Najlepsza alternatywa dla bezpiecznej gumki

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Najlepsza alternatywa dla bezpiecznej gumki

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 19 lipca 2021 r.

Jeśli szukasz narzędzia do bezpiecznego usuwania poufnych danych bez pozostawiania śladów, Secure Eraser jest najlepszym rozwiązaniem. Oprogramowanie jest tworzone przez ASCOMP i jest reklamowane jako oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych, czyszczenia i synchronizacji systemu Windows.

Oprogramowanie jest ładne w użyciu, a jego kolorowy interfejs zawiera tylko trzy zakładki, dzięki czemu nawet nowy użytkownik może łatwo zrozumieć, jak z niego korzystać. Jest wyposażony w funkcje, takie jak usuwanie folderów, czyszczenie rejestru, czyszczenie systemu itp., co czyni go kompleksowym rozwiązaniem dla wszystkich potrzeb związanych z czyszczeniem systemu. A najlepsze jest to, że system jest również dość prosty w użyciu.

Podczas gdy wiele recenzji w Internecie mówi pozytywnie o oprogramowaniu, faktem jest, że ma ono wiele wad i z pewnością nie jest najlepszym narzędziem do czyszczenia.

bezpieczna gumka

Dlaczego potrzebujesz alternatywy dla Secure Eraser?

Chociaż Secure Eraser jest używany przez wielu, jeśli przyjrzysz się uważnie, oprogramowanie ma wiele wad.

1. Nie tak łatwy w użyciu - Chociaż jest reklamowane jako oprogramowanie łatwe w użyciu, nie jest zbyt łatwe w użyciu, szczególnie dla osób, które niewiele wiedzą o komputerach. Co więcej, zaawansowane funkcje oprogramowania również będą wymagały trochę czasu, aby zrozumieć.

2. Nie dla telefonu komórkowego! - Secure Eraser jest przeznaczony tylko dla komputerów i laptopów, a nie dla nowoczesnych smartfonów. Jednak na rynku dostępne jest dowolne oprogramowanie, którego można użyć do czyszczenia komputera stacjonarnego, laptopa, a nawet smartfona z systemem Android lub iOS.

3. Niezbyt szybki - Jeśli używałeś Secure Eraser, a także innych programów czyszczących, będziesz wiedział, że Secure Eraser z pewnością nie jest najszybszym ze środków czyszczących. W zależności od ilości plików, które chcesz usunąć, czyszczenie może zająć naprawdę dużo czasu.

4. Czyszczenie bez jednego dotknięcia - Oprogramowanie nie zapewnia funkcji czyszczenia jednym dotknięciem, którą oferuje wiele innych programów. Musisz ręcznie wybrać pliki, które chcesz usunąć. To sprawia, że ​​proces jest czasochłonny.

5. Drogie - Chociaż możesz pobrać oprogramowanie za darmo do użytku osobistego, jego wersja profesjonalna kosztuje 20 EUR. W rzeczywistości istnieje wiele innych programów, które są tańsze i bardziej przydatne.

Najlepsza alternatywa dla bezpiecznej gumki- aFoneSoft Umate Pro

Jeśli szukasz idealnej alternatywy dla Secure Eraser, aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac może być doskonałym wyborem. Oprogramowanie zawiera wiele funkcji, które z pewnością Ci pomogą. Przyjrzyjmy się niektórym z nich.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

usuń prywatne dane iPhone'a

1. Usunięte dane są nie do odzyskania - Dane usunięte za pomocą aFoneSoft Umate Pro jest usuwany na stałe i nie ma możliwości odzyskania usuniętych danych. Oznacza to, że po usunięciu danych za pomocą tego oprogramowania nie zostaną one przeniesione do Kosza, z którego każdy może je odzyskać. Dane zostaną trwale usunięte i żadne narzędzie nie będzie w stanie ich odzyskać.

2. Wyświetl podgląd i wybierz dokładnie pliki do usunięcia - Z pomocą aFoneSoft Usuń możesz faktycznie wybrać dokładny plik, który chcesz usunąć. Wiele razy chcesz usunąć tylko jeden plik, a nie cały folder, tutaj aFoneSoft Umate Pro może być dla Ciebie bardzo przydatny. Po prostu wybierz pojedynczy plik i usuń go na zawsze.

3. Usuń bieżące i wcześniej usunięte pliki - Możesz nie tylko używać do aFoneSoft Umate Pro, aby usunąć pliki, które aktualnie znajdują się na Twoim urządzeniu. Możesz również użyć go do usunięcia plików, które bezpośrednio usunąłeś z urządzenia w przeszłości. Chociaż wielu może nie wiedzieć, te pliki pozostają w urządzeniu i można je odzyskać.

4. Zwolnij miejsce jednym dotknięciem - Możesz także użyć aFoneSoft Funkcja zwalniania miejsca jednym dotknięciem w Umate Pro, gdy urządzenie nie ma już miejsca na przechowywanie danych. Więc w pewnym sensie aFoneSoft Umate Pro to nie tylko oprogramowanie do czyszczenia, ale także oszczędność miejsca.

5. Trzy tryby kasowania do wyboru - Z aFoneSoft Umate masz do wyboru trzy różne tryby wymazywania:

wymazać dane iphone'a

Dlaczego aFoneSoft Umate Pro?

1. cechy

W porównaniu z Bezpieczną gumką, aFoneSoft Umate Pro posiada szereg zaawansowanych funkcji, które są bardzo proste w użyciu i sprawiają, że proces usuwania plików z urządzenia na zawsze jest dziecinnie prosty. Secure Eraser jest nie tylko ograniczony pod względem funkcjonalności, ale także nie oferuje wielu funkcji.

2. Cena

Jeśli mówimy o cenie, Professional Edition Secure Eraser kosztuje 20 EUR, natomiast aFoneSoft Umate Pro kosztuje 30 dolarów. Chociaż różnica jest niewielka, ale aFoneSoft Umate Pro jest tańszy i ma o wiele więcej funkcji.

3. Łatwy w użyciu

Dzięki przyjaznemu interfejsowi i funkcjom takim jak One Touch Free Up Space, aFoneSoft Umate Pro znacznie ułatwia proces usuwania plików i tworzenia miejsca w urządzeniu w porównaniu z Secure Eraser.


Tak więc, jeśli faktycznie szukasz oprogramowania do czyszczenia danych iPhone'a, teraz wiesz, co powinieneś uzyskać, aby cieszyć się zaawansowanymi funkcjami, które są łatwe w użyciu i bardzo skuteczne.

Gorące artykuły