Prowadź biznes bezpiecznie dzięki czatowi biznesowemu na iOS 13

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Prowadź biznes bezpiecznie dzięki czatowi biznesowemu na iOS 13

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 9 września 2021 r.

Nadchodząca aktualizacja iOS 13 firmy Apple to wielka sprawa. Dzięki kilku nowym funkcjom w ofercie iOS 13 obiecuje zrewolucjonizować wrażenia z Apple. Jedną z cech charakterystycznych skwierczącej aktualizacji jest nowa funkcja o nazwie Business Chat.

Czat biznesowy w iOS 13 to wielka sprawa

Business Chat to dość nowa funkcja w iOS. Pozwala komunikować się z firmami bezpośrednio z aplikacji Wiadomości. Koniec z czołganiem się po witrynach biznesowych lub czekaniem w kolejce na rozmowę z przedstawicielem obsługi klienta. Dzięki Business Chat możesz:

  • Rozmawiaj bezpośrednio z wybranymi firmami, takimi jak Wells Fargo, Lowe's, Hilton i Discover za pośrednictwem aplikacji iMessage: Byłaby to początkowa pula firm, z którymi możesz rozmawiać, ale prawdopodobnie zostanie dodanych więcej.
  • Kupuj towary bezpośrednio z aplikacji iMessage: Nie będziesz musiał wchodzić na stronę firmy, aby zamówić towar.
  • Dokonuj rezerwacji bezpośrednio z aplikacji do obsługi wiadomości: Na przykład możesz bezpośrednio rezerwować spotkania lub bilety lotnicze.
  • Czat ze wsparciem bez stresu: Nie musisz już odwiedzać witryny internetowej firmy ani siedzieć i rozmawiać z pomocą techniczną, zanim będziesz mógł rozwiązać problem. Możesz się z nimi kontaktować i rozmawiać o swoich problemach, kiedy tylko chcesz.
  • Ciesz się anonimowością: Twoje dane kontaktowe będą anonimowe i możesz przestać rozmawiać w dowolnym momencie.

Czat biznesowy

Istnieje jednak obawa o czat biznesowy w iOS 13. Co się stanie, jeśli twoje urządzenie zostanie zhakowane lub wycieknie prywatne dane? Apple o tym nie wspomina. Ale my, użytkownicy iOS 13, aby chronić naszą prywatność, powinniśmy podjąć pewne działania.

Jak zabezpieczyć czat biznesowy na iOS 13

Nie pozwól, aby czat biznesowy pozostał na Twoim urządzeniu z systemem iOS 13. Co się stanie, jeśli Twoje urządzenia zostaną zhakowane? Pamiętaj jednak, że ręczne usuwanie czatów biznesowych nie jest bezpieczne, ponieważ nie są one całkowicie nadpisane. Aby zabezpieczyć swój czat biznesowy, usuń usunięte czaty biznesowe na zawsze. W takim przypadku powinieneś skorzystać ze specjalnego narzędzia iPhone'a, takiego jak aFoneSoft Umate Pro iPhone Gumka danych Win/mak.

Umate Pro specjalizuje się w trwałym usuwaniu danych iOS i uniemożliwianiu ich odzyskania w 100%. Jego w pełni kompatybilny z iOS 13 i czat biznesowy jest obsługiwany w celu usunięcia.

Gumka danych Umate Pro iphone

8,000,000 + Pliki do pobrania

Umate Pro chroni Twoją prywatność:

  • Wymaż iOS z odzyskiem 0%: wiadomości, kontakty, historia połączeń, zdjęcia i wideo, przeglądanie danych itp. Wybiórczo.
  • Wyczyść niepotrzebne pliki: zwolnij więcej miejsca i przyspiesz działanie iPhone'a/iPada.
  • 100% wyczyść aplikacje innych firm: WhatsApp, WeChat, LINE, Kik, Viber i ponad 3 innych.

Wypróbuj za darmo

Umate Pro iPhone Data Eraser jest zdecydowanie zalecany przez wiele profesjonalnych witryn z recenzjami oprogramowania, takich jak getintopc.com, MacWorld, ZAPLIKOWANO, 50+ więcej. Możesz ufnie pobrać, aby wypróbować bezpłatnie i z ulgą cieszyć się pełnym usunięciem, aby zabezpieczyć swoje prywatne dane.

Recenzja Umate Pro

Prosty przewodnik po usuwaniu czatu biznesowego z iOS 13

Krok 1: Podłącz urządzenie Apple do komputera za pomocą kabla. Jeśli łączysz się z komputerem po raz pierwszy, musisz najpierw „Zaufać” komputerowi na swoim urządzeniu.

Krok 2: Wybierz "Usuń prywatne dane”, jeśli chcesz usunąć istniejący czat biznesowy. Lub wybierz „Usuń usunięte pliki”, jeśli chcesz usunąć usunięte czaty. Następnie pozwól mu skanować.

Umate Pro

Krok 3: Po zakończeniu skanowania możesz teraz wyświetlić podgląd czatu biznesowego lub innych prywatnych danych. Wybierz wszystkie pliki, które chcesz trwale usunąć.

Umate Pro

Krok 4: Kliknij "Usuń teraz”, aby trwale usunąć wybrane dane.

UWAGA: wymazanie jest nieodwracalne. Po usunięciu danych za pomocą Umate Pro NIE MOŻESZ ich już odzyskać.

Niesamowite funkcje iOS 13

iOS 13 obiecuje inne ekscytujące nowe funkcje, w tym:

Bonus: kiedy jest następne wydarzenie Apple w 2018 roku?

Każdego roku kilka razy Apple organizuje imprezy, aby przedstawić cokolwiek na temat nowych produktów lub systemów. Chociaż Apple nie publikuje konkretnego harmonogramu w 2018 roku, ale możemy spekulować, zgodnie z historią.

1 Wydarzenie Apple Wiosna 2018

Wydarzenie Wiosna 2018

Apple rozesłało już zaproszenia na 27 marca 2018 r. Choć wiemy, co się tam wydarzy, nie znamy szczegółów. Oto jednak, co Apple może wypuścić na wiosnę:

2 Wydarzenie Apple WWDC 2018

Wydarzenie Apple WWDC 2018

Konferencja World Wide Developers odbędzie się w dniach 4-8 czerwca w McEnery Convention Center w San Jose w Kalifornii. Deweloperzy mogą już teraz zarejestrować się na to wydarzenie. Zobacz więcej >>

Jak zwykle spodziewamy się, że Apple ujawni szczegóły dotyczące kolejnej wersji macOS, iOS, tvOS i watchOS. Poza tym możemy również spodziewać się szczegółów gamy produktów Apple:

3 Wydarzenie inauguracyjne we wrześniu 2018 r.

We wrześniu 2018 roku możemy zobaczyć premierę kolejnego iPhone'a (lub iPhone'ów) i jak go nazwać Apple.

Następny iPhone: iPhone 9, Xi, 11 czy coś innego...

Spodziewamy się, że w tym wydarzeniu zobaczymy iPhone'a 9 (i iPhone'a Plus), a być może iPhone'a Xi (lub iPhone'a 11). Jeśli Apple nie wypuści iPhone’a X Plus, we wrześniu możemy również zobaczyć model Plus.

Następne systemy: iOS 13 i macOS 14

Apple poinformuje, kiedy ostateczna wersja najnowszej wersji iOS 13 i macOS 10.14 zostanie udostępniona publicznie, która zostałaby wydana wcześniej podczas imprezy WWDC w 2018 roku.

Następny zegarek Apple

We wrześniu 2017 roku Apple ogłosiło serię Apple Watch z LTE. Spodziewamy się więc, że aktualizacje Apple Watch będą dostępne publicznie we wrześniu 2018 roku.

4Październik 2018 wydarzenie

W przeszłości Apple czasami śledził wrześniowe wydarzenie, organizując kolejną mniejszą robotę w październiku. Wcześniej rozwinął iPady i zaktualizował komputery Mac.

To wydarzenie nie zawsze się zdarza. Na przykład Apple nie zorganizowało październikowej imprezy w 2015 i 2017 roku, ale zorganizowało wydarzenie w 2016 roku, podczas którego zaprezentowano MacBooka Pro.

Gorące artykuły