Top 3 iPad Data Eraser: Całkowicie wymaż iPada iOS 13

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Top 3 iPad Data Eraser: Całkowicie wymaż iPada iOS 13

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 18 września 2021 r.

Dlaczego ktoś miałby potrzebować gumki do danych iPada? Czy nie możesz po prostu usunąć rzeczy z iPada, przeglądając poszczególne pliki i usuwając je? No nie bardzo. Wiele razy w systemie iOS masz dostęp tylko do samego poziomu powierzchni, a pod powierzchnią może czaić się wiele niepotrzebnych plików. Ponadto, nawet jeśli pomyślnie „usuniesz” plik, tak że nie będziesz go widzieć, nadal jest on przechowywany, dopóki nie zostanie nadpisany, co oznacza, że ​​potencjalnie można go odzyskać. Może to stanowić problem, jeśli martwisz się o swoją prywatność.

gumka

Dlatego możemy potrzebować gumki do danych iPada innej firmy: mogą uzyskać dostęp do danych, których normalnie nie widzisz, mogą usuwać pliki, do których normalnie nie masz dostępu, i mogą trwale usunąć te dane, aby Twoja prywatność była zachowane.

3 najlepsze gumki do usuwania danych iPada dla iPada iOS 13 w 2018 r.

Nie wszystkie gumki do usuwania danych iPada są sobie równe, a wiele z nich zapewnia tylko kilka niezbędnych funkcji. Dlatego ważne jest, aby wybierać ostrożnie, gdy szukasz tego rodzaju oprogramowania. Potrzebujesz czegoś, co jest idealnie nie tylko łatwe w użyciu, ale także może trwale usunąć twoje pliki, aby nie pozostał ani jeden ślad. Przyjrzyjmy się teraz trzem najlepszym ofertom na rynku.

1 aFoneSoft Gumka danych Umate Pro do iPada

Jest to obecnie absolutnie najlepsza gumka do usuwania danych iPada na rynku i faktycznie działa z każdym urządzeniem korzystającym z iOS, w pełni kompatybilne z iOS 12, więc jeśli masz inne produkty, które uruchamiają oprogramowanie z tej rodziny systemów operacyjnych, możesz użyć aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac z nimi.

Wypróbuj za darmo

Kluczowe cechy:

wymazać

Oczywiście, jak wszystko, są zarówno plusy, jak i minusy:

ZALETY

aFoneSoft iPad Data Eraser jest polecany przez wiele profesjonalnych mediów, takich jak getintopc.com, MacWorld, ZAPLIKOWANOi 50+ więcej.

Recenzja Umate Pro

Wady

Jak całkowicie usunąć prywatne dane z iPada bez odzyskiwania?

Krok 1. Oczywiście otwórz oprogramowanie na swoim komputerze. Podłącz do niego iPada za pomocą kabla USB.

Krok 2. Stuknij w „Usuń prywatne dane" tab i naciśnij "Skanowanie". Następnie możesz wyświetlić podgląd i wybrać niechciane dane i nacisnąć "Usuń teraz" przycisk

wymazać

Krok 3. Wpisz „usuń” w polu, aby potwierdzić, i naciśnij przycisk „Usuń teraz”, aby rozpocząć.

2 SafeWiper

SafeWiper to kolejne świetne usuwanie danych iPada, które ma kilka różnych funkcji. Tak jak aFoneSoft Umate Pro oferuje łatwy sposób na pozbycie się wszystkich danych z iPada przed jego sprzedażą lub oddaniem. Oto niektóre z jego zalet i wad, które należy wziąć pod uwagę:

SafeWiper

ZALETY

Wady

3 PhoneClean

PhoneClean nie jest tak dobry jak aFoneSoft Umate Pro lub SafeWiper jako gumka do usuwania danych iPada, ale nadal ma swoje wspaniałe funkcje. Ma na celu zapewnienie czystszego, szybszego i lepszego iPada prawie każdego dnia. Oprócz czyszczenia bez użycia rąk obiecuje to głęboką ochronę prywatności. Zaspokoi Twoje potrzeby lepszego iPada.

PhoneClean

ZALETY

Wady

Wnioski

Jeśli chcesz trwale usunąć pliki z iPada iPada iOS 13, bez wątpienia powinieneś otrzymać gumkę danych iPada. Samo przywrócenie iPada do ustawień fabrycznych nie wystarczy. Chociaż dowolna z wymienionych tutaj aplikacji może wykonać zadanie, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem jest aFoneSoft Umate Pro ze względu na niski koszt, zaawansowane funkcje wymazywania i łatwość użytkowania.

Gorące artykuły