Usuń elementy z iCloud, aby zwolnić miejsce w iCloud

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Usuń elementy z iCloud, aby zwolnić miejsce w iCloud

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Wiele rzeczy można zapisać w iCloud i uzyskać do nich dostęp za pośrednictwem dowolnego urządzenia, takiego jak iPod, iPhone i inne; ale możesz chcieć usunąć niektóre elementy, których już nie potrzebujesz. Ponieważ iCloud jest jak dysk zewnętrzny, na którym przechowywane są ważne informacje, takimi elementami mogą być kalendarze, kontakty, zdjęcia, zawartość i wiele innych. Pytanie brzmi, jak usunąć elementy z iCloud?

Część 1: Jak usunąć elementy z iCloud?

Twój iCloud może szybko stać się pełny i niezorganizowany, jeśli przechowujesz tam niechciane pliki. Najlepszą opcją jest ich usunięcie. Jednak wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak proste jest usuwanie elementów z iCoud. Zajrzyj poniżej, aby dowiedzieć się krok po kroku, jak usunąć pliki lub dokument z iCloud.

usuń elementy z iCloud

Część 2: Jak usunąć elementy kopii zapasowej z iCloud?

Elementy kopii zapasowej iPhone'a, takie jak zdjęcia, notatki, kontakty, kalendarz, wiadomości i inne, można usunąć z iCloud. Poniżej przedstawiono kroki, które należy wykonać, aby usunąć kopię zapasową z iPhone'a.

Wszystkie powyższe kroki pomogą Ci usunąć zarówno niechciane pliki, jak i kopie zapasowe z iCloud. Jednak ta metoda usuwania nie spowoduje trwałego usunięcia niechcianych plików i elementów kopii zapasowej. Jeśli potrzebujesz narzędzia, które może usuwać niepotrzebne już pliki oraz kopie zapasowe z iPhone'a i innych urządzeń, najlepiej jest wybrać aFoneSoft Umate Pro.

usuń kopię zapasową z iCloud

Część 3: Jak trwale usunąć kopie zapasowe i pliki z iCloud?

Czasami może być konieczne trwałe usunięcie plików i kopii zapasowej z iCloud, aby zwolnić miejsce, a także chronić prywatność. W takim przypadku możesz poprosić o pomoc aFoneSoft Umate Pro aby trwale usunąć dane iOS. Ma na celu trwałe usunięcie wszelkich elementów z iPhone'a / iPada / iPoda. Po usunięciu prywatnych danych możesz bez obaw wykonać kopię zapasową iPhone'a na iCloud.

Szczegółowy przewodnik

Krok 1: po prostu zainstaluj aFoneSoft Umate Pro do komputera.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Krok 2: Przymocuj iPoda, iPhone'a lub inne urządzenie z systemem iOS do komputera za pomocą kabla.

Krok 3: Wybierz „Wymaż prywatne dane”, aby przeskanować urządzenie.

Krok 4: Pojawi się analiza skanowania. Poczekaj, aż to się skończy.

skanuj tp usuń pliki z iCloud

Krok 5: Kliknij element, który chcesz usunąć. Kliknij „Wymaż teraz”.

usuń pliki z iCloud

Krok 6: Po wyświetleniu monitu wpisz „Usuń” w wyświetlonym oknie i potwierdź.

potwierdź usunięcie plików z iCloud

Krok 7: Element zostanie trwale usunięty.

Gorące artykuły