[Poradnik] Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > [Poradnik] Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 22 września 2021 r.

Twitter to jedna z najpopularniejszych platform mediów społecznościowych na świecie. Jako użytkownik Twittera możesz obserwować każdego, kogo chcesz, a każdy może śledzić Cię według własnego zainteresowania. Przy rosnącej liczbie obserwujących i liście obserwowanych trudno jest śledzić, czy ktoś przestał Cię obserwować, a nawet zablokował.

Niestety, Twitter nie wysyła powiadomienia, gdy ktoś przestanie Cię obserwować lub zablokuje. Wiele osób napotyka ten problem i chcą odpowiedzi na pytanie: „Skąd wiesz, że ktoś zablokował Cię na Twitterze? W tym artykule zilustrujemy w prostych krokach, jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze.

Jak się dowiedzieć, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze?

Twitter nie powiadamia Cię również, gdy ktoś blokuje Cię na Twitterze, ani nie ma miejsca na Twitterze, w którym możesz zobaczyć pełną listę osób, które Cię zablokowały. Ponieważ na Twitterze nie ma wbudowanego sposobu na zobaczenie osób, które Cię zablokowały, skupmy się na jak sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze metodą ręczną. Musisz sam zbadać sprawę i sprawdzić, czy nie ma kont, które, jak podejrzewasz, mogły Cię zablokować. Oto kroki, które należy wykonać, aby dowiedzieć się, czy ktoś Cię zablokował.

zablokowany twitter

Uwagi

Może się jednak zdarzyć, że wyszukasz osobę na Twitterze, a jej imię i nazwisko lub uchwyt na Twitterze nie pojawią się w wynikach wyszukiwania. Dzieje się tak najprawdopodobniej dlatego, że dana osoba zmieniła swoje imię lub nazwę na Twitterze. Może to być również możliwe, gdy osoba dezaktywuje lub usunie swoje konto na Twitterze.

Scenariusz 1

Jeśli dana osoba zmieniła swoje imię lub nazwę na Twitterze, musisz sprawdzić swoją listę obserwujących, aby znaleźć tę osobę. Możesz również sprawdzić swoją skrzynkę odbiorczą, jeśli w przeszłości prowadziłeś z nim jakieś rozmowy. Możesz zobaczyć nową nazwę i uchwyt na Twitterze, jeśli osoba je zmieniła.

Scenariusz 2

Jeśli dana osoba dezaktywowała lub usunęła swoje konto na Twitterze, musisz wyszukać osobę bezpośrednio z paska adresu przeglądarki internetowej. Na przykład, jeśli dojście/nazwa użytkownika na Twitterze osoby to „@terock”, musisz wyszukać www.twitter.com/terock. Jeśli zostanie dezaktywowane lub usunięte, zobaczysz komunikat „to konto nie istnieje”.

wyłączony profil Twittera

Co oznacza dla Ciebie zablokowanie na Twitterze?

Teraz, kiedy już wiesz, jak dowiedzieć się, czy ktoś zablokował Cię na Twitterze, w Twojej głowie powinno pojawić się naturalne pytanie „co się stanie, gdy ktoś zablokuje Cię na Twitterze?” Jeśli ktoś zablokował Cię na Twitterze, oto rzeczy, których nie możesz zrobić.

Ta osoba będzie dla Ciebie prawie niedostępna na Twitterze.

Wnioski

Odpowiedź na pytanie: „czy ktoś może Cię zablokować na Twitterze?? jest tak. Każdy może Cię zablokować na Twitterze, ale nie będziesz tego wiedzieć, ponieważ Twitter Cię nie powiadamia. Naturalnie pojawia się pytanie: „skąd mam wiedzieć, czy ktoś zablokował mnie na Twitterze? . Podaliśmy wszystkie sposoby, aby dowiedzieć się, kto Cię zablokował. Jeśli ktoś Cię zablokował, nie możesz zobaczyć jego tweetów, wysyłać bezpośrednich wiadomości i nie możesz oznaczyć go w swoich tweetach.

Gorące artykuły