Nie możesz usunąć wiadomości tekstowych na iPhone 8/8 Plus? 5 poprawek!

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Nie możesz usunąć wiadomości tekstowych na iPhone 8/8 Plus? 5 poprawek!

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

„Nie mogę usunąć poszczególnych tekstów z rozmowy, ponieważ ikona Kosza znika. Kiedy dotykam i przytrzymuję pojedynczą wiadomość na moim iPhonie, mogę dotknąć „Więcej...” i wybrać wiadomości do usunięcia. Jednak gdy robię to po raz drugi, ikona Kosza w lewym dolnym rogu znika. Muszę ponownie uruchomić iPhone'a i działa tylko raz. Ikona Kosza nadal znika za drugim razem. Jak naprawić?" -- Bama Breeze

Chociaż „nie można usunąć wiadomości tekstowych na iPhonie” jest denerwujące, istnieje kilka prostych rozwiązań, które pomogą Ci łatwo wrócić do usuwania wiadomości. Niektóre z nich obejmują rozwiązywanie problemów w staromodny sposób, a niektóre z nich wymagają korzystania z aplikacji innych firm.

Usuń wiadomość z iPhone'a

5 wskazówek, jak naprawić problem „Nie można usunąć wiadomości na iPhonie”

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś spróbować, jeśli okaże się, że nie możesz usunąć wiadomości na swoim iPhonie 5/6/7, są te podstawowe wskazówki dotyczące rozwiązywania problemów:

Wskazówka nr 1: Zabij i uruchom ponownie wiadomość

Przede wszystkim spróbuj zabić aplikację Wiadomość, aby proces został całkowicie zakończony, a następnie ponownie otwórz aplikację. Różni się to od zwykłego przejścia do innej aplikacji i przełączenia się z powrotem; upewnij się, że jest całkowicie zamknięty przed ponownym uruchomieniem. Tutaj sprawdź, czy możesz teraz usunąć swoje wiadomości.

Porada 2: Uruchom ponownie iPhone'a

Czasami ponowne uruchomienie iPhone'a może rozwiązać wiele problemów. Czasami jednak problem „iPhone 6 nie może usunąć wiadomości” będzie się powtarzał nawet po ponownym uruchomieniu.

Wskazówka #3: aktualizacja iOS

Aktualizacje oprogramowania często usuwają błędy z poprzedniej wersji, więc aktualizacja systemu iOS może rozwiązać ten problem. Możesz to zrobić, przechodząc na urządzenie i dotykając Ustawienia> Ogólne> Aktualizacja oprogramowania.

Wskazówka 4: Usuń wszelkie nieoficjalne aplikacje

Jeśli Twój iPhone jest po jailbreaku, istnieje możliwość, że nieoficjalne aplikacje mogą zakłócać działanie Twojego iPhone'a. To mało prawdopodobne, ale na wszelki wypadek spróbuj je odinstalować i sprawdź, czy wiadomości działają.

aktualizacja oprogramowania

Porada 5: Przeczekaj lub skontaktuj się z Apple

Wreszcie, jeśli nic innego nie działa, problem może zostać naprawiony w następnej aktualizacji, więc możesz po prostu na to poczekać. Alternatywnie możesz skontaktować się z Apple i spróbować teraz uzyskać odpowiedzi.

Jak trwale naprawić „Nie można usunąć wiadomości na iPhonie”

Oprócz powyższych wskazówek możesz także wypróbować gumkę danych iPhone'a, której możesz użyć do usunięcia wiadomości, których iPhone nie może usunąć. Co więcej, usuniętych danych przez gumkę danych iPhone'a nie można już odzyskać. Jedną z takich świetnych gumek danych iPhone'a jest aFoneSoft Umate Pro na wygraną/dla komputerów Mac który może trwale usuwać wiadomości tekstowe z iPhone'a i być unikalną gumką do usuwania wiadomości z aplikacji innych firm, takich jak WhatsApp, WeChat, Line, Kik itp.

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Trwale usuń wiadomości: Możesz przeglądać i wybierać wiadomości tekstowe do usunięcia, co może sprawić, że niechciane wiadomości będą w 100% nie do odzyskania.
  • Usuń usunięte wiadomości: Wiadomości usunięte ręcznie zostaną odnalezione i całkowicie usunięte nawet z dysku twardego.
  • Wyczyść wiadomości aplikacji innych firm: Jest to unikalna funkcja, aby całkowicie usuń wiadomości WhatsApp i załączniki, czaty WeChat, wiadomości LINE i Kik itp.
  • Wyczyść pamięć podręczną wiadomości: Usuń jednocześnie wszystkie śmieci, pamięć podręczną, dzienniki awarii i inne bezużyteczne pliki za darmo. Pamięć podręczna wiadomości jest wliczona w cenę.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Uwaga: Nawet jeśli iMessage działa poprawnie, czy wiesz, że jeśli usuniesz wiadomości ręcznie, nadal można je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania? Ten rodzaj oprogramowania szpiegującego jest również łatwy w użyciu dla ludzi, więc prawie każdy, kto chce podsłuchiwać Twoją prywatną firmę, może odzyskać Twoje wiadomości.

Nie można usunąć wiadomości na iPhonie

Jak trwale usunąć wiadomości z iPhone'a (w tym usunięte wiadomości)?

Krok 1: Pobierz i zainstaluj Umate Pro.

Krok 2: Otwórz Umate Pro. Kliknij Usuń prywatne dane zakładkę i kliknij „Skanowanie”. Jeśli potrzebujesz Trwale usuń usunięte wiadomości na iPhonie, Wybierz Wymaż usunięte pliki tryb.

aFoneSoft Umate Pro

Krok 3: Po zeskanowaniu wyświetli listę wszystkich twoich wiadomości. Możesz kliknąć, aby wyświetlić ich podgląd. Wybierz dane do usunięcia i kliknij Usuń teraz przycisk.

aFoneSoft Umate Pro

Krok 4: Wybierz poziom bezpieczeństwa, wpisując „usuń” w polu, aby potwierdzić.

aFoneSoft Umate Pro

Krok 5: Po ręcznym wpisaniu „usunąć' w polu, aby potwierdzić działanie, a następnie kliknij Wymaż teraz przycisk, aby usunąć wiadomości.

aFoneSoft Umate Pro

Chociaż możesz wypróbować kilka różnych kroków rozwiązywania problemów, aby ręcznie usunąć wiadomości na iPhonie, gdy iMessage nie działa prawidłowo, najlepszym rozwiązaniem jest po prostu użycie aFoneSoft Umate Pro, aby naprawić „nie można usunąć wiadomości na iPhonie” lub chronić Cię przed wyciekiem prywatności poprzez trwałe usuwanie wiadomości. Jest łatwiej, szybciej i masz dodatkową zaletę prywatności.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły