Nie próbuj pełnego przywracania na iPhonie bez przeczytania tego najpierw

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Nie próbuj pełnego przywracania na iPhonie bez przeczytania tego najpierw

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 13 września 2021 r.

Jeśli szukasz prostego, odpornego na błędy sposobu na pełne przywrócenie iPhone'a na iPhonie, ten artykuł jest dla Ciebie. Być może masz poważne problemy z iPhonem , a może przygotowujesz się do sprzedaży iPhone'a i chcesz się upewnić, że wszystkie informacje zostały wyczyszczone. Bez względu na powody, wiedz, że po zakończeniu pełnego przywracania iPhone'a nie ma odwrotu. Wszystkie Twoje informacje, ustawienia, wszystko zniknie bez możliwości ich odzyskania. Jeśli tego właśnie szukasz, istnieje bardzo prosty sposób na osiągnięcie tego.

iphone

Zresetuj lub przywróć – który jest dla Ciebie?

Ale najpierw upewnijmy się, że pełne przywracanie iPhone'a jest naprawdę tym, czego potrzebujesz, zamiast mniej ekstremalnego resetowania. Zresetowanie po prostu przywróci iPhone'a do oryginalnych ustawień fabrycznych. Jeśli masz mniejszy problem z iPhonem (na przykład nie możesz zmienić pewnych ustawień lub prawidłowo połączyć się z sieciami), reset może być sposobem na rozwiązanie tego problemu. Usterki i niewyjaśnione osobliwości w iPhonie często można naprawić za pomocą opcji resetowania.

Z drugiej strony, pełne przywracanie iPhone'a to ostatnia deska ratunku w rozwiązaniu poważnego problemu z działaniem iPhone'a. Pomyśl o tych dwóch opcjach w zakresie sprzątania domu. Resetowanie oznacza sprzątanie pokoju (sprzątanie, odkurzanie itp.), podczas gdy pełne przywracanie iPhone'a oznacza opróżnienie go ze wszystkich mebli i przedmiotów, tak aby wyglądało to tak, jak w dniu, w którym po raz pierwszy się wprowadziłeś. napraw iPhone'a lub jeśli sprzedajesz go komuś innemu, pełne przywracanie iPhone'a jest tym, czego chcesz.

Jak wykonać pełne przywracanie na swoim iPhonie?

Ponieważ sam iPhone nie ma opcji pełnego przywrócenia, przygotuj się aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac na komputerze, aby przygotować się do pełnego przywrócenia. aFoneSoft Umate Pro to wszechstronny, łatwy w użyciu program, który umożliwia pełne przywrócenie lub zresetowanie iPhone'a. W Umate Pro, aby wykonać pełne przywrócenie iPhone'a, możesz przejść do zakładki „Wymaż wszystkie dane”. Po wykonaniu pełnego przywracania iPhone'a nie ma powrotu i nie ma możliwości odzyskania danych lub usuniętych plików. Możesz usunąć tylko swoje prywatne pliki lub wszystkie pliki, w tym usunąć już usunięte pliki. Możesz wybrać, co usunąć z iPhone'a za pomocą kilku kliknięć zamiast serii skomplikowanych kroków i wielu logowań haseł.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Po zainstalowaniu aFoneSoft Umate Pro, po prostu wykonaj trzy proste kroki, aby w pełni przywrócić iPhone'a (przypominamy, najpierw wykonaj kopię zapasową danych iPhone'a lub niektórych ważnych plików).

1. Podłącz swój iPhone do komputera i uruchom aFoneSoft Umate Pro.

połączyć

2. Przejdź do zakładki „Erase All Data” i naciśnij przycisk „Erase”.

wymazać

3. Wpisz „usuń” w polu, aby potwierdzić, i naciśnij przycisk „Usuń teraz”, aby rozpocząć.

potwierdzać

To wszystko. Bez kłopotów i wieloetapowego procesu; to tak proste jak 1-2-3.

Inne przydatne funkcje włączone aFoneSoft Umate Pro

aFoneSoft Umate Pro jest dobry dla wielu innych funkcji związanych z czyszczeniem, poza przywracaniem iPhone'a.

Usuń prywatne dane: Na przykład, jeśli zdecydujesz teraz lub w przyszłości, że nie potrzebujesz pełnego przywracania iPhone'a, możesz użyć tego samego wymazywania, aby zniszczyć swoje prywatne dane, w 100% nie do odzyskania. Jeśli nie masz pewności, czy konieczne jest pełne przywrócenie iPhone'a, zdecydowanie najlepiej zacząć od tej opcji.

Usuń prywatne dane

Usuń usunięte pliki: Jeśli usunąłeś już niektóre dane osobowe z iPhone'a i martwisz się, że usunięte dane zostaną odzyskane przez złą rękę, możesz przyjść do aFoneSoft aby znaleźć wcześniej usunięte pliki i całkowicie je zniszczyć.

Usuń usunięte pliki

1-Kliknij Zwolnij miejsce: Pozwala zrobić więcej miejsca na iPhonie za pomocą jednego kliknięcia. Jednym ruchem możesz usunąć wszystkie niepotrzebne pliki i skompresować zdjęcia oraz większe pliki, gdy potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania. Wyobraź sobie, że nigdy nie będziesz musiał przewijać zdjęć i plików muzycznych, pośpiesznie usuwając rzeczy osobistych, aby znów zrobić więcej miejsca. Umate Pro ułatwia jeszcze jedno przejęcie kontroli nad iPhonem i danymi.

1-Kliknij Zwolnij miejsce

Nie trać czasu na trudne próby resetowania iPhone'a. Posługiwać się aFoneSoft Pełne przywracanie programu Umate Pro dla iPhone'a jest znacznie bezpieczniejsze i prostsze.

Gorące artykuły