Czy twardy reset usuwa wszystko na iPhonie 6? Odpowiedz tutaj!

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Czy twardy reset usuwa wszystko na iPhonie 6? Odpowiedz tutaj!

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Co to jest twardy reset?

Twardy reset to inny termin na reset do ustawień fabrycznych lub reset główny. Oznacza to po prostu przywrócenie urządzenia do jego pierwotnego stanu (tj. takiego, jak było, gdy po raz pierwszy opuściło fabrykę). Jednak wciąż wiele osób się zastanawia „czy twardy reset usuwa wszystko na iPhonie?”.

Czy twardy reset usuwa wszystko na iPhonie 6?

Czy twardy reset usuwa wszystko na iPhonie? Jeśli masz na myśli pełne przywrócenie, zresetuj iPhone'a przez Twardy reset całkowicie usunie wszystkie dane. Wszystkie ustawienia iPhone'a i prywatne dane zostaną usunięte i przywrócone do pierwotnego stanu. Jeśli ktoś powie ci, że twardy reset nie wykasował jego danych, być może po prostu wprowadza w błąd restart / restart jako reset.

Jak mocno zresetować iPhone'a 6 bez utraty danych iPhone'a?

Po udzieleniu odpowiedzi „czy twardy reset usuwa wszystko na iPhonie?”, omówimy różne wskazówki dotyczące twardego resetowania iPhone'a 6 bez utraty danych.

Krok 1.Utwórz kopię zapasową danych iOS przez iTunes przed twardym resetowaniem iPhone'a 6

Zawsze należy skopiować i zapisać informacje zawarte na urządzeniu z systemem iOS przed wykonaniem twardego resetu. Oto jak wykonać kopię zapasową danych iPhone'a 6s Plus na komputerze za pośrednictwem iTunes:

teraz wykonaj kopię zapasową

Krok 2. Twardy reset iPhone'a 6

Metoda 1: Użyj aFoneSoft Umate Pro do twardego resetu iPhone'a 6

aFoneSoft Umate Pro to najlepsze rozwiązanie do twardego resetu urządzenia z systemem iOS. Jako najlepsza gumka do usuwania danych iPhone'a, Umate Pro może usunąć wszystkie dane i ustawienia iPhone'a, do których zwykle nie można uzyskać dostępu w ustawieniach iPhone'a. Dlatego jeśli chcesz mocno zresetować iPhone'a i trwale usunąć dane iPhone'a, aby chronić swoją prywatność, użycie Umate Pro jest najlepszym strzałem, jaki masz.

Co więcej, Umate Pro ma inne funkcje, takie jak 100% z aplikacjami i danymi aplikacji innych firm, wymazywanie iOS z 0% szansą na odzyskanie i zabezpieczanie prywatnych danych. Więcej kluczowych funkcji Umate Pro omówiono w kolejnych akapitach.

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Twardy reset i trwale wymaż wszystkie dane iPhone'a 6, 6s lub 6s Plus za pomocą jednego kliknięcia.
  • Wymaż usunięte dane bez szans na odzyskanie danych.
  • Możliwe jest selektywne usuwanie danych iPhone'a, gdy nie jesteś zainteresowany twardym resetowaniem iPhone'a. Umate Pro umożliwia selektywne usuwanie prywatnych danych w celu ochrony prywatności.
  • Wszystkie formalnie usunięte pliki, które wciąż czają się w przestrzeni dyskowej iPhone'a, można przeskanować i trwale usunąć.
  • Oferuje ci darmowa opcja do czyszczenia niepotrzebnych plików.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Kroki do twardego resetu iPhone'a przez aFoneSoft Umate Pro:

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aFoneSoft Umate Pro na komputerze. Uruchom Umate Pro i podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB. Zaufaj swojemu komputerowi, jeśli łączysz się z nim po raz pierwszy.

usunąć wszystkie dane

Krok 2: Kliknij przyciski „Wymaż wszystkie dane> Wymaż”. Następnie wpisz „usuń” w polu, aby potwierdzić żądanie, wybierz poziom bezpieczeństwa przed kliknięciem przycisku „Usuń”.

wymaż teraz

Metoda 2: Twardy reset iPhone'a 6 za pomocą ustawień

Jeśli chcesz bezpośrednio zresetować iPhone'a bezpośrednio z aplikacji Ustawienia, oto kroki, które należy wykonać.

Krok 1: Kliknij zakładki „Ustawienia> Ogólne> Resetuj” na swoim iPhonie.

Krok 2: Kliknij kartę „Wymaż całą zawartość i ustawienia”. Następnie kliknij kartę „Usuń iPhone'a” i potwierdź swoją decyzję z monitu.

Wymaż całą zawartość i ustawienia

Po wykonaniu tych kroków oczekuje się, że żadne ustawienia, aplikacje i dane Twojego iPhone'a nie będą nadal widoczne na Twoim iPhonie.

Krok 3. Przywróć kopię zapasową iPhone'a 6 z iTunes

Przywracanie ustawień fabrycznych iPhone'a 6 za pomocą iTunes to dobry sposób na zachowanie danych z dala od iPhone'a, ale ma to wady. Aby przywrócić iPhone'a przez iTunes, wykonaj następujące kroki:

Przywracanie kopii zapasowej

Porównanie ustawień iPhone'a i aFoneSoft Umate Pro w odniesieniu do twardego resetowania iPhone'a 6

Funkcje twardego resetowania
Oprawa
Trwale usuń dane iOS
tak
tak
Szanse na odzyskanie danych po twardym resecie iPhone'a 6
Nie
tak
Podgląd i selektywne usuwanie danych iOS.
tak
Nie
Skanuj i usuwaj usunięte pliki
tak
Nie
Opcje czyszczenia niepotrzebnych plików
tak
Nie

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły