Kompatybilność z iOS 15: obsługiwane urządzenia i wymagania systemowe

STRONA GŁÓWNA > Problemy z iOS 10 > Kompatybilność z iOS 15: obsługiwane urządzenia i wymagania systemowe

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 18 września 2021 r.

Nie jest już wiadomością, że iOS 15 to najnowszy system operacyjny Apple iPhone, który pojawił się czasem w tym roku. Dzięki temu tak wielu użytkowników Apple jest podekscytowanych pojawieniem się iPhone'a, który jest uruchamiany na najnowszym iOS 15.

Należy jednak pamiętać, że niektórzy inni użytkownicy zastanawiają się, czy ich iDevices znajdują się na liście kompatybilności z iOS 15, czy nie. Chociaż ich obawy są zarówno ograniczone, jak i prawdziwe, ważne jest, aby stwierdzić, że będą pewne urządzenia Apple, które będą kompatybilne z iOS 15. Należą do nich iPady, iPhone i iPody. Poniżej znajdują się listy obsługiwanych urządzeń iOS 15.

ios 12 urządzenie

Wymagania dotyczące miejsca na uaktualnienie do iOS 15

Dobrą rzeczą jest to, że nowy iOS 15 jest w stanie zapewnić Twojemu iPhone'owi ogromny wzrost pamięci. Według wstępnych raportów ta następna generacja systemu operacyjnego jest w stanie zwolnić dodatkowe miejsce na twoim urządzeniu. W rzeczywistości oczekuje się aż 9% oszczędności w pamięci masowej, zwłaszcza jeśli pochodzisz z iOS 14.

iOS 10 oferuje więcej miejsca do przechowywania

Należy jednak zwrócić uwagę na wymagania systemowe iOS 15 dotyczące pamięci masowej podczas uaktualniania do nowego systemu iOS 15. Ten nowy system operacyjny powinien podczas uaktualniania zająć około 4 GB miejsca w pamięci urządzenia z systemem iOS.

Jeśli tak nie masz wystarczająco dużo miejsca na iPhonie uaktualnienie do iOS 15 wymaga 2 opcji: albo kupujesz nowy telefon, albo robisz więcej miejsca na istniejącym iPhonie. Przyjrzyjmy się bliżej tym opcjom.

Kup nowego iPhone’a – warto?

Nowy iPhone 7, który jest dostarczany z często omawianym systemem iOS 15, ma pojawić się we wrześniu. Możesz uzyskać to urządzenie, jeśli Twój stary iPhone nie ma już wystarczającej ilości miejsca na uaktualnienie do iOS 15.

Jednak może to być droższa opcja. Na przykład oczekuje się, że iPhone 7 nie będzie tańszy niż którykolwiek z poprzednich wariantów iPhone'a, jakie kiedykolwiek wydano. Istnieje silne oczekiwanie, że Apple poprawi jedną z największych wad urządzeń iPhone, a mianowicie ograniczenia przestrzeni. W rzeczywistości raporty sugerują, że nowy iPhone 7 będzie miał model podstawowy o pojemności około 32 GB, co będzie ulepszeniem poprzedniego modelu iPhone'a. Jeśli spekuluje się, że model podstawowy to 32 GB, istnieje duża szansa na inne warianty z większą pamięcią, na przykład 64 GB i 128 GB, z ceną początkową około 1200 USD.

nowy iphone

Pozostaje jednak jedno pytanie: czy na zawsze rozwiąże to problem z przechowywaniem? Jest bardzo mało prawdopodobne, że może to rozwiązać ten problem na stałe, ponieważ nigdy nie będzie wystarczającej ilości miejsca dla użytkowników iPhone'a, szczególnie ze zdjęciami, filmami, wiadomościami i wieloma aplikacjami w miksie, co prowadzi nas do drugiej opcji.

Zrób więcej pamięci na starym iPhonie — to znacznie prostsze!

Zamiast kupować nowy iPhone, aby rozwiązać problem miejsca, możesz skorzystać z tańszej opcji, aby uzyskać więcej miejsca na iPhonie. Aby uczynić to zadanie skutecznym i znacznie łatwiejszym, możesz użyć profesjonalnego środka do czyszczenia iPhone'a, takiego jak aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac. Wtedy na pewno będziesz mieć wystarczająco dużo miejsca na swoim starym iPhonie, aby uaktualnić do iOS 15.

Pandemia aFoneSoft Umate ma intuicyjny interfejs użytkownika i jest wystarczająco przyjazny, aby proces odzyskiwania miejsca na iPhonie był tak szybki i łatwy. W rzeczywistości jednym kliknięciem można usunąć niepotrzebne pliki, które zajmują miejsce.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft Umate jest w pełni kompatybilny z iOS 15 i otrzymuje wiele pozytywnych recenzji od macworld.co.uk, Makeuseof.com , Cultofmac.com itd.

aFoneSoft Umate pomoże Ci zaoszczędzić więcej miejsca na Twoim iPhonie, pomagając Ci kompresuj zdjęcia, usuwanie aplikacji które nie są potrzebne, tworzenie kopii zapasowych i usuwanie wszystkich filmów oraz wiele innych rzeczy, które mogą pomóc w uzyskaniu wystarczającej ilości miejsca na uaktualnienie do iOS 15. W rzeczywistości pomoże to nie tylko wygodnie zainstalować nowy iOS 15, ale także pomoże zwiększyć szybkość Twojego iPhone'a.

imyfone umate

Jest po prostu zbyt łatwy w użyciu aFoneSoft Umat. Najpierw musisz pobrać oprogramowanie, a następnie podłączyć iPhone'a / iPada / iPoda Touch do komputera, nacisnąć skanowanie i usunąć niepotrzebne pliki, które zajmują miejsce na urządzeniu.

przewodnik użytkownika umate

W każdym razie, używając aFoneSoft Umate, aby zrobić miejsce na urządzenie w celu uaktualnienia do iOS 15, wydaje się być lepszą opcją niż kupowanie nowego iPhone'a.

Gorące artykuły