Jak włączyć lub wyłączyć tryb awaryjny iPhone'a?

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Jak włączyć lub wyłączyć tryb awaryjny iPhone'a?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Co to jest tryb awaryjny iPhone'a

Tryb awaryjny iPhone'a to sposób na uruchomienie iOS na iPhone'ie po jailbreaku. Zapewnia, że ​​wszystkie podłoża (np. poprawki, motywy lub inne dodatki i rozszerzenia), które mogą powodować problemy w systemie iOS lub innych poprawkach, zostaną wyłączone po uruchomieniu iPhone'a w trybie awaryjnym. Pomogłoby to rozwiązać problemy z iPhonem lub usunąć podłoża, które powodują takie problemy.

Dlatego w trybie awaryjnym iPhone'a możesz łatwo odinstalować dowolne ulepszenie, ponieważ wszystkie są wyłączone. Tryb awaryjny może również wyskakiwać automatycznie, jeśli system iOS wykryje problem z jakimkolwiek ulepszeniem. Istnieje jednak ręczny sposób włączania (włączania) lub istnienia (wyłączania) trybu awaryjnego na iPhonie i omówiliśmy te procesy w poniższych akapitach.

Jak włączyć (wejdź) tryb awaryjny iPhone'a?

Jeśli Twój iPhone zacznie działać nieprawidłowo, ważne jest, aby ręcznie przełączyć się w tryb awaryjny iPhone'a. Gdy jesteś w trybie awaryjnym, wszystko, co musisz zrobić, to usunąć ostatnią zainstalowaną poprawkę (ponieważ często jest to problematyczna poprawka), aby rozwiązać problem.

Oto jak ręcznie wejść w tryb awaryjny na urządzeniu z systemem iOS:

Krok 1: Wyłącz iPhone'a.

Krok 2: Po całkowitym wyłączeniu urządzenia włącz je, przytrzymując przycisk zasilania.

Krok 3: Gdy urządzenie z systemem iOS się zaświeci, przytrzymaj przycisk zmniejszania głośności, aż zobaczysz logo Apple.

Krok 4: Po uruchomieniu urządzenie iOS będzie w trybie awaryjnym. Teraz możesz usunąć wszelkie poprawki lub motywy, które powodują problem.

Tryb awaryjny iPhone'a

Jak wyłączyć (wyłączyć) tryb awaryjny iPhone'a?

Czasami sposób wyłączenia trybu awaryjnego iPhone'a może być mylący, zwłaszcza gdy iPhone utknie w trybie awaryjnym. Ale nie musisz się martwić, ponieważ istnieje wiele sposobów wyłączenia trybu awaryjnego iPhone'a. Omówiliśmy 4 metody w następujący sposób:

1 Wybierz „Uruchom ponownie” z powiadomienia w trybie awaryjnym

Wybór opcji Uruchom ponownie to najprostszy sposób na wyjście z trybu awaryjnego iPhone'a. Ten proces nie obejmuje żadnych skomplikowanych nawigacji i można go wykonać za pomocą następującego 1-kroku:

Kliknij "Uruchom ponownie" z wyskakującego komunikatu w trybie awaryjnym, a Twój iPhone uruchomi się ponownie. Jeśli problematyczne ulepszenie zostało usunięte, Twój iPhone będzie w trybie normalnym.

wyjdź z trybu

2 twardy restart iDevice

Po ponownym uruchomieniu z powiadomienia w trybie awaryjnym i nadal prowadzi ono z powrotem do trybu awaryjnego, musisz mocno ponownie uruchomić iDevice.

Krok 1: Przytrzymaj jednocześnie przycisk zasilania i ekranu głównego, aż urządzenie całkowicie się wyłączy i uruchomi ponownie.

Krok 2: Zignoruj ​​​​"Przesuń, aby odblokować", który pojawi się na ekranie Twojego iPhone'a, i poczekaj, aż Twój iPhone w pełni się uruchomi. Twój iPhone powinien później być w trybie normalnym.

3 Usuń niezgodne pakiety

Jeśli Twój iPhone nadal przechodzi w tryb awaryjny po prostym i twardym ponownym uruchomieniu, musisz usunąć błędne i niezgodne pakiety Cydii z systemu. To często jest problem, z którym boryka się system iOS.

Krok 1: Otwórz CydiaSubstrate i usuń ostatnie lub problematyczne poprawki lub rozszerzenia.

Krok 2: Uruchom ponownie iPhone'a. Jeśli iPhone uruchamia się poprawnie, byłby w trybie normalnym.

4 Całkowicie zresetuj iDevice za pomocą aplikacji innej firmy

Jeśli powyższe metody nie pomogą ci rozwiązać problemu, powinieneś spróbować tego. ten aFoneSoft Gumka danych Umate Pro iPhone dla Win or dla komputerów Mac to narzędzie do usuwania danych iPhone'a, które może całkowicie usunąć wszystkie dane z iPhone'a i uczynić go zupełnie nowym. Umate Pro iPhone Data Eraser to coś więcej niż tylko resetowanie iPhone'a, może usuwać wcześniej usunięte pliki i bieżące pliki iOS na iPhone'ach z jailbreakiem i bez jailbreak. Jest polecany przez wiele mediów, takich jak MacWorld, iPhonewKanadzie, ZAPLIKOWANOItp

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Sprawia, że ​​wszystkie usunięte dane są w 100% nie do odzyskania, nawet poza zasięgiem silnych narzędzi do odzyskiwania.
  • Może skanować wszystkie wcześniej usunięte pliki i trwale je usuwać, aby nie pozostawić po nich śladu na iDevice.
  • Gwarantuje, że wszystkie prywatne dane, takie jak wiadomości SMS, historia połączeń, zdjęcia, wiadomości WhatsApp, wiadomości Wechat itp., mogą zostać selektywnie usunięte lub wyczyszczone jednocześnie.
  • Oferuje inne specjalne funkcje, takie jak usuwanie aplikacji innych firm i niepotrzebnych fragmentów z iPhone'a.
  • Wszystkie niepotrzebne pliki na urządzeniu z systemem iOS zostaną przeskanowane i usunięte za darmo.

Kroki, aby całkowicie zresetować iPhone'a:

Krok 1: Pobierz i zainstaluj aFoneSoft Umate Pro iPhone Data Eraser na komputerze Mac lub PC. Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB i uruchom Umate Pro.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Krok 2: Kliknij "Usunąć wszystkie dane” i kliknij przycisk „Skanowanie”, aby przeskanować iPhone’a w poszukiwaniu prywatnych danych.

Wymaż wszystko

Krok 3: Pod koniec procesu skanowania wszystkie Twoje prywatne pliki zostaną wyświetlone, abyś mógł je podejrzeć przed skasowaniem. Możesz wybrać wszystkie lub niektóre pliki. Po wybraniu plików do usunięcia kliknij „Usuń teraz"Przycisk.

wymaż teraz

Krok 4: Wybierz poziom bezpieczeństwa i kliknij „Usuń teraz” ponownie, aby rozpocząć usuwanie prywatnych danych.

Niektóre problemy, które można naprawić w trybie awaryjnym iPhone'a

Istnieje kilka problemów z iOS, które można naprawić, przechodząc do trybu awaryjnego iPhone'a. Oto kilka przypadków, w których potrzebny jest tryb bezpieczny:

Teraz powinieneś wiedzieć, jak włączyć lub wyłączyć tryb awaryjny iPhone'a po przeczytaniu tego artykułu. Jeśli to nie pomogło po twardym ponownym uruchomieniu iPhone'a, możesz spróbować całkowicie zresetować iPhone'a za pomocą narzędzia do resetowania innej firmy, takiego jak aFoneSoft Umate Pro, który pomoże Ci całkowicie zresetować iPhone'a i zacząć wszystko od nowa. Dzięki temu możesz normalnie korzystać z iPhone'a bez żadnych problemów.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły