Jak edytować i zarządzać zakładkami na iPadzie

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Jak edytować i zarządzać zakładkami na iPadzie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 18 września 2021 r.

Korzystając z iPada, możesz mieć wrażenie, że cały świat jest na wyciągnięcie ręki. Jednak gdy idziemy, możemy zauważyć, że mamy zbyt wiele zainteresowań i wzbudzamy zainteresowanie na naszych tabletach – a to może prowadzić do załadowania naszego folderu zakładek. To częsty problem i musisz się upewnić, że sobie z nim radzisz.

Zaśmiecone i zatłoczone sesje zakładek na iPada mogą spowodować wiele problemów, w tym brak organizacji, ale także znaczne spowolnienie, które znacznie obniży poziom wydajności. Oto kilka wskazówek i wskazówek dotyczących zarządzania zakładkami na iPadzie.

Jak po prostu wyczyścić zakładki na iPadzie

Nie wiesz, jak wyczyścić urządzenie i upewnić się, że działa odpowiednio? Następnie wystarczy nauczyć się czyścić zakładki. To naprawdę proste — wystarczy otworzyć wybraną przeglądarkę, zwykle Safari. Stuknij zakładkę "Rezerwuj" u góry. Pojawią się tam dodane przez Ciebie Ulubione, Historia i zakładki.

  • Wyczyść ulubione: Dotknij „Ulubione”, a następnie „Edytuj” w prawym dolnym rogu. Kliknij czerwony przycisk „-” każdego z nich i naciśnij przycisk „Usuń”, aby potwierdzić. Nie ma przycisku „Wybierz wszystko”, więc musisz to zrobić jeden po drugim.
  • Czysta historia: Dotknij „Historia” i naciśnij przycisk „Wyczyść” w prawym dolnym rogu. Pojawi się okno i poprosi o wybranie jasnego od kiedy. Wybierz „Cały czas”, a cała historia zostanie usunięta.
  • Wyczyść zakładki: Dotknij „Edytuj” w prawym dolnym rogu. Kliknij czerwony przycisk „-” każdej zakładki i naciśnij przycisk „Usuń”, aby potwierdzić. To tak samo jak ulubione bez opcji „Zaznacz wszystko”.
zakładka

Jak całkowicie wyczyścić zakładki na iPadzie

Możesz wypróbować powyższe wskazówki, ale czasami nie jest to wystarczająco bezpieczne. Jeśli zakładki mogą ujawnić Twoją tożsamość lub dane osobowe, samo wyczyszczenie zakładek na iPadzie może nie być bezpieczne, ponieważ nadal można je odzyskać. Narzędzia do odzyskiwania są tworzone, aby pomóc użytkownikowi znaleźć brakujące dane, jednak jakiś zły facet może również użyć ich do kradzieży informacji innych. Aby chronić się przed wyciekiem prywatności, powinieneś rozważyć aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac lub inna gumka danych iOS, która Ci pomoże.

Dzięki zaawansowanym technologiom analizy i nadpisywania, aFoneSoft Umate Pro może wykryć usunięte zakładki, które wciąż są zagrożone odzyskaniem i całkowicie je zniszczyć. Wtedy nie pozostanie żaden ślad nawet w głębi. Jeśli to zrobisz, nie musisz się martwić o wyciek prywatności, nawet najlepsze narzędzie do odzyskiwania lub utalentowani hakerzy nie mogą ich odzyskać.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby całkowicie wyczyścić zakładki na iPadzie, dzięki czemu iPad będzie działał znacznie płynniej:

Krok 1: Podłącz urządzenie iPad do komputera.
połączyć

Krok 2: Wybierz „Wymaż usunięte pliki” i naciśnij przycisk „Skanuj”. Możesz najpierw wyświetlić podgląd zakładek i nacisnąć „Usuń teraz”.
wymazać

Krok 3: Wpisz "usuń" i naciśnij przycisk "Usuń teraz", aby uruchomić proces kreatora.
potwierdzać

Co aFoneSoft Umate Pro może zrobić dla Ciebie?


Sztuczki do zarządzania zakładkami na iPadzie

Jeśli jednak nie chcesz przyzwyczajać się do usuwania wszystkich zakładek, możesz łatwiej zarządzać nimi pojedynczo.

1 Zmień nazwę lub lokalizację zakładki

Gdy jesteś na stronie zakładek, dotknij przycisku "Edytuj" i zakładki, pokaże ci jej nazwę, adres URL i lokalizację. Możesz tam zmienić nazwę zakładki i jej lokalizację.

2 Utwórz nowe foldery zakładek

Możesz też utworzyć nowy folder na zakładki i sklasyfikować swoje zakładki na określone motywy i foldery.
Gdy jesteś na stronie zakładek, naciśnij przycisk „Edytuj”, a następnie przycisk „Nowy folder”. Możesz tam ustawić nazwę folderu i jego lokalizację.

3 Przenieś zakładki w górę lub w dół na liście

Po dotknięciu „Edytuj” przeciągnij zakładkę w dół lub w górę, naciskając przycisk z trzema paskami po jej prawej stronie.
Teraz nie powinieneś mieć problemów z zarządzaniem zakładkami iPada. Od chęci zmniejszenia zakładek do wyczyszczenia zakładek Właściciele iPadów nie muszą już zmagać się z zarządzaniem zakładkami.

Gorące artykuły