Wymagania systemowe iOS 13: wszystko, co musisz wiedzieć przed aktualizacją

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Wymagania systemowe iOS 13: wszystko, co musisz wiedzieć przed aktualizacją

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

iOS 13 to kolejna wersja iOS, która została ogłoszona na WWDC 2018 w czerwcu. Podczas wydarzenia pokazano również zapowiedź nowej wersji iOS. Według Apple iOS 13 został zaprojektowany tak, aby korzystanie z iDevice było przyjemniejsze, bardziej responsywne i szybsze. Nowa wersja iOS oferuje również kilka ekscytujących funkcji i ulepszeń. iOS 13 zostanie wydany jeszcze w tym roku jako bezpłatna aktualizacja. Pytanie, które zadaje sobie pytanie, jaki iDevice będzie w stanie go uruchomić i jakie dokładnie są wymagania systemowe iOS 13. Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Nowe funkcje iOS 13

Zauważysz zauważalne ulepszenia i funkcje po zainstalowaniu iOS 13, gdy zostanie wydany. Oto niektóre z najważniejszych funkcji wprowadzonych w iOS 13:

Jakie są wymagania systemowe iOS 13?

Według Apple, wszystkie urządzenia iDevice, które są kompatybilne i mogą działać z systemem iOS 11, będą obsługiwać system iOS 13. Tak więc, jeśli Twój iDevice może obecnie obsługiwać system iOS 11, powinieneś być w stanie korzystać z nowej wersji po jej wydaniu. Ma to sens, ponieważ większość ulepszeń w iOS 13 jest związana z optymalizacją i wydajnością, chociaż jest też kilka ekscytujących nowych funkcji.

Poniżej znajduje się lista iDevices, które będą mogły uruchomić iOS 13:

Co powinienem zrobić, aby przygotować się na iOS 13?

Oto parę sugestii:

1.Zwolnij miejsce przez aFoneSoft Umate Pro

Nowe funkcje, łatki i aktualizacje w iOS 15 z pewnością będą wymagały wystarczającej ilości miejsca na iDevice, aby mogły zostać poprawnie zainstalowane. Jeśli chcesz szybko zwolnić miejsce w najbardziej efektywny sposób, zaleca się użycie aFoneSoft Umate Pro na wygraną or dla komputerów Mac. Umate Pro to doskonałe oprogramowanie do usuwania danych iDevice, które pozwoli ci usunąć niepotrzebne pliki i pliki tymczasowe z iDevice i zwolnić dużo miejsca. Oprócz tego możesz także odinstalować niepotrzebne aplikacje, usunąć prywatne dane, dane utworzone przez aplikacje innych firm i nie tylko za pośrednictwem Umate Pro.

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Szybko zwolnij miejsce, usuwając niepotrzebne/tymczasowe pliki z urządzenia iDevice w trybie zwalniania miejsca jednym kliknięciem.
  • Trwale usuń wszystkie dane z urządzenia iDevice jednym kliknięciem w trybie Wymaż wszystkie dane.
  • Trwale usuwaj prywatne dane, takie jak muzyka, zdjęcia, filmy, notatki, wiadomości, dzienniki połączeń, kontakty itp. w trybie Wymaż dane prywatne.
  • Skanuj usunięte pliki na urządzeniu iDevice i trwale je usuń, aby nie można ich było odzyskać.
  • Odinstaluj aplikacje zbiorczo.

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby zwolnić miejsce iDevice za pośrednictwem Umate Pro:

Krok 1: Użyj kompatybilnego kabla błyskawicy, aby podłączyć iDevice do komputera.

szybki skan

Krok 2: Uruchom Umate Pro i wybierz tryb Zwolnij miejsce jednym kliknięciem na ekranie głównym.

skanowanie danych

Krok 3: Kliknij przycisk Szybkie skanowanie na następnym ekranie.

czysty iphone

Krok 4: Teraz z listy typów danych użyj przycisku Wyczyść przed niepotrzebnymi plikami i plikami tymczasowymi, aby szybko je wyczyścić i zwolnić miejsce na urządzeniu iDevice. Co więcej, możesz także usuwać duże pliki, zdjęcia i odinstalowywać aplikacje z tego ekranu.

2.Utwórz kopię zapasową danych iPhone'a za pośrednictwem iTunes

Zdecydowanie zaleca się wykonanie kopii zapasowej danych iPhone'a na komputerze za pośrednictwem iTunes, aby jeśli coś pójdzie nie tak podczas instalacji iOS 13, będziesz mieć kopię zapasową do przywrócenia.

Postępuj zgodnie z tymi instrukcjami:

Krok 1: Podłącz iPhone'a do komputera kablem USB.
Krok 2: Uruchom iTunes i wybierz iPhone'a, gdy pojawi się w iTunes.

wykonaj kopię zapasową teraz

Krok 3: Teraz znajdź i wybierz opcję Utwórz kopię zapasową teraz. Możesz również wykonać zaszyfrowaną kopię zapasową za pomocą opcji Zaszyfruj kopię zapasową [urządzenie]. Po zakończeniu procesu tworzenia kopii zapasowej zostanie on wyświetlony na ekranie Podsumowanie.

Wnioski

iOS 13 wygląda obiecująco, ale ważne jest, abyś wiedział, czy Twój iDevice może go uruchomić, czy nie. Sekcja wymagań systemowych iOS 13 w tym artykule pomoże ci to ustalić. Jeśli Twoje urządzenie iDevice jest kompatybilne, następnym krokiem jest przygotowanie go na iOS 13 poprzez zwolnienie miejsca i utworzenie kopii zapasowej wszystkich danych.

Gorące artykuły