Recenzja iShredder i najlepsza alternatywa dla iShredder na iOS 13

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Recenzja iShredder i najlepsza alternatywa dla iShredder na iOS 13

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 19 lipca 2021 r.

iShredder to produkt prywatnego protektora, który jest jednym z liderów rynku w usuwaniu danych z urządzeń iOS. iShredder pomaga niszczyć pliki z łatwością i bez śladu. Oznacza to, że może to być przydatne zwłaszcza wtedy, gdy chcesz sprzedać lub oddać swoje urządzenie z systemem iOS i chcesz mieć pewność, że Twoje pliki osobiste zostaną zniszczone bez możliwości odzyskania. Działa w kilku prostych krokach i jest dostępny w 4 wersjach, a mianowicie Pro, Standard, Pro HD i Enterprise.

Porównanie pomiędzy aFoneSoft Umate Pro i iShredder

aFoneSoft Umate Pro jest jedną z najlepszych gumek danych iOS na rynku i warto porównać ją z iShredderem, aby wiedzieć, na czym stoi. Porównajmy je.

Funkcje: iShredder pochwalić się dobrymi funkcjami. Na przykład zniszczenie wszystkich plików na urządzeniu z systemem iOS 13/12/11 bez śladu i nie można ich odzyskać. Wykorzystuje najnowocześniejsze i zaufane algorytmy usuwania.

Z drugiej strony, aFoneSoft Umate Pro może wymazać dane z iOS bez ryzyka ich odzyskania nawet przy użyciu najnowocześniejszego narzędzia do odzyskiwania, może wyczyścić wszystkie pliki iOS, takie jak filmy, zdjęcia i wiadomości, i wykonuje tylko 3 proste kroki. Ponadto oszczędza miejsce w systemie iOS, usuwając niepotrzebne pliki, pliki tymczasowe i wiele innych plików.

Obsługiwane pliki do usunięcia: iShredder obsługuje typy plików, które obejmują filmy, zdjęcia, wiadomości itp., podczas gdy aFoneSoft Umate Pro obsługuje wszystkie pliki iOS, w tym wiadomości, filmy, zdjęcia, kontakty itp. I zapewnia różne tryby wymazywania, aby wybrać dokładne pliki do usunięcia. Możesz nawet wyświetlić podgląd plików przed usunięciem, aby upewnić się, że nie usuniesz żadnego ważnego pliku.

Łatwy w użyciu: Oba są łatwe, ale w rzeczywistości łatwiej jest używać aFoneSoft Umate Pro niż iShredder jako aFoneSoft ma naprawdę przyjazny interfejs.

iMyfone umate pro

Najlepsza alternatywa dla iShredder na iOS 13

aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac jest rzeczywiście najlepszą alternatywą dla oprogramowania iShredder, a powody są oczywiste. Pokażemy Ci dlaczego.

Wypróbuj za darmo

1. Usunięte dane są w 100% nie do odzyskania: Prawda jest taka, że ​​wszelkie dane usunięte za pomocą aFoneSoft Umate Pro jest w 100% nie do odzyskania. Oznacza to, że danych nie można odzyskać, nawet jeśli korzystasz z najnowszego narzędzia do odzyskiwania, które pomaga zachować prywatność danych.

2. Wyświetl podgląd i wybierz dokładne pliki do usunięcia: Dobra rzecz aFoneSoft Umate Pro to precyzja działania. Ma możliwość skanowania urządzenia, identyfikowania plików dostępnych do usunięcia i wybierania dokładnie tych plików, które chcesz usunąć po ich podglądzie.

3. Wymaż zarówno bieżące, jak i wcześniej usunięte dane: Być może skasowałeś pliki, ale istnieje możliwość, że można je odzyskać. Co aFoneSoft Umate skanuje urządzenie z systemem iOS i pokazuje zarówno usunięte, jak i istniejące pliki, które można następnie trwale usunąć.

4. 3 tryby usuwania do wyboru w zależności od potrzeb: aFoneSoft Umate Pro wykorzystuje 3 tryby kasowania, aby zapewnić trwałe usunięcie danych; jednak wybór należy wyłącznie do Ciebie. Musisz wybrać według swoich potrzeb.

5. 1 kliknij, aby zwolnić ogromne miejsce na iPhone'a iOS 13/12: To narzędzie to nie tylko wymazywanie danych, ale także oszczędność miejsca. Za pomocą jednego kliknięcia możesz skompresować i usunąć zdjęcia, usunąć niepotrzebne pliki i duże pliki oraz zwolnić miejsce na urządzeniu.

iMyfone umate pro


Kroki korzystania aFoneSoft Umate Pro, aby usunąć urządzenie z systemem iOS 13/12/11

To tylko kilka prostych kroków, a proces jest zakończony, jak pokazano poniżej.

iMyfone umate pro

Krok 1. Podłącz urządzenie z systemem iOS 13/12/11.
Krok 2. Wybierz dowolny z wymaganych trybów kasowania.
Krok 3. Wymaż urządzenie z systemem iOS 13/12/11 na stałe.

Gorące artykuły