[Aktualizacja 2021] Łatwe w użyciu oprogramowanie do usuwania iCloud 5

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > [Aktualizacja 2021] Łatwe w użyciu oprogramowanie do usuwania iCloud 5

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 sierpnia 2021 r.

Istnieje wiele powodów, dla których może być konieczne wyczyszczenie konta iCloud z iPhone'a. Być może planujesz go oddać lub sprzedać, ale zapomniałeś hasła. Może kupiłeś używany telefon, ale poprzedni właściciel zapomniał zdjąć z niego konto.

Na szczęście istnieje kilka różnych sposobów usunięcia konta iCloud za pomocą specjalnego oprogramowania do usuwania blokady iCloud. Spójrzmy.

aFoneSoft LockWiper aFoneSoft LockWiper

Bezpłatne pobieranie, aby uzyskać skuteczne narzędzie do usuwania iCloud i łatwo rozwiązać różnego rodzaju problemy z kontem iCloud.

Pobierz teraz

Jak usunąć konto iCloud z iPhone'a?

aFoneSoft LockWiper to jedno z najlepszych programów do usuwania kont iCloud dostępnych na rynku. To oprogramowanie jest bardzo pomocne, jeśli chodzi o rozwiązywanie różnego rodzaju problemów z kontem Apple ID / iCloud. Możesz użyć tego oprogramowania, aby łatwo usunąć konto iCloud z iDevice. Co sprawia, że aFoneSoft LockWiper lepszy niż większość programów do usuwania iCloud to przyjazny dla użytkownika i intuicyjny interfejs, który znacznie ułatwia usuwanie iCloud.

Kroki, aby usunąć konto iCloud z iPhone'a:

Uwaga:

aFoneSoft LockWiper może usunąć konto iCloud Tylko wtedy, gdy masz dostęp do Ustawień swojego iPhone'a. Aby odblokować ekran blokady aktywacji iCloud, aFoneSoft LockWiper może ci pomóc.

Krok 1. Pobierz i zainstaluj LockWiper na swoim komputerze. Podłącz urządzenie z systemem iOS do komputera, a następnie po prostu uruchom aFoneSoft LockWiper.

Wypróbuj za darmo

Krok 2. Kliknij tam, gdzie jest napisane Odblokuj Apple ID.

usuń iPhone'a Apple ID i blokadę ekranu

Krok 3. Kliknij Start, aby odblokować, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zresetować wszystkie ustawienia na iPhonie.

Zresetuj wszystkie ustawienia

Zakończenie procesu zajmie kilka minut, po czym będziesz mógł cieszyć się wszystkimi funkcjami swojego iPhone'a.

Znacznie więcej funkcji aFoneSoft LockWiper:

Wypróbuj za darmo

Uwagi

Na urządzeniu z Androidem ochrona przywracania ustawień fabrycznych (FRP) działa tak samo, jak blokada iCloud na urządzeniu z systemem iOS. Jeśli Twoje urządzenie jest zablokowane przez FRP, aFoneSoft Blokada Wymazywania (Android) pomoże Ci go odblokować.

Najlepsze oprogramowanie do usuwania blokady 5 iCloud

Oto niektóre z najlepszych aplikacji do usuwania iCloud, które umożliwiają usuwanie kont iCloud z telefonów:

Uwagi: Nie testowaliśmy, czy poniższe narzędzia są naprawdę przydatne. Jeśli chcesz kupić, przeanalizuj je dokładnie.

1. Oficjalny iPhone Unlock

Jeśli masz dość używania wielu programów i nie widzisz żadnych wyników lub po prostu nie chcesz zadzierać z telefonem, możesz skorzystać z usługi. To naprawdę nie jest aplikacja, ale wykona zadanie. Zasadniczo profesjonaliści na tej stronie zrobią to wszystko za Ciebie.

Odblokowanie iPhone'a
ZALETY

Wady

Obsługiwany system iOS

2. Otwórz moje narzędzie do łatwego odblokowywania iCloud

Narzędzie iCloud Easy Unlock Tool jest bardzo proste w użyciu i ma przyjemny interfejs. Zwykle w ciągu kilku minut możesz dowiedzieć się, co musisz zrobić. Jeśli nie możesz, jest też samouczek, który przeprowadzi Cię przez cały proces. Ogólnie rzecz biorąc, jest bardzo przyjazny dla użytkownika, a także skuteczny i usuwa twoje hasło do iCloud.

Otwórz moje narzędzie do łatwego odblokowywania iCloud
ZALETY

Wady

Obsługiwany system iOS

3. Pomiń narzędzie aktywacji iCloud

Ta aplikacja jest interesująca, ponieważ zamiast usuwać konto iCloud z telefonu, będzie bezpośrednio łączyć się z serwerami Apple, aby aktywować telefon, abyś mógł z niego korzystać.

Odblokowanie iPhone'a
ZALETY

Wady

4. Narzędzie do odblokowania Doulci iCloud

Doulci iCloud to bardzo popularne narzędzie do odblokowywania iCloud. Zasadniczo używa serwera, który odzwierciedla serwery Apple, aby odblokować twoje urządzenie. Działa na wszystkich urządzeniach z systemem iOS i jest naprawdę prosty w użyciu, więc duży odsetek odblokowanych urządzeń z systemem iOS korzysta z tego oprogramowania (75%, według ich strony internetowej).

Narzędzie do odblokowywania Doulci iCloud
ZALETY

Wady

Obsługiwany system iOS

5. Usuń narzędzie blokady aktywacji iCloud

Jest to bardzo skuteczne narzędzie do usuwania iCloud, a strona internetowa jest bogata w informacje o tym, jak z niego korzystać. Jeśli masz jakieś pytania, zwykle możesz znaleźć odpowiedź na ich stronie lub możesz dość łatwo zapytać. Samo narzędzie działa szybko i jest łatwe w użyciu dla większości ludzi.

Usuń narzędzie blokady aktywacji iCloud
ZALETY

Wady

Obsługiwany system iOS


Może istnieć wiele powodów, dla których chcesz usunąć konto iCloud z iDevice. Bez względu na powód, z przyjemnością dowiesz się, że istnieje kilka programów, które mogą Ci w tym pomóc. Jednym z najlepszych i najprostszych sposobów na to jest użycie aFoneSoft LockWiper. Posiada wszystkie niezbędne funkcje, które pomogą Ci wygodnie usunąć konto iCloud z iDevice.

Wypróbuj za darmo

Nie przegap:

Gorące artykuły