Jak usunąć wszystkie wiadomości na iPadzie (bieżące i usunięte)

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Jak usunąć wszystkie wiadomości na iPadzie (bieżące i usunięte)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Najczęściej chcemy zwolnić miejsce, aby zrobić miejsce w naszym bardzo ograniczonym miejscu na iPadzie. iPad wraz ze wszystkimi urządzeniami Apple ma ograniczenie ilości dostępnej pamięci. Ograniczyło to użytkowników do pustej przestrzeni za pomocą różnych metod. Są chwile, kiedy otrzymujemy iPada z już używanego źródła. Odbiorca obcej wiadomości wraz z różnymi rozmowami jest dla nas bezużyteczny. Wszystkie te zapytania sprawiają, że zastanawiamy się, jak usunąć wszystkie wiadomości na iPadzie. Gdy już zdecydujemy się usunąć wiadomości, wkrótce odkrywamy, jak irytująco nudne jest usuwanie jednej wiadomości na raz.

Jak trwale usunąć wszystkie wiadomości na iPadzie raz?

Usunięcie wszystkich wiadomości za jednym razem wydaje się być błogosławieństwem w nieszczęściu. Każdy, kto kiedykolwiek miał kłopoty z usuwaniem wszystkich wiadomości na iPadzie jeden po drugim, wie, jak to jest czasochłonne. Na szczęście możesz zdecydować się na oprogramowanie innej firmy, które pomoże Ci w tym przedsięwzięciu.

aFoneSoft Umate Pro/aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac a jego funkcja usuwania danych jest kluczowym rozwiązaniem wszystkich Twoich potrzeb związanych z usuwaniem. Możesz nie tylko raz usunąć wszystkie wiadomości na iPadzie, ale także usunąć określone dane za pomocą tej pomocnej aplikacji. W przeciwieństwie do samego iPada, nie musisz usuwać wszystkich wiadomości pojedynczo. Opcja „Wybierz wszystko” jest dostarczana przez aFoneSoft Uamte Pro. W przeciwieństwie do iPada usunięte wiadomości można odzyskać za pomocą narzędzia do odzyskiwania, takiego jak aFoneSoft D-Back, wiadomości usunięte przez aFoneSoft Umate Pro nie można odzyskać, ponieważ oryginalne wiadomości zostały całkowicie nadpisane. Jest to łatwiejsze i bezpieczniejsze niż usuwanie na iPadzie.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Uwagi

Obsługiwane dane, które można usunąć za pomocą funkcji „Wymaż prywatne dane”, obejmują wiadomości, historię połączeń, pliki cookie Safari, pamięć podręczną Safari, historię Safari, zdjęcia, notatkę, załącznik wiadomości, załącznik notatki, Wiadomości WhatsApp, zdjęcia, filmy i załączniki, czaty WeChat, zdjęcia, filmy i załączniki oraz wszelkie inne niewidoczne fragmenty prywatne, których nie można wyświetlić, takie jak Dane SnapChata.

Po zakończeniu usuwania wszystkich wiadomości na iPadzie zapoznaj się z najnowszymi aFoneSoft Funkcja Umate Pro. Jak opisano powyżej, po prostu usuwając wiadomości można odzyskać. To musi być dla niektórych zaskakujące, gdy o tym usłyszycie, ale to prawda! Jak temu zapobiec. Jest to "Usuń usunięte pliki"Na aFoneSoft Uamte Pro może pomóc. Pomoże ci znaleźć wszystkie wcześniej usunięte wiadomości, które są zagrożone odzyskaniem, a następnie całkowicie je zniszczyć z parteru.

Usuń usunięte pliki

Uwagi

Dane obsługiwane do usunięcia za pomocą funkcji „Wymaż usunięte pliki” obejmują wiadomości, kontakty, kalendarz i przypomnienia, historię połączeń, notatkę, historię Safari, zakładkę, zdjęcie, notatkę głosową, czaty WhatsApp, zdjęcia, filmy i załączniki, Czaty na czacie, zdjęcia, filmy i załączniki oraz inne fragmenty, których nie można tutaj wyświetlić, takie jak wcześniej usunięte dane SnapChat.

Oprócz tych 2 trybów kasowania, aFoneSoft Uamte Pro ma jeszcze 2 inne funkcje pokazane poniżej.

Usunąć wszystkie dane: Jest to kompleksowe rozwiązanie do trwałego usuwania wszystkich danych i plików z iPhone'a lub iPada. Obsługiwane są tutaj wszystkie typy plików iOS. Jest to niezbędne zwłaszcza, gdy chcesz oddać swoje urządzenie lub oddać je do naprawy.

1-Kliknij Zwolnij miejsce: W przeciwieństwie do funkcji usuwania, czyszczenie jednym kliknięciem ma na celu zwolnienie dużej ilości miejsca na iPhonie lub iPadzie. To sprawia, że ​​irytujące czyszczenie iPada krok po kroku jest tak proste, jak 1, 1, 2. Całe czyszczenie wymaga tylko jednego kliknięcia.


Wskazówki, jak sprawdzić, czy wiadomości zostały trwale usunięte

Po zakończeniu tego procesu zauważysz różnicę między usuwaniem wiadomości iPada z aplikacji iMessage a używaniem aFoneSoft Umate Pro w realizacji tego.

Możesz sprawdzić, czy te wiadomości zostały trwale usunięte. Możesz to sprawdzić, wykonując następujące proste kroki:

Gorące artykuły