Ile kosztuje odblokowanie iPhone'a 6? Znajdź odpowiedź tutaj!

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Ile kosztuje odblokowanie iPhone'a 6? Znajdź odpowiedź tutaj!

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Ile kosztuje odblokowanie iPhone'a?

iPhone-imei-unlcok

Jeśli chodzi o odblokowanie iPhone'a 6, można to zrobić na dwa sposoby:

Metody odblokowania IMEI polegają na dodaniu urządzenia do białej listy z bazy danych Apple GSX i serwerów sieciowych za pomocą numeru IMEI, co z kolei odblokowuje urządzenie i umożliwia korzystanie z dowolnego operatora sieci i dostęp do iTunes bez obaw.

Ile kosztuje odblokowanie iPhone'a 6 tą metodą? Zobaczmy ceny popularnych stron odblokowujących IMEI.

Ile odblokować iPhone'a 6 za pomocą narzędzia odblokowującego?

Wiele standardowych usług odblokowywania iPhone'a pobiera od 50 do 100 USD za odblokowanie iPhone'a. Niektóre usługi potrzebują ponad 20 dni, aby odblokować wyłączonego iPhone'a i czekać. Po co czekać 20 dni i płacić ogromne pieniądze, aby odblokować iPhone'a, skoro możesz odblokować iPhone'a za kilka dolarów?

Odblokuj iPhone'a 6 za pomocą aFoneSoft LockWiper z tylko $ 29.95 w mniej niż 5 minut!

aFoneSoft LockWiper to tanie narzędzie do odblokowania iPhone'a 6 do odblokowania iPhone'a / iPada / iPoda touch z konta iCloud i blokady Apple ID. Dlatego jeśli zapomniałeś hasła do iCloud lub twoje urządzenie jest zablokowane na dziwnym koncie, użyj LockWiper, aby odblokować urządzenie bez żadnych kłopotów. To również jest dostępne po dotowanej stawce.

lockwiper odblokować hasło iphone

7,500,000 + Pliki do pobrania

Tanio odblokować iPhone'a 6 za pomocą LockWiper

  • Tylko 29.95 $ i możesz odblokować iPhone'a z iCloud bez hasła
  • Natychmiast usuń konto iCloud z iPhone'a w mniej niż 5 minut
  • Możesz przełączyć się na nowe konto iCloud i cieszyć się wszystkimi usługami iCloud i iOS
  • Twój iPhone nie będzie śledzony ani blokowany przez poprzednie konto
  • Możliwość łatwego odblokowania ekranu blokady iPhone'a bez hasła, gdy jest zablokowany lub wyłączony

Wypróbuj za darmo

Jak odblokować iPhone'a 6 za pomocą LockWiper?

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aFoneSoft LockWiper na twoim komputerze. Początek aFoneSoft LockWiper i wybierz “Odblokuj Apple ID".
Uwaga: Jeśli chcesz odblokować hasło ekranu iPhone'a, wybierz „Odblokuj kod dostępu do ekranu".

aFoneSoft LockWiper

Krok 2: Podłącz iPhone'a 6 do komputera i zaufaj jego połączeniu. Następnie kliknij "Zacznij odblokowywać".

aFoneSoft LockWiper

Rozpocznie się odblokowywanie iPhone'a 6, co może potrwać kilka sekund.

aFoneSoft LockWiper

Uwaga: Jeśli na twoim urządzeniu jest włączona funkcja „Znajdź mój iPhone”, LockWiper pokaże ci, jak zresetować wszystkie ustawienia na iPhonie. Po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami. Po ponownym uruchomieniu iPhone'a 6 LockWiper rozpocznie odblokowywanie.

To proste, prawda? Kliknij przycisk poniżej, aby spróbować.

Wypróbuj za darmo

Ile kosztuje odblokowanie iPhone'a 6 za pomocą usługi odblokowywania IMEI?

1 iPhoneimei.net

Odblokowanie iPhone'a 6 za pomocą platformy iPhone IMEI jest bardzo proste, ponieważ wszystko, co musisz zrobić, aby rozpocząć, to odwiedzić ich stronę pod adresem www.iphoneimei.net  i wprowadź swój numer IMEI i pozwól im zająć się resztą. Są jednym z najlepszych sprzedawców, szacowany czas oczekiwania zależy od operatora sieci w telefonie i lokalizacji, z której odblokowujesz. Obejmują większość sieci w USA, Wielkiej Brytanii, Kanadzie i innych krajach.

iPhoneimei-Ceny

Cena

Ich ceny zaczynają się od 28.00 dolarów. I będzie potrzebował 1-5 dni, aby odblokować iPhone'a 6. Aby dowiedzieć się, ile odblokować iPhone'a 6, tutaj: https://iphoneimei.net/official-iphone-unlock .

2 Officialiphoneunlock.co.uk

Ta platforma jest podobna do IMEI iPhone'a z szybkimi czasami dostawy. Ma jednak największy wybór platform obejmujących większość Europy i Azji. Platformę tę można ocenić za pośrednictwem ich strony internetowej pod adresem www.officialiphoneunlock.co.uk i pomimo bardzo szerokiego zakresu ochrony, mają wyższe ceny, a co ważniejsze, pobierają opłaty w funtach, co może wpłynąć na ostateczną cenę podczas płatności w innej walucie ze względu na kursy wymiany.

Oficjalne ceny odblokowania iPhone'a

Cena

Ich ceny zaczynają się od 19.99 GBP. I będzie potrzebował 24 ~ 48 godzin, aby odblokować iPhone'a 6. Oto szczegółowe informacje o tym, ile kosztuje odblokowanie iPhone'a 6: https://www.officialiphoneunlock.co.uk/pricing-table.php.

3 Iphoneunlock.zone

iPhoneOdblokujZon

Ta strona jest bardzo skuteczna, jeśli chodzi o pomoc w odblokowaniu iPhone'a 6. Zawsze możesz do nich dotrzeć pod adresem www.iphoneunlock.zone. Mają świetną obsługę klienta, płatności można dokonać przez PayPal, zapewniają bezpłatne konsultacje i oferują zwrot pieniędzy w przypadku, gdy nie udało im się odblokować telefonu. Po prostu podnieś swój model iPhone'a (iPhone 6) i potwierdź następujące pytania:

Następnie musisz wpisać swój adres e-mail, wyślą ci zamówienie, które zawiera ile odblokować iPhone'a 6 i ile to zajmie.

Cena

Uzyskaj ich cenęx e-mailem po udzieleniu odpowiedzi na powyższe pytanie.

4 Doctorsim.com

Podobnie jak w przypadku innych witryn wymienionych powyżej, wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić swój numer IMEI, model urządzenia i lokalizację, a zostanie wyświetlona cena odblokowania telefonu i jego szacunkowa wartość.

Doctorsim-Ceny

Następnie wybierasz metodę płatności.

Cena

W przypadku standardowej usługi ATT odblokowanie iPhone'a 14.95 będzie kosztować 6 USD ze średnim czasem dostawy 14 godzin i 41 minut.

5 Imeicodes.pl

IMEICodes-Ceny

Ta witryna została uwzględniona na tej liście, ponieważ ma opcję ostateczności, gdy musisz odblokować iPhone'a 6. Kiedy obejmują tyle terenu, co druga na liście, oferują umiarkowaną cenę za oferowane usługi. Możesz do niego dotrzeć www.imeicodes.co.uk. Chociaż mają centrum wsparcia e-mail, opóźniają odpowiedzi na Twoje pytania. 

Cena

W przypadku odblokowania zastępczego Apple przez IMEI, odblokowanie iPhone'a 30 z czasem dostawy 6 - 1 dni roboczych będzie kosztować 3 GBP. Aby uzyskać szczegółowe informacje o tym, ile odblokować iPhone'a 6 i czasie dostawy, przejdź do: http://www.imeicodes.co.uk/prices.php .

Gorące artykuły