3 najbardziej wydajne metody kopiowania zdjęć z iPada na komputer

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > 3 najbardziej wydajne metody kopiowania zdjęć z iPada na komputer

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Przenoszenie zdjęć z iPada na komputer może mieć setki powodów. W przypadku losowych zdjęć, które zajmują mnóstwo miejsca, najprostszym sposobem rozwiązania tego problemu jest skopiowanie zdjęć z iPada na komputer. Wszyscy mamy pasję do pobierania i przechwytywania wielu zdjęć na nasze urządzenia z systemem iOS i nadziewania ich obrazami, które są inspirujące lub takie, które po prostu uderzyły w nasz umysł. Aby zwolnić miejsce i utrzymać iPada szybko i szybko, bardzo ważne jest zwolnienie pamięci poprzez skopiowanie zdjęć z iPada na komputer.

skopiuj zdjęcia z iPada na komputer!

Metody 3 do kopiowania zdjęć z iPada na komputer

Od ręcznego usuwania zdjęć po tworzenie kopii zapasowej w iCloud, istnieje kilka sposobów łatwego kopiowania zdjęć z iPada na komputer. Przewiń w dół, aby dowiedzieć się o trzech metodach kopiowania zdjęć z iPada na komputer.

1 Kopiuj zdjęcia z iPada na komputer za pomocą 1 kliknięcia

Tak jak magiczna różdżka zastanawia się, spróbuj aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac do przesyłania wszystkich zdjęć z iPada na komputer jednym kliknięciem. Żaden inny sposób nie może być prostszy niż ten. Pociąga to za sobą funkcję zdjęć, która oferuje użytkownikom uwolnienie ogromnej przestrzeni poprzez przesyłanie zdjęć z iPada na komputer. Co więcej, możesz również utworzyć kopię zapasową. Kolejna niesamowita cecha aFoneSoft Umate Pro obejmuje bezstratną kompresję zdjęć bez uszczerbku dla widocznej jakości, co może pomóc zwolnić dużo miejsca na iPadzie.

aFoneSoft Umate Pro

 • Filmy, multimedia, filmy i inne duże pliki można masowo usuwać zgodnie z różnymi rozmiarami plików.
 • Można wyczyścić nawet 30 rodzajów niepotrzebnych plików i plików tymczasowych.
 • Większością aplikacji można zarządzać jednym kliknięciem.
 • W zarządzaniu obsługiwane są wszystkie typy plików iOS.
 • Wymaż wszystko i przywróć ustawienia fabryczne, 100 nie do odzyskania!
 • Znajdź i trwale usuń istniejące prywatne dane lub usunięte pliki.

pobierz-win pobierz-mac

3 kroki, aby skopiować zdjęcia z iPada na komputer

Krok 1: Podłącz iPada do komputera PC, gdzie aFoneSoft Instalacje Umate Pro.

Krok 2: Naciśnij przycisk „Szybkie skanowanie”. Po zakończeniu kliknij przycisk „Wyczyść” w Zdjęciach.

szybki skan

Krok 3: Wybierz „Utwórz kopię zapasową i usuń” i sprawdź niechciane zdjęcia. Naciśnij „Start”, aby rozpocząć proces. (Lub możesz wybrać „Kopia zapasowa i kompresja”, jeśli nie chcesz ich usuwać).

Kopia zapasowa i usuwanie

To kompleksowe oprogramowanie oferuje również użytkownikom usuwanie wszystkich dużych plików jednym kliknięciem. Poza tym użytkownicy iOS mogą również tworzyć kopie zapasowe wszystkich zdjęć, które mogą łatwo przeglądać z dowolnego miejsca na świecie.

2 Skopiuj album fotograficzny iPada na komputer przez iCloud

Inną opcją kopiowania zdjęć z iPada na komputer jest wykorzystanie iCloud. Może się to okazać nieco kosztowne, jeśli Twoje zdjęcia przekroczą limit wolnego miejsca / GB przez iCloud.

 1. Po prostu dotknij opcji Ustawienia, a następnie kliknij „iCloud”.
 2. Stamtąd dotknij "Zdjęcia" i na koniec włącz bibliotekę zdjęć iCloud, aby skopiować całą kolekcję zdjęć z iPada na komputer przez iCloud. Gdy to zrobisz, możesz uzyskać dostęp do wszystkich swoich zdjęć w dowolnym miejscu na komputerze na całym świecie.

3 Kopiuj zdjęcia z iPada na komputer przez Dropbox

Last but not least, możesz zdecydować się na Dropbox, aby przenieść swoje zdjęcia z iPada na komputer. Dropbox to świetny sposób na pobranie ogromnej kolekcji zdjęć z iPada.

 1. Pobierz aplikację Dropbox na iPada i wybierz przycisk „Przesłane”.
 2. Wybierz zdjęcia, które chcesz przesłać i poczekaj na zakończenie przesyłania.
 3. W ten sposób możesz skopiować wszystkie zdjęcia z konta Dropbox, a następnie uzyskać do nich dostęp z komputera w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie.
dropbox

Porównanie dwóch powyższych metod

Patrząc na trzy sposoby kopiowania zdjęć z iPada na komputer, najprostszym i najłatwiejszym sposobem kopiowania zdjęć z iPada na komputer jest użycie aFoneSoft Umate Pro.

To jedyne w swoim rodzaju i zaawansowane oprogramowanie umożliwia użytkownikom tworzenie kopii zapasowych i czyszczenie śmieci, co prowadzi do zwolnienia miejsca na urządzeniu z systemem iOS. Pobierać aFoneSoft Umate Pro, aby czerpać niesamowite korzyści już dziś!

Gorące artykuły