Jak usunąć konto Tango i dane z iPhone'a?

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Jak usunąć konto Tango i dane z iPhone'a?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Od momentu powstania w 2009 roku, Tango jest jedną z niewielu międzyplatformowych aplikacji do przesyłania wiadomości, którym udało się zdobyć ponad 350 milionów zarejestrowanych użytkowników i ponad 70 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie. Są to ludzie, którzy chcieliby wiedzieć, jak usunąć wiadomości Tango z iPhone'a, a nawet samego konta Tango. W tym artykule pokażemy, jak to zrobić.

Część 1. Jak usunąć wiadomości Tango z iPhone'a?

Część 2. Jak usunąć konto Tango z iPhone'a?

Jak usunąć wiadomości Tango z iPhone'a?

Krok 1. Usuń wiadomości Tango w aplikacji

Aby usunąć wiadomości Tango przy użyciu konwencjonalnej metody, wystarczy wykonać proste czynności, które opisaliśmy poniżej:

Krok 1: Uruchom aplikację Tango na swoim iPhonie. Kliknij ikonę wiadomości, aby otworzyć wiadomości.

Krok 2: W oknie Wiadomości możesz zdecydować, czy chcesz otworzyć rozmowę i usuwać wiadomości pojedynczo, czy usunąć całą rozmowę.

Krok 3: Aby usunąć rozmowę, dotknij i przesuń ją w lewo. Powinna pojawić się opcja „Usuń”. Użyj opcji, aby usunąć rozmowę.

usuń-rozmowę-tango

Aby usunąć wiadomość, otwórz rozmowę, dotknij i przytrzymaj wiadomość, którą chcesz usunąć. Powinna pojawić się opcja usuwania.

usuń-tango-wiadomości

Krok 2. Trwale usuń lewe fragmenty

Może chcesz dowiedzieć się, jak usuwać wiadomości Tango z iPhone'a, aby chronić swoją prywatność. Jeśli usuniesz dane Tango w konwencjonalny sposób, niektóre fragmenty będą nadal dostępne na Twoim iPhonie. Fragmenty można odzyskać za pomocą narzędzia innej firmy.

Aby upewnić się, że fragmentów nie można odzyskać, możesz użyć narzędzia innej firmy znanego jako aFoneSoft Umate Pro aby je usunąć. Poniżej poprowadzimy Cię, jak trwale usunąć fragmenty danych Tango z iPhone'a aFoneSoft Umate Pro:

Krok 1: Uruchom Umate Pro na komputerze z systemem Windows lub Mac i podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB. Zaufaj komputerowi, jeśli podłączasz iPhone'a do komputera po raz pierwszy.

Wypróbuj za darmo

Krok 2: W lewej kolumnie wybierz Wymaż fragmenty prywatne. Kliknij Skanuj.

usuń prywatne fragmenty

Krok 3: Po skanowaniu Umate Pro wyświetli wszystkie fragmenty pozostawione na Twoim iPhonie przez aplikacje innych firm. Jeśli chcesz usunąć fragmenty tylko dla Tango, zaznacz je, a następnie stuknij Wymaż teraz.

wymaż teraz

Krok 4: Wybierz poziom bezpieczeństwa i wpisz „usuń” w polu tekstowym, aby potwierdzić. Kliknij Wymaż teraz, a następnie dotknij Kontynuuj, aby rozpocząć proces wymazywania.

koniec

Dobrą rzeczą w Tango jest to, że nie tylko pomaga usuwać fragmenty Tango z iPhone'a. Posiada dodatkowe funkcje, które obejmują:

Wypróbuj za darmo

Jak usunąć konto Tango z iPhone'a?

Nie ma automatycznego sposobu na usunięcie konta Tango bezpośrednio z iPhone'a. Jeśli chcesz usunąć swoje konto, musisz wypełnić formularz online i wysłać prośbę o usunięcie konta Tango. Po wysłaniu żądania usunięcia użytkownicy Tango muszą usunąć Tango ze swojego iPhone'a i ponownie uruchomić urządzenie. Żądania usunięcia będą przetwarzane automatycznie. Aby wysłać prośbę o usunięcie, wypełnij dostępny formularz tutaj.

tango-konto-usunięcie

Gorące artykuły