Szybkie i skuteczne sposoby aktywacji iPhone'a / iPada bez Apple ID i hasła

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Szybkie i skuteczne sposoby aktywacji iPhone'a / iPada bez Apple ID i hasła

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Pytanie
Jestem studentem college'u i bardzo chciałem iPhone'a. W zeszłym tygodniu kupiłem iPhone'a 7 z drugiej ręki od Amazona. Wczoraj, kiedy wreszcie miałem czas na zajęcie się iPhonem, utknąłem na ekranie z napisem „Blokada aktywacji”. Aby wejść, wymagane są poprzednio używane Apple ID i hasło, ale nie mam informacji. Jak mogę odblokować iPhone'a bez Apple ID?

Blokada aktywacyjna Apple to świetny hack zabezpieczający, który chroni Twoje dane na wypadek utraty iPhone'a. Jeśli zgubisz iPhone'a lub zostanie on skradziony, złodziej nie może go odblokować bez kodu blokady aktywacji. Dlatego ważne jest, aby cały czas znać właściwy identyfikator Apple ID i hasło, aby odblokować iPhone'a.

Wiele osób kupiło używanego iPhone'a przez Internet tylko po to, aby stwierdzić, że jest on powiązany z Apple ID bez znajomości hasła . Czy są jakieś rozwiązania umożliwiające aktywację iPhone'a bez Apple ID?

Blokada aktywacji iPhone'a

Jak aktywować iPhone'a bez Apple ID?

Pomiń blokadę aktywacji, aby aktywować iPhone'a bez Apple ID

Polecamy: gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda

Nadaje się do: iPhone'a zablokowanego na ekranie blokady aktywacji

Jeśli kupiłeś używane urządzenie iOS, które utknęło na ekranie blokady aktywacji i nie znasz poprzednio używanego identyfikatora Apple ID i hasła, aFoneSoft Narzędzie do obejścia blokady aktywacji iBypasser iCloud może pomóc w aktywacji iPhone'a bez Apple ID. To doskonałe oprogramowanie pojawiło się w 2020 roku i pomogło wielu użytkownikom, którzy zresetowali własnego iPhone'a bez wylogowywania się z wcześniej używanego Apple ID. Poniżej znajdują się niektóre z jego ważnych funkcji.

iBypasser omija blokadę aktywacji iPhone'a

1,000,000 + Pliki do pobrania

Cechy iBypassera:

  • Pomiń ekran blokady aktywacji iCloud, aby aktywować iPhone'a bez Apple ID i haseł.
  • Obsługuje iPhone'a 5S na iPhone'a X z systemem iOS 12.3 do 13.6, z wyjątkiem iOS 12.4.5 i 12.4.6.
  • Uzyskaj pełny dostęp do swojego iPhone'a i korzystaj ze wszystkich funkcji oprócz połączeń, sieci komórkowej i iCloud.
  • Używaj nowego Apple ID do pobierania aplikacji i kupowania rzeczy w iTunes Store.
  • Bez śledzenia lub usuwania zmartwień z poprzedniego identyfikatora Apple ID.

Wypróbuj za darmo

Jak aktywować iPhone'a bez Apple ID za pomocą iBypasser

Po pomyślnym zainstalowaniu iBypasser na komputerze wykonaj poniższe czynności, aby ominąć ekran blokady aktywacji i aktywować iPhone'a bez Apple ID.

Krok 1. Uruchom iBypasser i kliknij „Start". Podłącz iPhone'a, który utknął na blokadzie aktywacji iCloud, do komputera.

początek aFoneSoft iBypasser

Krok 2. Jailbreak jest warunkiem wstępnym obejścia blokady aktywacyjnej. Oprogramowanie pobierze pakiet, który może jailbreakować twojego iPhone'a.

Pobieranie pakietu jailbreak

Krok 3. Po zakończeniu pobierania wykonaj proste czynności wyświetlane na ekranie i kliknij „Dalej" do czasu, kiedy jailbreak się powiedzie.

Jailbreak iPhone

Krok 4. Program zacznie omijać ekran blokady aktywacji iPhone'a. Po drugie, możesz uzyskać dostęp do urządzenia i użyć nowego Apple ID.

Zmieniono lokalizację GPS na iPhonie

Teraz obejrzyj wideo w 0:20 aby ominąć blokadę aktywacji na urządzeniu z systemem iOS w 4 krokach.

YouTube Video

Wypróbuj za darmo

Twój własny iPhone: zapomniałeś identyfikatora Apple ID lub hasła? Znajdź lub zresetuj

Polecamy: gwiazda gwiazda gwiazda

Nadaje się do: Twojego własnego iPhone'a

Jeśli zapomnisz swojego Apple ID lub nie używasz go od dłuższego czasu, możesz nie pamiętać hasła. Może to prowadzić do tymczasowego zawieszenia Twojego Apple ID. Przed wypróbowaniem innych rozwiązań zalecamy najpierw poprosić o pomoc Wsparcie Apple. Ze względu na fakt, że wielu użytkowników Apple często zapomina hasła do swojego Apple ID, Apple udostępniło rozwiązanie na swojej oficjalnej stronie internetowej, aby nigdy nie postawić Cię w trudnej sytuacji aktywacji iPhone'a bez Apple ID.

1. Zapomniałeś hasła do Apple ID? Zresetuj to!

Jeśli zapomniałeś hasła Apple ID, możesz wykonać następujące kroki, aby aktywować iPhone'a bez Apple ID:

Krok 1: Przejdź na stronę konta Apple ID: appleid.apple.com.

Krok 2: Kliknij „Zapomniałem Apple ID lub hasła”.

Zapomniałem Apple ID lub hasła

Krok 3: Wprowadź swój Apple ID, aby rozpocząć.

Wprowadź Apple ID

Krok 4: Wprowadź numer iPhone'a, który podałeś podczas tworzenia Apple ID.

Potwierdź numer telefonu Apple ID

Krok 5: Otrzymasz SMS z potwierdzeniem lub zadzwonisz na swojego iPhone'a. Wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami, aby zakończyć resetowanie hasła Apple ID.

Zresetuj hasło Apple ID, potwierdzając numer telefonu

Korzystając z tych hacków, możesz aktywować iPhone'a za pomocą Apple ID i hasła.

2. Zapomniałeś swojego Apple ID? Znajdź to!

Jeśli nie pamiętasz swojego Apple ID, wykonaj następujące kroki, aby znaleźć swój Apple ID:

Krok 1: Przejdź do strony konta Apple ID: appleid.apple.com.

Krok 2: Kliknij łącze „Zapomniałem Apple ID lub hasła”.

Krok 3: Gdy zostaniesz zapytany o identyfikator Apple ID, kliknij „wyszukaj”.

Wyszukaj Apple ID

Krok 4: Wprowadź swoje imię, nazwisko, adres e-mail i odpowiedz na pytania bezpieczeństwa, jeśli skonfigurowałeś podczas tworzenia identyfikatora Apple.

Znajdź Apple ID

Krok 5: Na Twój adres e-mail zostanie wysłany e-mail z potwierdzeniem. Kliknij podany link i uzyskaj swój identyfikator Apple ID oraz nowe hasło, aby się zalogować.

Jeśli nie możesz zresetować swojego Apple ID w tej witrynie, po prostu zadzwoń do Apple. Jeśli zdołasz przekonać ich, że jesteś właścicielem, przedstawiając dowód, taki jak pokwitowanie, mogą ci pomóc.

3. Przejdź do Apple Store, aby aktywować iPhone'a

Możesz udać się do sklepu Apple, aby uzyskać pomoc, jeśli nie możesz znaleźć swojego hasła Apple ID. Władze Apple będą mogły pomóc Ci aktywować iPhone'a bez oryginalnego Apple ID. Ale pamiętaj o poniższej radzie, zanim pójdziesz do sklepu Apple.

Oczywiście jest to trudne, ponieważ będziesz potrzebować dużo cierpliwości, a władze Apple będą wymagać wielu szczegółów, zanim odblokują blokadę aktywacyjną.

Uwagi

Wsparcie Apple zawsze było chwalone za miłą obsługę i wysoką skuteczność w rozwiązywaniu problemów. Jednak wszystko to opiera się na warunku, że Twoje urządzenie jest objęte gwarancją i masz oficjalną fakturę. Przed pójściem do sklepu Apple możesz zwrócić się do Wsparcie Apple najpierw online, aby wyjaśnić, czy mogą pomóc, czy nie.

Używany iPhone: poproś poprzedniego właściciela o zdalne usunięcie blokady aktywacji

Polecamy: gwiazda gwiazda gwiazda gwiazda

Nadaje się do: używanego iPhone'a

Nie każdy z nas może kupić zupełnie nowego iPhone'a, więc szukamy osób, które sprzedają go po stosunkowo niskiej cenie. Problem z takimi iPhone'ami lub iPadami polega na tym, że właściciel sprzedaje je sprzedawcy bez kasowania identyfikatora Apple, co powoduje blokadę aktywacji. Upewnij się, że poprzedni użytkownik usunął identyfikator i hasło, aby można było aktywować iPhone'a bez Apple ID. W tym celu możesz pozwolić poprzedniemu użytkownikowi usunąć blokadę aktywacyjną w iCloud.

Oto samouczek wideo, który może śledzić poprzedni właściciel:

YouTube Video

Krok 1: Iść do icloud.com i zaloguj się przy użyciu identyfikatora Apple ID i hasła.

Krok 2: Kliknij „Znajdź iPhone'a”.

Krok 3: Kliknij „Wszystkie urządzenia”, tutaj zobaczysz urządzenia powiązane z tym identyfikatorem Apple ID.

Krok 4: Kliknij iPhone'a, a następnie kliknij „Usuń z konta”.

Usuń z konta

Krok 5: Spowoduje to usunięcie blokady aktywacji i umożliwi aktywację iPhone'a bez hasła lub identyfikatora Apple ID.

Podstawowe wskazówki dotyczące kupowania i sprzedawania używanego iPhone'a

Zwróć uwagę przed zakupem używanego iPhone'a

Kupowanie używanego iPhone'a może być dobrą okazją, ale należy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby uniknąć kupowania urządzenia, z którego w ogóle nie można korzystać.

1.Upewnij się, że nie został skradziony

Zanim dokonasz zakupu u sprzedawcy w serwisie eBay lub wymienisz gotówkę osobiście, skorzystaj z narzędzia stanu blokady aktywacji Apple, aby sprawdzić i upewnić się, że iPhone nie został skradziony. Sprzedawca musi podać numer IMEI lub numer seryjny urządzenia, aby sprawdzić stan i upewnić się, że nie jest to skradziony iPhone.

2.Sprawdź blokadę aktywacji

Musisz upewnić się, że blokada aktywacji jest wyłączona, aby móc normalnie uzyskać dostęp do iPhone'a, lub zostaniesz poproszony o podanie identyfikatora Apple ID i hasła poprzedniego właściciela. Jeśli jest włączony, poproś sprzedawcę o usunięcie go za Ciebie.

Zwróć uwagę na blokadę aktywacji i blokadę ekranu przed zakupem używanego iPhone'a

Uwagi

Nie kupuj używanego iPhone'a/iPada/iPoda touch z blokadą aktywacji lub blokadą ekranu. Jeśli natkniesz się na urządzenia z takimi blokadami, skontaktuj się ze sprzedawcą i sprawdź poniższe punkty.

Rzeczy, które trzeba zrobić przed sprzedażą lub oddaniem iPhone’a

Jeśli zalogowałeś się do iCloud przy użyciu swojego Apple ID na iPhonie, który zamierzasz sprzedać lub oddać, nie usuwaj ręcznie żadnych zdjęć, kontaktów, kalendarzy, dokumentów, przypomnień ani żadnych innych informacji iCloud. Spowoduje to również usunięcie plików przechowywanych w iCloud i innych urządzeniach z systemem iOS lub Mac zalogowanych na to samo konto iCloud. Najbezpieczniejszym sposobem jest wylogowanie się z konta iCloud ze starego iPhone'a, a następnie usunięcie go.

1. Jeśli chcesz sprzedać lub oddać swojego iPhone'a, sprawdź następujące rzeczy, które musisz zrobić:

2. Jeśli do iPhone'a był podłączony zegarek Apple Watch lub Airpods, wyłącz połączenie.

3. Aby uniknąć utraty danych, wykonaj kopię zapasową iPhone'a za pomocą iCloud lub iTunes.

4. Wyloguj swój Apple ID z iTunes i App Store.

5. Jeśli włączyłeś Znajdź mój [urządzenie], może być konieczne wprowadzenie swojego Apple ID i hasła. Przejdź do „Ustawienia > [Twoje imię i nazwisko] > iCloud”, aby wyłączyć Znajdź mój iPhone. Będziesz musiał podać hasło do bieżącego Apple ID.

Wyłącz Find My iPhone

6. Upewnij się, że Find My iPhone jest wyłączony, a Twój Apple ID został wylogowany. Przejdź do „Ustawienia> Ogólne> Resetuj> Usuń całą zawartość i ustawienia”. Jeśli pojawi się prośba o podanie kodu dostępu do urządzenia lub kodu ograniczeń, wprowadź go. Następnie dotknij „Wymaż iPhone'a”.

Skasuj całą zawartość i ustawienia

Ostatnie słowa

W tym artykule przedstawiono wiele rozwiązań umożliwiających aktywację iPhone'a bez Apple ID, a także punkty uwagi przed zakupem lub sprzedażą używanego iPhone'a. Jeśli chcesz usunąć poprzednio używany identyfikator Apple ID na iPhonie z blokadą aktywacyjną, profesjonalny program, taki jak aFoneSoft iBypasser bardzo pomoże. Przyjdź i pobierz wersję próbną, jeśli napotkasz problemy z blokadą aktywacji iCloud.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły