Metody 4 do usuwania iPhone'a bez iTunes [zalecane]

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Metody 4 do usuwania iPhone'a bez iTunes [zalecane]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

W życiu iPhone'a jest czas, w którym może być konieczne usunięcie wszystkich przechowywanych w telefonie elementów. Wymazywanie iPhone'a to przerażający proces, ponieważ utracisz wszystkie zapisane zdjęcia, muzykę, filmy i inne pliki bez możliwości ich odzyskania, chyba że wykonałeś kopię zapasową. Istnieją sytuacje, w których chcesz wymazać iPhone'a, aby usunąć adresy e-mail, hasła i informacje biznesowe. Poniżej znajdują się sposoby usuwania iPhone'ów bez iTunes.

Jak usunąć iPhone'a bez iTunes

Wymaż iPhone'a bez iTunes za pomocą narzędzia do usuwania danych iPhone'a

aFoneSoft Umate Pro na wygraną jest dobrze zabezpieczonym i niewykrywalnym narzędziem do usuwania danych dla iPhone'a. Urządzenie umożliwia użytkownikom iPhone'a sprawdzanie i przeglądanie plików, które chcesz usunąć, zanim przejdziesz dalej, zapewniając w ten sposób trwałe usunięcie plików, które chcesz całkowicie wymazać. ten aFoneSoft Umate pro może być używany do przywracania ustawień fabrycznych iPhone'a bez iTunes.

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Trwale usuwaj istniejące pliki, dzięki czemu są w 100% nie do odzyskania.
  • Selektywnie usuwaj pliki i dane, takie jak zapisy połączeń, zdjęcia, wideo, wiadomości tekstowe, dane aplikacji innych firm itp.
  • Całkowicie usuń fragmenty plików pozostawione przez usługi i aplikacje innych firm.
  • Darmowe opcje do czyszczenia niepotrzebnych plików, pamięci podręcznych i dzienników.
  • Wysoce polecane przez wiele mediów internetowych, takich jak MacWorld i iPhonewKanadzie.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Kroki, aby usunąć iPhone'a za pomocą aFoneSoft Umate Pro:

Krok 1: Po pierwsze, Pobierz i otwórz aFoneSoft Aplikacja Umate Pro. podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB.

usunąć wszystkie dane

Krok 2: Następnie wybierz opcję „Usuń wszystkie dane” i wybierz przycisk „Usuń”. Będziesz musiał wybrać opcję „usuń” w swoim oknie.

wejście usuń

Krok 3: Aby zatwierdzić opcję usuwania, musisz wstawić „Usuń” w polu bezpieczeństwa. Możesz zmienić odpowiedź potwierdzającą bezpieczeństwo w ustawieniach poziomu bezpieczeństwa.

Krok 4: Po wstawieniu opcji „usuń” w polu, kliknij przycisk „Usuń teraz”, twoje pliki zostaną całkowicie usunięte.

Uwaga: nie zapominaj, że plików usuniętych tą metodą nie można odzyskać.

Wymaż iPhone'a bez iTunes przez twardy reset

Twardy reset to proces usuwania iPhone'a z powrotem do stanu domyślnego, gdy jest on produkowany w fabryce producenta. Ponadto niektóre powody mogą skłonić Cię do twardego resetu iPhone'a. Możesz wyczyścić telefon i przywrócić go do normalnego stanu z powodu niefortunnego problemu z wydajnością, który może wystąpić po długim używaniu telefonu. Twardy reset jest jedną z przydatnych metod przywracania ustawień fabrycznych iPhone'a bez iTunes.

Możesz postępować zgodnie z instrukcjami, jak usunąć iPhone'y bez iTunes:Krok 1: Najpierw podłącz iPhone'a do komputera.

Krok 2: Gdy urządzenie jest podłączone, w przypadku iPhone'a 8 i 8 plus naciśnij i zwolnij przycisk zwiększania głośności na iPhonie. Powtórz proces dla przycisku zmniejszania głośności; przytrzymaj boczne przyciski nadal na ekranie trybu odzyskiwania na ekranie.

Krok 3: Możesz wybrać przycisk „Przywróć” z ekranu trybu odzyskiwania.

Krok 4: Na koniec skonfiguruj iPhone'a po zakończeniu aktualizacji.

uruchom ponownie iPhone'a

Jak mocno zresetować iPhone'a X za pomocą przycisku Home i Power:

Kasowanie plików na iPhonie X jest trochę trudne. Możesz jednak wykonać poniższe czynności, aby mocno zresetować iPhone'a X bez iTunes.

Wymaż iPhone'a bez iTunes za pomocą ustawień

Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone'a z opcją ustawień telefonu jest łatwe. Możesz po prostu wykonać poniższe czynności:

zresetuj przez ustawienie

Wymaż iPhone'a bez iTunes za pomocą funkcji Znajdź mój iPhone

Przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone'a jest proste za pomocą funkcji Znajdź mój iPhone na iCloud. Jeśli Znajdź mój iPhone jest włączony na Twoim iPhonie, można go usunąć za pomocą iCloud.

Możesz wykonać następujące kroki, aby usunąć iPhone'a bez iTunes:

wymazać

Gorące artykuły