Wszystko, co musisz wiedzieć o automatycznym usuwaniu starych rozmów w systemie iOS (w zestawie iOS 15/14)

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Wszystko, co musisz wiedzieć o automatycznym usuwaniu starych rozmów w systemie iOS (w zestawie iOS 15/14)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

Prawdopodobnie coraz więcej słyszysz o iOS i jego różnych funkcjach. Jedną z funkcji, która może okazać się szczególnie przydatna, jest możliwość ustawienia starych czatów w iMessage tak, aby po pewnym czasie były automatycznie usuwane.

Może to zaoszczędzić miejsce (zwłaszcza jeśli masz dużo dużych załączników), a także pomóc w zorganizowaniu rozmów, dzięki czemu nie musisz ciągle przesiewać nieistotnych, które już nie mają dla Ciebie znaczenia. Jeśli więc chcesz zaoszczędzić trochę miejsca i zmniejszyć bałagan wizualny, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z tej nowej funkcji.

Twoja opcja Audo-Delete starych wiadomości iMessages

1. Jak automatycznie usuwać stare wiadomości czatu w iOS 15/14?

Ustawienie funkcji automatycznego usuwania w iOS 15/14 jest dość łatwe, niezależnie od tego, czy używasz iPhone'a, czy iPada:

 1. Odblokuj urządzenie z systemem iOS i przejdź do Ustawień.
 2. Kliknij Ogólne.
 3. Stuknij opcję Pamięć iPhone'a.
 4. Dotknij Wiadomości.
 5. Przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Automatycznie usuń stare konwersacje” i dotknij Włącz.

iOS 11 automatycznie usuwa stare rozmowy

2. Jak trwale usunąć załączniki iMessage i iMessage?

Chociaż powyższe jest sposobem na automatyczne usuwanie starych wiadomości na czacie w iOS 15/14, czy wiesz, że ta metoda faktycznie nie usunie danych na stałe? Zgadza się; wciąż czai się na twoim iOS, czekając na nadpisanie. Oznacza to, że każdy, kto ma specjalne oprogramowanie do odzyskiwania mogą potencjalnie czytać Twoje wiadomości, jeśli mają dostęp do Twojego iOS 12. Jeśli zależy Ci na bezpieczeństwie, to korzystanie z powyższych metod nie wystarczy.

Na szczęście dostępne jest oprogramowanie, które może pomóc Ci zachować prywatność i walczyć ze szpiegami. To jest nazwane aFoneSoft Gumka iOS i trwale usunie twoje wiadomości i załączniki i sprawi, że będą w 100% nie do odzyskania.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

"aFoneSoft Umate Pro to jeden z najbardziej zaawansowanych programów do usuwania danych dla iPhone'a, który sprawia, że ​​odzyskiwanie danych jest prawie niemożliwe”. MacWorld, iPhonewKanadzie, ZAPLIKOWANOItp

przeglądu

Jak więc możemy trwale usunąć dane iMessage?

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aFoneSoft Gumka iOS do komputera. Podłącz swoje urządzenie iOS.

Krok 2: Kliknij Usuń prywatne dane i pozwól mu dokładnie przeskanować iPhone'a.

trwale usuń wiadomość

Krok 3: Możesz dwukrotnie kliknąć „Wiadomość” lub „Załączniki wiadomości”, aby wyświetlić podgląd i wybrać pliki do usunięcia. Następnie kliknij „Usuń teraz”, aby kontynuować.

trwale usuń wiadomość

Krok 4: Wpisz „usuń” w polu, aby potwierdzić, i ponownie naciśnij przycisk „Usuń teraz”, aby rozpocząć.

Jeśli chcesz trwale usunąć wcześniej usunięte wiadomości, po prostu przejdź do „Wymaż usunięte pliki”.

aFoneSoft iOS Eraser daje możliwość podglądu i wybierania prywatnych danych do usunięcia, a także zapewnia kompleksowe wymazywanie, aby całkowicie wyczyścić wszystko z urządzenia z systemem iOS. Polecane szczególnie, gdy chcesz sprzedać lub oddać stare urządzenie. (Proszę to zanotować reset nie jest wystarczająco bezpieczny sprzedać urządzenie, ponieważ dane nadal można odzyskać.)

Oprócz, aFoneSoft posiada również podstawową funkcję czyszczenia:

3. Jak usunąć duże załączniki iMessage w iOS 15/14?

Czy musisz usunąć załączniki, aby zwolnić trochę miejsca? Możesz to łatwo zrobić w iOS 15/14. Wystarczy wykonać następujące kroki:

 1. Ponownie przejdź do Ustawień, a następnie dotknij Ogólne.
 2. Dotknij miejsca, w którym jest napisane Pamięć iPhone'a (lub Pamięć iPada).
 3. Poszukaj, gdzie jest napisane Przejrzyj duże załączniki i dotknij tego.
 4. Zobaczysz listę załączników. Stuknij w te, których nie chcesz i przesuń, aby je usunąć. Aby usunąć więcej niż jeden, naciśnij Edytuj, a następnie wybierz wiele załączników. Dotknij kosza na śmieci, aby je wyrzucić.

4. Jak usunąć duże konwersacje iMessage w iOS 15/14?

Jeśli chcesz usunąć duże rozmowy w iOS 15/14, możesz to również zrobić za pomocą dość prostej procedury:

 1. Przejdź do Ustawień, jak poprzednio.
 2. Kliknij Ogólne.
 3. Stuknij opcję Pamięć iPhone'a / iPada.
 4. Dotknij Wiadomości.
 5. Stuknij Przejrzyj duże rozmowy.
 6. Zobaczysz listę swoich dużych rozmów. Możesz przesunąć rozmowę, aby ją usunąć. Aby usunąć więcej niż jeden, naciśnij Edytuj, a następnie wybierz te, które chcesz usunąć, i dotknij kosza.

Gorące artykuły