w „Zoptymalizuj pamięć iPhone'a" i wtedy "Usuń z iPhone'a".
 3. Większość Twoich zdjęć zostanie przesłana do pamięci iCloud.

zoptymalizuj pamięć-iphone

Rozwiązanie 5: Wyłącz tryb niskiego zużycia energii na iPhonie

Jeśli włączysz „Tryb niskiego zużycia energii” na iPhonie, ograniczy to prędkość sieci, a także prędkość działania, którą zwykle uruchamia program. A to również spowalnia prędkość przesyłania zdjęć do iCloud. Postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zobaczyć, jak go wyłączyć.

 1. Iść do "Ustawienia„>”bateria".
 2. Wyłącz niską moc. Widzisz, masz wyłączony tryb zasilania na urządzeniu.

wyłącz tryb niskiego poboru mocy

Napraw bibliotekę zdjęć iCloud nie można pobierać zdjęć za pomocą narzędzia innej firmy

Prawdziwie działające odzyskiwanie danych iCloud - aFoneSoft D-Back [obsługiwane iOS 15]

Powyżej znajdują się rozwiązania umożliwiające naprawienie problemu z zacinaniem się podczas przesyłania zdjęć do biblioteki zdjęć icloud. Co jeśli chcesz odzyskać przesłane zdjęcia z biblioteki zdjęć iCloud na iPhone'a na komputerze lokalnym? Nie martw się, aFoneSoft zapewnia narzędzie - Odzyskiwanie danych D-Back iCloud aby idealnie dopasować się do Twoich potrzeb. Został zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom iOS w pobieraniu kopii zapasowych iTunes / iCloud / poprzednich iOS na iDevice. Ty wystarczy wejść za pomocą swojego konta iCloud, aby uzyskać swoje zdjęcia, filmy i nie tylko z powrotem na iPhone'a.

pobierz-win pobierz-mac

Pobierz i odzyskaj zdjęcia z iCloud

Aby pobrać i przywrócić kopię zapasową iCloud, zainstaluj aFoneSoft D-z powrotem najpierw. Teraz możesz go uruchomić i postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami.

Krok 1: Kliknij „Przywróć z iCloud” i wybierz „iCloud - Odzyskaj dane z konta iCloud".

odzyskać kontakty z konta iCloud

Krok 2: Aby uzyskać dane iCloud, musisz zaloguj się do swojego konta iCloud.

zaloguj się do konta icloud

Krok 3: Wybierz 'ZDJĘCIA' i kliknij 'Skanowanie' do analizy pliku ze zdjęciem, który wybrałeś dla wszystkich.

skanuj kontakty z icloud

Po wyświetleniu podglądu danych wybierz żądane pliki zdjęć, a następnie kliknij „wyzdrowieć„, aby rozpocząć proces.

32-scal lub całkowicie zamień

Pobierz wersję próbną dla aFoneSoft D-Back, żeby spróbować.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Wnioski

Powyższe rozwiązania są nieocenione w zapewnianiu, że w najbliższym czasie nie zobaczysz żadnych wskaźników, takich jak „przygotowywanie biblioteki”, „Aktualizowanie zdjęć” lub „Przesyłanie zdjęć”. Czy wypróbowałeś któreś z tych rozwiązań? Pracowali dla ciebie? Daj nam znać w sekcji komentarzy, a chętnie pomożemy tam, gdzie to możliwe. Jeśli masz potrzebę przywrócenia zdjęć z iCloud, nie zapomnij wypróbować najnowszych aFoneSoft Odzyskiwanie danych D-Back iCloud.

Możesz się również zastanawiać:
Jak usunąć zdjęcia z iPhone'a, ale nie z iCloud
Dlaczego kopia zapasowa iCloud się nie wyświetla?

Często zadawane pytania: wskazówki, które możesz chcieć wiedzieć

1Jak zwolnić bibliotekę zdjęć iCloud?

Jeśli chcesz zwolnić miejsce w bibliotece zdjęć iCloud, otwórz iCloud z „Ustawienia'(na iDevices) lub 'Preferencje systemowe'(w MacOS). Wybierać 'Zarządzaj kopiami zapasowymi', aby zobaczyć kopie zapasowe zapisane na Twoim koncie iCloud. Po prostu usuń ten, którego nie potrzebujesz, aby zwolnić miejsce.

2Czy stracę zdjęcia, jeśli wyłączę iCloud?

Jeśli wyłączysz 'iCloud Photo Stream' na urządzeniu i usuń zdjęcia lub obrazy z folderu strumienia, zostaną one usunięte tylko z urządzenia, a inne urządzenia korzystające z tego samego strumienia zdjęć iCloud nie zostaną naruszone.

3Dlaczego zdjęcia iPhone'a utknęły?

Prawdopodobnie zdarzają się z różnych powodów. Aby rozwiązać ten problem, możesz włączać i wyłączać „iCloud Photo Librarysynchronizacja na Twoim iPhonie kilka razy. Poczekaj kilka minut i ponownie włącz „Bibliotekę zdjęć iCloud”.

Gorące artykuły