Czy iOS 13 jest stabilny? Jak się przygotować i przygotować do wydania iOS 13?

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Czy iOS 13 jest stabilny? Jak się przygotować i przygotować do wydania iOS 13?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Co to jest iOS 13?

iOS 13, kiedy w końcu zostanie wydany, będzie dwunastą główną wersją mobilnego systemu operacyjnego iOS opracowanego przez Apple Inc., która zastąpi iOS 11. To oprogramowanie zostało oficjalnie ogłoszone publicznie podczas konferencji Apple World Wide Developers Conference (WWDC) 4 czerwca 2018 r. .

iOS 13 nie różni się zbytnio estetyką od iOS 11, ale jest ulepszeniem wydajności iOS 11, aktualizacjami oszczędzającymi baterię, bezpieczeństwem i kilkoma dodanymi funkcjonalnościami do niektórych aplikacji. Co więcej, każde urządzenie iOS obsługujące iOS 11 będzie mogło obsługiwać iOS 13.

ios 12

Nowe funkcje iOS 13

Funkcje iOS 13 można podzielić na dwie grupy: Funkcje systemowe i Funkcje aplikacji. Będziemy omawiać nowe funkcje iOS 13 w ramach tych dwóch szerokich kategorii.

#1. Funkcje systemu iOS 13

#2. Funkcje aplikacji iOS 13

Czy iOS 13 jest stabilny? Czy powinienem zaktualizować do iOS 13?

Z testu, który przeprowadziliśmy na publicznej wersji beta 13 systemu iOS 4, możemy wygodnie stwierdzić, że iOS 13 jest stabilny. Dlatego, jeśli rozważasz zanurzenie się w iOS 13 i porzucenie iOS 11.4, zalecamy uruchomienie iOS 13 na iPhonie, iPadzie lub iPodzie touch, gdy zostanie oficjalnie wydany tej jesieni.

Co powinienem zrobić, aby przygotować się na iOS 13?

Przed pobraniem i zainstalowaniem iOS 13 na iPhonie zalecamy wykonanie następującego niezbędnego zadania przygotowawczego, aby uzyskać najlepsze wrażenia z iOS 13.

#1. Zwolnij miejsce na swoim urządzeniu z iOS

Faktem jest, że iOS 13 będzie obsługiwał każde urządzenie obsługujące iOS 11. Ale w przypadku starszych urządzeń posiadanie miejsca na więcej z nowym iOS może stać się problemem, a to ogranicza korzystanie z iOS 13 i zmusza do zakupu nowszego modelu iPhone'a. Dlatego będziesz potrzebować oprogramowania, które pomoże Ci utworzyć lub odzyskać więcej miejsca na iPhonie.

aFoneSoft Umate Pro na wygraną or dla komputerów Mac może pomóc odzyskać miejsce na urządzeniu z systemem iOS zajmowane przez nadmiarowe pliki, duże i stare aplikacje, zdjęcia, filmy, pliki muzyczne, notatki głosowe, dokumenty i usunięte pliki. Umate Pro to podstawowa aplikacja na komputery PC do odzyskiwania miejsca w pamięci iPhone'a.

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Skanuj i wykrywaj niepotrzebne pliki w iPhonie i usuwaj je, aby odzyskać miejsce na iPhonie.
  • Usuwa prywatne dane iPhone'a z 0% szansą na odzyskanie usuniętych danych.
  • Tworzy kopie zapasowe oryginalnych kopii zdjęć iPhone'a i kompresuje je bezstratnie, aby zmniejszyć rozmiar pliku i zachować jakość obrazu.
  • Zdjęcie zawierające HEIC można przenieść na komputer i zewnętrzny dysk twardy.
  • Wykrywa i usuwa usunięte pliki, aby odzyskać pamięć iDevice.

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby zwolnić miejsce na urządzeniu z systemem iOS:

Krok 1: Po pobraniu i zainstalowaniu podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB aFoneSoft Umate Pro na komputerze.

skanowanie danych

Krok 2: Przeskanuj swoje urządzenie iDevice w celu przeprowadzenia analizy oszczędzającej miejsce, wybierając opcję „1 kliknięcie, aby zwolnić miejsce”. Następnie dotknij „Szybkie skanowanie”.

zwolnić miejsce

Krok 3: Po zeskanowaniu możesz kliknąć poszczególne przyciski, aby zwolnić miejsce.

#2. Utwórz kopię zapasową danych iPhone'a przez iTunes

Możesz łatwo wykonać kopię zapasową iPhone'a, iPada lub iPoda touch za pośrednictwem iTunes, dzięki czemu masz bezpieczną kopię zapasową danych, jeśli aktualizacja iOS 13 zniszczy dane iPhone'a lub spowoduje częściową utratę danych.

Krok 1: Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB.
Krok 2: Uruchom iTunes na swoim komputerze. Zaufaj komputerowi, gdy iPhone o to poprosi.
Krok 3: Wybierz swoje urządzenie w iTunes. Możesz zapisać swoje dane dotyczące zdrowia i aktywności w iTunes, najpierw je zaszyfrując. Wystarczy zaznaczyć pole o nazwie Zaszyfruj kopię zapasową iPhone'a i utwórz hasło.

teraz wykonaj kopię zapasową

Krok 4: Kliknij kartę „Utwórz kopię zapasową teraz”, aby rozpocząć tworzenie kopii zapasowej telefonu iPhone w iTunes. Możesz sprawdzić, czy tworzenie kopii zapasowej zakończyło się pomyślnie, klikając „Preferencje iTunes> Urządzenia”.

Gorące artykuły