Bardzo skuteczny sposób na usunięcie Instagrama

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Bardzo skuteczny sposób na usunięcie Instagrama

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 13 września 2021 r.

Czasami media społecznościowe mogą pochłaniać wszystko i mogą utrudniać naszą produktywność i zdolność do ciągłego zajmowania się pracą. Jednym z przestępców słownych jest jednak Instagram. To świetne narzędzie, ale może też być wszechmocną rozrywką, gdy chcesz jej uniknąć. Aby pomóc Ci jak najszybciej obejść ten problem, chcesz dowiedzieć się, jak usunąć swój Instagram.

Najłatwiej to zrobić, po prostu podążając za tym przewodnikiem, aby uciec od związanych z tym problemów związanych ze znalezieniem swojego dnia zdominowanego przez ciągłe odwiedzanie mediów społecznościowych!

Różnica między wymazywaniem a usuwaniem

Należy jednak zwrócić uwagę na to rozróżnienie. Kiedy coś usuniesz, na razie się go pozbywasz, ale niektóre pliki, preferencje i dane pozostają w tyle. Jeśli jednak go usuniesz, pozbędzie się wszystkiego, co można zrobić z konkretnym tematem. W związku z tym jest to całkowite usunięcie i nie ma powrotu.

Jak usunąć Instagram / usunąć konto na Instagramie?

Ponieważ jest to związane z twoją własną prywatnością, istnieje pilne pragnienie, aby ludzie znaleźli skuteczne sposoby na trwałe usunięcie Instagrama z urządzenia lub usunięcie swojego konta na Instagramie.

Kasowanie Instagrama

Aby pozbyć się Instagrama i pozbyć się go na stałe – w tym wszystkich preferencji, haseł itp. – potrzebujesz specjalistycznych narzędzi. Każde urządzenie Apple, z którego spróbujesz je usunąć, usunie tylko aplikację, a nie wszystkie dołączone dodatki. Teraz, jeśli ktoś inny zaloguje się Twoim telefonem – nawet jeśli go sprzedasz – te preferencje pozostaną. Możesz jednak zatrzymać to ograniczenie, po prostu usuwając Instagram za pomocą aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac.

Wypróbuj za darmo

Główne funkcje aFoneSoft Umate Pro:

To oprogramowanie oferuje łatwy sposób na pozbycie się prywatnych danych, a także oczyszczenie cennej przestrzeni. Najlepszą opcją usunięcia mojego Instagrama będzie prawdopodobnie „Wymaż wszystkie dane”.

  1. Podłącz telefon, pozwól mu się zsynchronizować, otwórz aFoneSoft Umate Pro.
  2. podłącz urządzenie

  3. Wybierz "Wymaż wszystkie dane".
  4. Wybierz tryb

  5. Kliknij przycisk „Usuń”, a następnie wprowadź kod DELETE w polu i pozwól mu działać magicznie.
  6. Usunąć wszystkie dane

Gdy to zrobisz, musisz tylko skorzystać z opcji, które zapewnia pod względem ważności usunięcia, aby upewnić się, że pozbędziesz się wszystkiego. Poza tym istnieje inna funkcja aFoneSoft Umate Pro może wymazać Instagram. „Erase Private Fragments” może znaleźć wszystkie prywatne fragmenty stworzone przez Instagram i trwale je zniszczyć. Dlatego jeśli po prostu martwisz się o swoją prywatność i nie chcesz stracić przydatnych danych na Instagramie, skorzystaj z tej funkcji.

Usuwanie konta na Instagramie

Teraz, ponieważ chcesz wiedzieć, jak usunąć swój Instagram z urządzenia, dlaczego nie spróbować aFoneSoft Umate Pro, nie mogę znaleźć innych sposobów prostszych i bardziej użytecznych niż to.

Gorące artykuły