Sposoby usuwania ostatnich na iPhone, obsługiwane iOS 15!

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Sposoby usuwania ostatnich na iPhone, obsługiwane iOS 15!

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia 2021 r.

Możesz również przeczytać ten przewodnik w Français.

W iOS 8 Apple wprowadził ostatnie kontakty w swoim menu wielozadaniowym, tj. Przełącznik aplikacji. Ta nowa funkcja jest bardzo przydatna, jeśli chodzi o szybkie wysyłanie SMS-ów lub dzwonienie do rodziny i znajomych, z którymi najczęściej się kontaktujesz. Wystarczy jedno dotknięcie dowolnego dymka kontaktowego, aby wyświetlić różne rodzaje opcji, takie jak wiadomość, połączenie i FaceTime.

Ale czasami musimy usunąć ostatnie z iPhone'a, takie jak;

Jak ręcznie usunąć ostatnie na iPhonie

1. Jak usunąć ostatnie połączenia na iPhonie?

Wszystko, co dotyczy historii połączeń na iPhonie, ujawnia funkcja ostatnich połączeń w aplikacji „Telefon”. Poniżej znajduje się kompletny przewodnik dotyczący usuwania ostatniego połączenia na iPhonie:

2. Jak usunąć ostatnie na ekranie przełącznika aplikacji (dla iOS 8)

usuń ostatnie aplikacje

3. Jak usunąć ostatnie kontakty z iPhone'a?

W momencie pisania wiadomości tekstowych, wpisanie pierwszej litery nazwiska w polu „Do” spowoduje wyświetlenie listy ostatnio kontaktowanych. Ale jeśli obecne listy są zajęte przez jakieś niechciane kontakty. Poza tym, jeśli kontakt zmienił numer telefonu, ale nadal pokazuje stary kontakt po wpisaniu pierwszej litery. Możesz tam usunąć niechciane lub nieprawidłowe kontakty.

usuń ostatnie aplikacje

4. Jak usunąć ostatnie miejsce docelowe i historię wyszukiwania w mapie iOS 14?

Aplikacja Mapa automatycznie zapisze Twoją historię wyszukiwania i miejsce docelowe w ostatnim czasie. Nie chcesz śledzić, gdzie byłeś? Usuń ostatnie miejsce docelowe i historię tras.

usuń ostatnią mapę iphone

5. Jak usunąć ostatnie zdjęcia z iPhone'a?

Czy wiesz, że samo usunięcie zdjęć lub filmów w aplikacji Zdjęcia tak naprawdę ich nie usuwa? Usunięte zdjęcia i filmy pozostają na iPhonie przez 30 dni, zanim znikną. Czy zauważyłeś? Ostatnio usunięte folder w aplikacji Zdjęcia? To tam przechowywane są usunięte zdjęcia.

Usuń ostatnie zdjęcia

Jednak nawet zdjęcia lub filmy są usuwane z Ostatnio usunięte folderu, nadal nie możesz upewnić się, że nie można ich już odzyskać.

Wady usuwania ostatnich z iPhone'a

Tam, gdzie jest wola, jest sposób na technologię, szczególnie dla osób obeznanych z technologią. Obecnie dostępnych jest wiele programów, które mogą lokalizować i odzyskiwać zablokowane, ukryte lub nawet usunięte pliki. Tak więc samo usunięcie ostatnich z iPhone'a to nie wszystko, aby usunąć ostatnie z iPhone'a, szczególnie w przypadku plików prywatnych i osobistych.

Jak trwale usunąć ostatnie na iPhonie, w zestawie iOS 15?

Ponieważ usunięte ostatnie można odzyskać za pomocą niektórych narzędzi do odzyskiwania, najlepszym rozwiązaniem jest poszukanie programów do usuwania danych iPhone'a, takich jak aFoneSoft Umate Pro, aby trwale usunąć ostatnie bez możliwości odzyskania.

aFoneSoft Umate Pro to unikalny program zaprojektowany, aby pomóc w trwałym usuwaniu danych lub plików, a najnowsze są włącznie. Jest łatwy i bezpieczny w użyciu. W zależności od potrzeb dostępne są 4 tryby usuwania i różne poziomy oczyszczania: wysoki, średni i niski do wyboru.

Gumka danych Umate Pro iphone

8,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Trwale wyczyść ostatnie z iPhone'a bez odzyskiwania, takie jak ostatnie połączenia, zdjęcia, historia wyszukiwania itp.
  • Nawet pliki, które wcześniej usunąłeś, można znaleźć i całkowicie usunąć.
  • Wyczyść również dane i fragmenty aplikacji innych firm, aby zabezpieczyć prywatność, takich jak WhatsApp, Line, Kik, Facebook, Snapchat, Chrome itp.
  • Zabezpiecz wszystkie dane swojego iPhone'a i chroń je przed wyciekiem prywatności, zwłaszcza gdy chcesz sprzedać lub oddać swoje urządzenie.
  • Daj swojemu iPhone'owi całkowite oczyszczenie i przyspiesz go przez czyszczenie pamięci podręcznej, dzienniki, śmieci itp. za darmo.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

aFoneSoft cieszy się zaufaniem tysięcy znanych mediów, takich jak MacWorld, iPhonewKanadzie, ZAPLIKOWANO.

przeglądu

Kroki, aby trwale usunąć ostatnie połączenia / zdjęcia / historię wyszukiwania na iPhonie

Krok 1: Podłącz iPhone'a do komputera i uruchom aFoneSoft Umate Pro.

Krok 2: Kliknij zakładkę „Usuń prywatne dane”, naciśnij przycisk „Skanuj”.

skanować

Krok 3: Możesz wyświetlić podgląd i wybrać Historia połączeń, Historia Safari, Pamięć podręczna Safari, Pliki cookie Safari, itp. Następnie naciśnij przycisk „Usuń teraz”.

wymazać

Uwaga: Jeśli chcesz usunąć ostatnie zdjęcia lub filmy, możesz przejść do Usuń usunięte pliki tryb.

Gorące artykuły