Jak możemy usunąć wiadomości Kik na obu końcach?

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Jak możemy usunąć wiadomości Kik na obu końcach?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Pytanie
Wysłałem wiadomość Kik do mojego przyjaciela, której nie chciałem wysłać, czy mogę usunąć wiadomości Kik z mojego urządzenia, a także z urządzenia mojego przyjaciela?

Kik stał się jedną z najpopularniejszych darmowych aplikacji do przesyłania wiadomości. Jest nie tylko kompatybilny z urządzeniami z systemem iOS i Android, ale ich ostatnie aktualizacje dodały wiele ekskluzywnych emotikonów Kik, boty czatowe, które użytkownicy mogą łatwo dodawać do czatów grupowych, a nawet czatu wideo na żywo. Jedną z funkcji, której nie ma Kik, jest możliwość cofnięcia i usunięcia wiadomości, którą już wysłali, chociaż pokażemy ci, jak usunąć wiadomości Kik na obu telefonach, więc przejdźmy do tego.

Usunięte wiadomości Kik można odzyskać! Czy możemy sprawić, by nie dało się ich odzyskać?

Poza tym przypuszczam, że powinieneś wiedzieć, że wiadomości Kik, które usunąłeś ręcznie z urządzenia, nie znikną na zawsze, co oznacza, że ​​hakerzy mogą łatwo włamać się do usuniętych danych Kik. Dlatego polecamy aFoneSoft iPhone Data Eraser co trwale zniszczy dane, których nie chcesz z iPhone'a.

Kluczowe cechy:

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Getintopc.com, MacWorld, ZAPLIKOWANO, a ponad 50 profesjonalnych witryn z recenzjami oprogramowania poleca je wszystkim użytkownikom urządzeń z systemem iOS w celu zabezpieczenia prywatnych danych, zwłaszcza tym osobom, które planują sprzedać lub oddać urządzenie.

Tylko 3 kroki, aby usunąć czaty Kik z iPhone'a na zawsze

Krok 1. Twój komputer powinien mieć aFoneSoft Zainstalowana gumka danych iPhone'a. Pozwól iPhone'owi połączyć się z komputerem.

Krok 2. Wybierz opcję usunięcia danych Kik, np. „Usuń prywatne dane”. Pozwól mu zeskanować Twój iPhone.

aFoneSoft

Krok 3. Wszystkie twoje prywatne dane na iPhonie będą tam wyświetlane. Możesz wyświetlić podgląd i wybrać dane do usunięcia, takie jak „Kik"I"Załączniki Kik”. Jeśli chcesz usunąć zapisane obrazy Kik, możesz przejść do „Zdjęcia i filmy”. Po wybraniu danych kliknij Wymaż teraz.

aFoneSoft

Podsumowując, chociaż nie możesz trwale usunąć wiadomości Kik na obu końcach, nadal możesz używać aFoneSoft iPhone Data Eraser, aby usunąć je z własnego iPhone'a i mieć nadzieję, że osoba, do której je wysłałeś, nie zapisze ich – chyba że masz dostęp do ich telefonu, w takim przypadku możesz użyć aFoneSoft Gumka do usuwania wiadomości z telefonu.

Czy możemy usunąć wiadomości Kik z innego telefonu?

Najważniejsze jest to, że nie możemy usunąć wiadomości Kik z innego telefonu, chyba że masz do niego fizyczny dostęp. Gdy wysyłasz komuś wiadomość Kik, jest ona przechowywana w usłudze chmury aplikacji i nie ma możliwości usunięcia jej z chmury.

Teraz jedną z dostępnych opcji jest dezaktywacja konta Kik. W ten sposób nikt nie będzie mógł wysłać wiadomości na twoją nazwę użytkownika Kik, dodać cię na Kik, a wszystkie twoje wiadomości na czacie będą „buforowane” przez kilka dni, dopóki nie zostaną automatycznie usunięte. Oznacza to po prostu, że wiadomości mogą być przeglądane przez osobę, do której je wysłałeś, ale po kilku dniach zostaną usunięte. Aby dezaktywować swoje konto, wykonaj poniższe czynności.

  1. Na komputerze przejdź do Kik strona tymczasowej dezaktywacji.
  2. Wpisz w polu adres e-mail powiązany z Twoim kontem Kik, a następnie kliknij „Go!”.
  3. Otwórz skrzynkę odbiorczą swojego e-maila i kliknij link, który Kik przesłał Ci e-mailem.
  4. Aby ponownie aktywować swoje konto Kik w przyszłości, po prostu zaloguj się ponownie na swoim telefonie.

Istnieją dwie opcje dezaktywacji (stałe i tymczasowe) i jeśli planujesz ponownie zalogować się na swoje konto Kik w przyszłości, zalecamy skorzystanie z opcji „Tymczasowa dezaktywacja”.

Gorące artykuły