5 najlepszych programów antyszpiegowskich dla iPhone'a w 2021 roku, których nigdy nie powinieneś przegapić

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > 5 najlepszych programów antyszpiegowskich dla iPhone'a w 2021 roku, których nigdy nie powinieneś przegapić

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

Celem oprogramowania antyszpiegowskiego dla iPhone'a jest bardzo podobne do oprogramowania antywirusowego, które pozwala blokować i zapobiegać infekcjom złośliwym oprogramowaniem, a także innym rodzajom oprogramowania szpiegującego na Twoim iPhonie. Monitoruje wszystkie działania na Twoim iPhonie, w tym pobrane pliki, strony internetowe, wiadomości e-mail itp. I zapobiega infekowaniu urządzenia przez oprogramowanie szpiegujące.

5 najlepszych programów antyszpiegowskich dla iPhone'a

Podajemy 5 najpopularniejszych programów antyszpiegowskich dla iPhone'a, możesz je zainstalować, aby zapewnić bezpieczeństwo danych iPhone'a.

Najlepsze darmowe oprogramowanie antyszpiegowskie dla iPhone'a — bezpieczeństwo mobilne i skanowanie Wi-Fi

McAfee Mobile Security nie wymaga przedstawiania. Jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi antyszpiegowskich dostępnych na różne platformy mobilne. Firma McAfee może ulepszyć korzystanie z urządzeń mobilnych, pomagając zachować prywatność.

Bezpieczeństwo mobilne mcafee

Cena: Darmowe

iAmNotified – system antyszpiegowski

iAmNotified to jedno z najlepszych rozwiązań do zabezpieczenia Twojego iPhone'a. Ta aplikacja antyszpiegowska działa jak strażnik po zainstalowaniu jej w urządzeniu i informuje, czy ktoś uzyska dostęp do Twojego iDevice, gdy nie patrzysz. Ostrzega również inne osoby, że Twoje urządzenie jest monitorowane, co zniechęca do złośliwego dostępu.

jestem powiadomiony

Cena: $ 2.99

Bezpieczeństwo mobilne Avira

vira to popularny program antywirusowy i antyszpiegowski dla iPhone'a. Możesz chronić swoje urządzenie iDevice za pomocą wielu potężnych funkcji antykradzieżowych i antyszpiegowskich.

Bezpieczeństwo mobilne Avira

Cena: $ 1.73

Bezpieczeństwo mobilne i ochrona przed kradzieżą dla iPhone'a

Jest to jedno z najlepszych programów antyszpiegowskich dla iPhone'a, które możesz zabezpieczyć i chronić swoje dane osobowe. Większość funkcji tej aplikacji ma na celu zapewnienie zaawansowanego bezpieczeństwa cybernetycznego.

ochrona przed kradzieżą

Cena: $ 8.99 / miesiąc

Uważaj

Lookout jest wyposażony w unikalne funkcje antykradzieżowe i antyszpiegowskie, które z pewnością zapewnią bezpieczeństwo i ochronę Twoich danych osobowych. Niektóre z nowych funkcji tej aplikacji to System Advisor i Safe Wi-Fi.

Uważaj

Cena: $ 2.99 / miesiąc

Jak działa oprogramowanie szpiegowskie iPhone'a?

Oprogramowanie szpiegowskie iPhone'a działa w tle i potajemnie monitoruje różne czynności wykonywane na urządzeniu. Uzyskuje pewne informacje, takie jak wiadomości tekstowe, połączenia telefoniczne, przeglądanie stron internetowych itp. Wszystkie monitorowane dane są przesyłane na serwer aplikacji (internetowy panel sterowania), który następnie umożliwia hakerom dostęp do Twoich danych osobowych.

Różne aplikacje spyware mogą wykorzystywać różne metody gromadzenia i wysyłania danych na swoje serwery. Ale cel wszystkich takich aplikacji jest taki sam, tj. kradzież poufnych informacji.

Jak zatrzymać oprogramowanie szpiegujące przed monitorowaniem danych osobowych?

Jeśli nie jesteś zadowolony nawet po zainstalowaniu aplikacji antyszpiegowskiej na iDevice i chcesz mieć pewność, że Twoja prywatność jest chroniona, istnieje skuteczny sposób, aby to zrobić. Możesz trwale usunąć swoje dane poprzez aFoneSoft Umate Pro i upewnij się, że żadne oprogramowanie szpiegujące nie może przesłać go do chmury. aFoneSoft Umate Pro to zaawansowane oprogramowanie do usuwania danych z urządzenia iOS, które jest w stanie trwale wymazać wszystkie rodzaje danych. Istnieje wiele innych przydatnych funkcji tego narzędzia.

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Usuń na stałe swoje prywatne i wrażliwe dane i spraw, aby 100% nie do odzyskania aby upewnić się, że Twoja prywatność jest chroniona.
  • Skanuj, przeglądaj i trwale usuwaj wcześniej usunięte pliki, aby upewnić się, że Nie spyware może ponownietrieve im.
  • Za pomocą tego narzędzia można trwale usunąć wszelkiego rodzaju dane, w tym dane przeglądania, zdjęcia, filmy, historię połączeń, kontakty, wiadomości, i więcej.
  • Trwale usuwaj dane (wiadomości i załączniki) utworzone przez aplikacje innych firm, takie jak Viber, WhatsApp, Kik, WeChat i ponad 10 innych.

aFoneSoft Umate Pro jest w pełni kompatybilny z iOS 15 i otrzymuje wiele pozytywnych recenzji z macworld.co.uk, Makeuseof.com, Cultofmac.com itp.

aFoneSoft Recenzja Umate Pro

umate-pro-recenzja

Kroki, aby powstrzymać oprogramowanie szpiegujące przed monitorowaniem danych osobowych

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i otwórz aFoneSoft Umate Pro na Twoim komputerze.

Wypróbuj za darmo

Krok 2, Wybierz Usuń prywatne dane tryb i kliknij Skanowanie przycisk. Skanowanie prywatnych danych na Twoim iPhonie zajmie kilka minut.

zeskanuj swoje prywatne dane

Krok 3. Po zeskanowaniu aFoneSoft Umate Pro wyświetli wszystkie Twoje prywatne dane, w tym zdjęcia, wiadomości, historię połączeń, WhatsApp itp. Wyświetl podgląd i wybierz te, które chcesz usunąć. I kliknij Usuń teraz przycisk.

podgląd i wybierz prywatne dane

podgląd i wybierz prywatne dane

Krok 4. Wybierz poziom bezpieczeństwa, tutaj polecam Wysoki poziom. Następnie kliknij Wymaż teraz, aby zatrzymać monitorowanie danych osobistych przez oprogramowanie szpiegujące.

wybierz poziom bezpieczeństwa, aby usunąć prywatne dane

usunąć prywatne dane

Gorące artykuły