[2021] Jak trwale usunąć dane do odzyskania z iPhone'a?

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > [2021] Jak trwale usunąć dane do odzyskania z iPhone'a?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

Istnieje wiele powodów, dla których ludzie chcieliby usunąć dane ze swoich iPhone'ów:

iPad powolny

Jak trwale usunąć dane iPhone'a (obsługiwany iOS 15)

Jeśli martwisz się danymi przechowywanymi w urządzeniu i szukasz sposobu, aby ukryć je przed ciekawskimi oczami, to musisz wiedzieć. Usuwanie danych z iPhone'a nie jest trudnym zadaniem, a przy odpowiedniej wiedzy i podstawowych umiejętnościach technicznych każdy może to zrobić z łatwością. Skoncentrujmy się na dwóch najwygodniejszych i najprostszych sposobach usunięcia wszystkiego z iPhone'a.

Metoda 1 Wymaż dane iPhone'a przez przywrócenie ustawień fabrycznych (możliwe do odzyskania)

Pierwsza z nich to być może coś, o czym być może już słyszeliście. Przywracanie ustawień fabrycznych lub przywracanie iPhone'a do jego oryginalnego ustawienia to działanie podejmowane przez miliony użytkowników iPhone'a na całym świecie w celu usunięcia danych z ich urządzeń.

Oto, jak możesz usunąć wszystko na iPhonie, przywracając ustawienia fabryczne:

  1. Przejdź do Ustawień i dotknij Ogólne, a następnie naciśnij Resetuj.
  2. Wybierz opcję „Wymaż całą zawartość i ustawienia”.
  3. Wpisz hasło, jeśli je ustawiłeś. Na ekranie pojawi się ostrzeżenie z prośbą o potwierdzenie.
  4. Wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło, a następnie potwierdź czynność usunięcia całej zawartości z urządzenia. Wszystko zostanie całkowicie wymazane, a iPhone czy iPad będą jak nowe.

resetowanie iPhone'a

Metoda 2. Trwale usuń dane iPhone'a (100% nie do odzyskania)

Innym sposobem na usunięcie danych z iPhone'a jest uruchomienie aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac na urządzeniu. Jest to jeden z najlepszych dostępnych na rynku programów oszczędzających miejsce i chroniących dane. Gwarantuje, że wszystkie wrażliwe pliki zostaną całkowicie usunięte z iPhone'a bez szans na odzyskanie.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Główne cechy:

Jak trwale usunąć wszystkie dane iPhone'a?

Krok 1. Podłącz iPhone'a do komputera i uruchom aFoneSoft Umate Pro.

Krok 2. Przejdź do zakładki usuń wszystkie dane.

Krok 3. Wybierz poziom bezpieczeństwa: wysoki, średni i niski. Optymalny byłby średni.

Krok 4. Wpisz „Usuń” w polu, które pojawi się na stronie usuwania wszystkich danych. Potwierdź akcję, naciskając „Usuń teraz”.

wymaż iPhone'a

To był jeden sposób na całkowite wymazanie wszystkich danych. Istnieją trzy inne tryby, takie jak czyszczenie jednym kliknięciem, usuwanie usuniętych plików i usuwanie plików prywatnych, które również pomagają użytkownikom radzić sobie z problemami z pamięcią i ochroną danych.

Możesz polubić: Całkowicie wymaż swój iPhone 7 bez szans na odzyskanie >>

Różnica między resetowaniem iPhone'a a aFoneSoft Kasowanie

Jest to bardzo ważne, aby użytkownik iPhone'a zrozumiał. Większość osób, które decydują się na przywrócenie ustawień fabrycznych, aby wyczyścić pamięć podręczną lub usunąć wszystkie pliki ze swoich telefonów, musi zdać sobie sprawę, że jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. Ustawienie resetowania nie zapewni całkowitego i dokładnego usunięcia danych, co oznacza, że ​​będą one dostępne dla innych za pośrednictwem zewnętrznych źródeł. Jeśli chcesz mieć pewność, że nikt nigdzie niczego nie znajdzie, wybierz aFoneSoft Gumka danych Umate Pro iPhone'a.

Przepuszczając go przez urządzenie, będziesz mógł trwale usunąć wszystko z iPhone'a bez śladu.

Pandemia aFoneSoft Umate ma cztery tryby kasowania i danych nie można odzyskać w żadnym z nich, z wyjątkiem trybu czyszczenia jednym kliknięciem.

Uwagi

Zanim zdecydujesz się usunąć wszystkie dane, pamiętaj, że nie zostaną one w żaden sposób odzyskane. Umate Pro zapewnia, że ​​każdy ślad pliku jest całkowicie wymazany z urządzenia i innych miejsc. Dlatego jeśli czujesz potrzebę utworzenia kopii zapasowej danych w celu późniejszego ich odzyskania, zrób to. Podłącz iPhone'a do komputera i wykonaj kopię zapasową wszystkiego za pośrednictwem iTunes lub możesz przechowywać wszystkie swoje pliki iCloud.

Gorące artykuły