Nie można usunąć zdjęć z iPada: dlaczego? Jak naprawić?

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Nie można usunąć zdjęć z iPada: dlaczego? Jak naprawić?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 września 2021 r.

Możesz również przeczytać ten przewodnik w Français.

Jeśli jesteś użytkownikiem iPada, musisz robić dużo zdjęć i przechowywać je w taki czy inny sposób. Jednak może nadszedł czas, aby wyczyścić iPada, usuwając niektóre duże zdjęcia, aby zaoszczędzić miejsce. Jednak nie wszystkie zdjęcia można łatwo usunąć.

Istnieje wiele powodów, dla których nie można usunąć zdjęć z iPada. Jednym z nich może być to, że najpierw utworzyłeś album, nazwałeś go, a następnie zapisałeś niektóre zdjęcia w tym albumie. Oznacza to, że gdy spróbujesz usunąć ten album, same zdjęcia nie zostaną usunięte.

nie można usunąć zdjęć z iPada

Jak naprawić „Nie można usunąć zdjęć z iPada”?

Metoda 1 Używanie iTunes do usuwania zdjęć z iPada

Aby rozwiązać problem, możesz spróbować użyć iTunes. Oznacza to, że będziesz musiał uruchomić iTunes na swoim komputerze i podłączyć iPhone'a. Następnie możesz przejść do folderu zdjęć w iTunes i spróbować usunąć stamtąd niektóre zdjęcia.

Niemniej jednak może to nie rozwiązać całkowicie problemu. Obecna aplikacja do zdjęć firmy Apple nie pozwala na usuwanie niektórych rodzajów zdjęć. To jest coś, nad czym obecnie zastanawia się Apple. Dopóki Apple nie wyda nowszej wersji aplikacji, nadal możesz normalnie „nie można usunąć niektórych zdjęć z iPada”.

Metoda 2 Masowe usuwanie wszystkich zdjęć iPada jednym kliknięciem

Jeśli naprawdę uważasz, że Twój iPad wymaga oczyszczenia i stwierdzasz, że nie możesz usunąć zdjęć z iPada, to trafiłeś we właściwe miejsce. Naprawdę frustrujące jest posiadanie niektórych zdjęć, których po prostu nie można usunąć.

aFoneSoft Menedżer zdjęć na iPada or aFoneSoft Menedżer zdjęć iPada dla komputerów Mac to profesjonalne narzędzie do zarządzania zdjęciami, które złagodzi wszystkie Twoje problemy. Jest to unikalne i innowacyjne oprogramowanie, które zawiera szereg przydatnych funkcji związanych z zarządzaniem zdjęciami. Poniżej wymieniono niektóre z jego ważnych funkcji.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Usuń zdjęcia zbiorczo jednym kliknięciem
Bez względu na to, ile masz zdjęć, z aFoneSoft Umate Pro, możesz jednym kliknięciem usunąć dowolną liczbę zdjęć.

Podgląd zdjęć i wybierz tylko te, które chcesz usunąć
Możesz nie tylko zbiorczo usuwać zdjęcia, ale także wybrać te, które chcesz usunąć. Oznacza to, że nie musisz się już martwić o usuwanie ważnych zdjęć. Możesz usunąć tylko te, które Twoim zdaniem zajmują dużo miejsca.

Kompresuj zdjęcia, aby odzyskać 75% miejsca na zdjęcia
Nie za każdym razem masz ochotę usunąć swoje zdjęcia. W końcu są to twoje cenne wspomnienia. Jednak przestrzeń dyskowa telefonu jest ograniczona i może pomieścić tylko ograniczoną liczbę plików. aFoneSoft może łatwo rozwiązać ten problem dzięki funkcji kompresji. Możesz skompresować zdjęcia do mniejszych rozmiarów, co pozwoli Ci przechowywać więcej zdjęć.

Prześlij zdjęcia do komputera za pomocą funkcji tworzenia kopii zapasowej
Co jeśli po usunięciu zdjęć nagle zorientujesz się, że jest takie, którego naprawdę nie chcesz usunąć. W rzeczywistości wiele razy przypadkowo usuwamy niektóre ważne pliki. aFoneSoft Umate jest jednak zawsze o krok do przodu. Oprogramowanie automatycznie tworzy kopie zapasowe zdjęć i bezpiecznie przesyła je do komputera. Bycie automatycznym oznacza, że ​​nie musisz się martwić o inicjowanie funkcji tworzenia kopii zapasowej za każdym razem, gdy usuwasz/kompresujesz zdjęcia. Oprogramowanie zawsze tworzy kopię zapasową zdjęć, a dopiero potem je usuwa lub kompresuje.

Wykonaj poniższe czynności, aby zbiorczo usunąć swoje zdjęcia.

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft Umate i podłącz iPhone'a do komputera.

imyfone ipad do czyszczenia

Krok 2: Przejdź do zakładki „Oczyszczanie jednym kliknięciem”, a następnie wybierz „Zdjęcia” na dole.

Menedżer zdjęć na iPada

Krok 3: Oprogramowanie przeskanuje i wyświetli wszystkie zdjęcia, które są obecne w twoim systemie.

nie można usunąć zdjęć z iPada

Krok 4: Teraz możesz wybrać opcję „Utwórz kopię zapasową i usuń”. To zainicjuje proces usuwania i wszystkie Twoje zdjęcia zostaną usunięte.

Gorące artykuły