3 darmowe sztuczki, aby wyczyścić pamięć podręczną WeChat na iPhonie

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > 3 darmowe sztuczki, aby wyczyścić pamięć podręczną WeChat na iPhonie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 19 lipca 2021 r.

Podobnie jak wiele innych aplikacji komunikacyjnych, WeChat może rejestrować wiele prywatnych danych i pozostawiać je na iPhonie bez Twojej wiedzy, nawet po odinstalowaniu go z iPhone'a. Możesz spróbować ręcznie usunąć wiadomości lub pamięć podręczną, ale to nie pomoże, jeśli ktoś spróbuje przejść przez iPhone'a za pomocą narzędzi do odzyskiwania.

Innym problemem jest to, że niestety WeChat zjada ogromną część naszego miejsca na iPhone'a i spowalnia twój iPhone. W rzeczywistości w pewnym momencie zgromadzone dane z pamięci podręcznej w aplikacji stają się nawet znacznie większe niż sama aplikacja WeChat i mogą wynosić nawet kilka GB.

Dlatego ważne jest regularne czyszczenie pamięci podręcznej WeChat na iPhonie, aby zwolnić miejsce lub chronić prywatność.

wechat

3 sposoby na wyczyszczenie pamięci podręcznej WeChat na iPhonie

Odinstaluj, aby wyczyścić pamięć podręczną WeChat na iPhonie

Aby wyczyścić pamięć podręczną WeChat na iPhonie, najszybszym sposobem będzie odinstalowanie aplikacji i ponowne zainstalowanie jej na urządzeniu.

Uwagi że to nie tylko usunie pamięć podręczną aplikacji, ale także usunie wszystkie dane aplikacji na twoim iPhonie. Jeśli nadal chcesz zachować niektóre wiadomości, filmy, zdjęcia oraz inne dane otrzymane lub wysłane za pośrednictwem aplikacji, nie zaleca się odinstalowywania aplikacji.

Wyczyść pamięć podręczną WeChat na iPhonie w aplikacji WeChat

Możesz użyć funkcji Zarządzaj pamięcią w WeChat, aby wyczyścić pamięć podręczną. Aby to zrobić, otwórz WeChat, przejdź do Ustawienia> Ogólne> Pamięć> Wyczyść WeChat.

wyczyść pamięć podręczną wechat na iPhonie

Po wykonaniu tych kroków WeChat automatycznie wyczyści pamięć podręczną. Zauważ, że ta opcja nie wyczyści całej bezużytecznej pamięci podręcznej Wechat i zostanie zwolniona tylko niewielka ilość miejsca do przechowywania (zwykle około 50 MB), co sprawia, że ​​nie jest to najlepsza opcja do wyczyszczenia pamięci podręcznej WeChat na iPhonie.

Dokładnie wyczyść całą pamięć podręczną WeChat iPhone'a

Jak wspomnieliśmy wcześniej, najszybszym sposobem usunięcia pamięci podręcznej WeChat jest odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji. Jednak usunie wszystkie inne ważne dane WeChat na twoim iPhonie, czyniąc cały proces nieodpowiednim.

aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac to kompleksowe rozwiązanie do oszczędzania miejsca na iOS i ochrony prywatności, które jest w stanie wyczyścić wszystkie pliki iOS. Ma możliwość usunięcia całej pamięci podręcznej WeChat na iPhonie bez faktycznego usuwania innych ważnych danych WeChat. W rzeczywistości wszystkie niewidoczne niepotrzebne pliki Wechat — takie jak pamięci podręczne, pliki cookie, dzienniki awarii i uszkodzone pliki — można usunąć w celu WOLNY.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft jest szeroko komentowany przez setki użytkowników i znane media

Program jest łatwy w użyciu, szybki, a na końcu pozostawia wystarczającą ilość miejsca odzyskanego z urządzenia, co zapewnia, że ​​urządzenie działa z optymalną prędkością. Tryb 1-Click może być użyty do całkowitego wyczyszczenia pamięci podręcznej WeChat przez usuwanie niepotrzebnych plików na Twoim iPhonie. Inne dodatkowe opcje obejmują usuwanie dużych plików, kompresowanie i usuwanie zdjęć oraz masowe usuwanie filmów / aplikacji.

Jak więc wyczyścić pamięć podręczną WeChat na iPhonie?

Krok 1: Podłącz iPhone'a.

Krok 2: Wybierz tryb 1-Click i zeskanuj iPhone'a.

zeskanuj iPhone'a

Krok 3: Po zakończeniu skanowania wybierz opcję „Niepotrzebne pliki”, kliknij „Wyczyść”, aby usunąć pamięć podręczną WeChat na iPhonie.

wyczyść pamięć podręczną WeChat

Nie tylko może aFoneSoft Umate Pro usuwa pamięć podręczną WeChat, ale działa również w przypadku usuwania pamięci podręcznych innych aplikacji, takich jak WhatsApp, Skype, Snapchat, Viber i innych. Pamięć podręczną wszystkich tych aplikacji można wygodnie i łatwo wyczyścić jednocześnie.

Dane WeChat można trwale usunąć, 100%

Ręczne usuwanie czatów, wiadomości i plików multimedialnych można odzyskać. Aby trwale usunąć poufne dane WeChat, należy rozważyć włączenie trybów usuwania aFoneSoft Umate Pro, który może trwale wymazać dane, dzięki czemu skasowanych danych nie da się odzyskać nawet przy użyciu najnowocześniejszego oprogramowania do odzyskiwania.

wyczyść pamięć podręczną wechat iphone

wyczyść pamięć podręczną wechat iphone

Krótko mówiąc, Umate Pro oferuje najlepszy sposób na trwałe usunięcie wszystkich prywatnych danych WeChat. Może trwale usuwać bieżące i usunięte wiadomości i załączniki WeChat, trwale usuwać pamięć podręczną i usuwać wszystkie prywatne fragmenty, które aplikacja może pozostawić.

Przypuszczam, że możesz pobrać i swobodnie biegać aFoneSoft Umate Pro, aby zobaczyć, ile fragmentów utworzonych przez Twój WeChat i ile usuniętych plików weChat nadal można odzyskać. Będziesz w szoku.

YouTube Video

Gorące artykuły