Jak trwale usunąć całą historię połączeń na iPhonie iOS 13

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Jak trwale usunąć całą historię połączeń na iPhonie iOS 13

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Moja mama zawsze próbuje sprawdzić moją historię połączeń na iPhonie, takie nudne! Co powinienem zrobić, aby usunąć iPhone'a z historii połączeń? -- Jessica

Czy uważasz, że po prostu usuwanie wiadomości tekstowych, historii połączeń lub innych informacji na iPhonie jest całkowicie bezpieczne? Absolutnie nie. Wszystkie usunięte dane są nadal zapisywane na Twoim iPhonie iOS 13, nawet jeśli ich nie widzisz, i można je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania. Powinniśmy więc trwale usunąć te dane, czyli całkowicie je nadpisać, aby nie mogły zostać odzyskane przez żadne narzędzie.

Część 1: Coroczne usuwanie historii połączeń na iPhonie

Otwórz ikonę aplikacji Telefon na swoim iPhonie. Następnie dotknij „Edytuj”. więc możesz dotknąć „Wyczyść”, aby usunąć całą historię połączeń, lub po prostu dotknąć każdego koła odczytu przed każdym połączeniem, aby odpowiednio je usunąć.

Jak wspomniano powyżej, nie może zapewnić bezpieczeństwa danych, aby w ten sposób usunąć historię połączeń na iPhonie. Po prostu zrób to, a teraz podamy krok po kroku, jak trwale usunąć historię połączeń na iPhonie.

usuń historię połączeń iphone

Część 2: Darmowy sposób przeglądania usuniętych połączeń (normalnie niewidoczny) na iPhonie iOS 13

To jest po prostu proste, jeśli podłączysz urządzenie do aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac. Dobrą rzeczą jest to, że Umate Pro skanuje twoje urządzenie za darmo, w tym skanowanie usuniętych historii połączeń iPhone'a. Obowiązują następujące kroki:

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

  • Wymaż usunięte pliki: Umate Pro trwale usunie historię połączeń iOS 13, skanuje urządzenie w poszukiwaniu już usuniętych danych, identyfikuje te wrażliwe dane i trwale je usuwa w taki sposób, że żadne narzędzie do odzyskiwania danych nigdy nie zostanie odzyskane.
  • Usuń bieżące dane prywatne: Korzystając z trybu „Usuń prywatne dane”, na stałe usuń dane iPhone'a: wiadomości osobiste, historie połączeń, kontakty, wiadomości WhatsApp, zdjęcia, filmy itp. Skasowanych danych nigdy nie można odzyskać, dzięki czemu Twoje dane osobowe są całkowicie zabezpieczone.
  • W pełni kompatybilny z iOS 13 i otrzymuj wiele pozytywnych recenzji od macworld.co.uk, getintopc.com, pocket-lint.com, macbed.com itd.

Wypróbuj za darmo

usunięta historia połączeń iphone

Jeśli dowiedziałeś się, że usunięte poufne historie połączeń nadal znajdują się na Twoim iPhonie, w tym przypadku Umate pro, który jest jedną z najlepszych na świecie gumek do usuwania danych, pomoże Ci trwale usunąć usunięte historie połączeń iPhone'a.

Część 3: Trwale usuń historię połączeń (obecną i wcześniej usuniętą) na iPhonie

Jak wspomniano wcześniej, Umate Pro jest jednym z najlepszych, jeśli chodzi o usuwanie danych iOS i ochronę prywatności. Umate Pro zapewnia, że ​​dane Twojego iPhone'a nie dostaną się w niepowołane ręce, jak przestępcy danych, którzy mogliby je wykorzystać przeciwko Tobie. I jest to jedyna gumka do iPhone'a, która może trwale wymazać dane aplikacji innych firm.

Kroki, aby trwale usunąć historię połączeń iPhone'a

Krok 1. Wybierz tryb „Wymaż prywatne dane” i „Skanuj” urządzenie z systemem iOS w celu pełnej analizy.

To oprogramowanie integruje ponad 25 technologii analitycznych i może inteligentnie skanować i analizować dane.

skasuj historię połączeń na iPhonie

Krok 2. Po zakończeniu skanowania program wyświetli wszystkie dane osobowe na Twoim iPhonie. Wśród nich znajdziesz „Historię połączeń”, w której możesz podejrzeć historię połączeń i wybrać rekordy, które chcesz usunąć.

usuń historię połączeń na iPhonie

Krok 3. Kliknij przycisk „Usuń teraz”, aby trwale usunąć historię połączeń dla iPhone'a.

Uwagi

Aby usunąć wcześniej usunięte dzienniki połączeń, proces jest prawie taki sam.
YouTube Video

Główne cechy aFoneSoft Umate Pro

Gorące artykuły