Pełny przewodnik 2021: Trwale usuń dane z iCloud

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Pełny przewodnik 2021: Trwale usuń dane z iCloud

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 19 lipca 2021 r.

Ponieważ dane są przechowywane w Twoim iCloud, istnieje prawdopodobieństwo, że zostanie zajęta cała przestrzeń dyskowa w Twoim iCloud, co samo w sobie ma pewne wady. Nie zapominaj, że brak miejsca w urządzeniu może spowodować jego spowolnienie i zmniejszenie wydajności, dlatego zawsze ważne jest skuteczne zarządzanie przestrzenią dyskową iCloud. Przyjrzyjmy się, jak usunąć dane z iCloud.

usuń dane z icloud

1 Po prostu usuń stare kopie zapasowe z iCloud

W iCloud przechowywanych jest wiele kopii zapasowych, które mogą nie być potrzebne. W rzeczywistości czasami są nawet zduplikowane kopie zapasowe, ponieważ iCloud używa identyfikatora urządzenia do przechowywania kopii zapasowych. W takim przypadku ważne jest, aby usunąć te dane z iCloud.

Aby to zrobić, przejdź do Ustawienia> iCloud> Pamięć masowa> Zarządzaj pamięcią masową. W obszarze KOPIE ZAPASOWE dotknij nazwy swojego urządzenia i dotknij Usuń kopię zapasową. Dotknij „Wyłącz i usuń”, aby potwierdzić. Wszystkie dane kopii zapasowej tego iPhone'a zostaną usunięte z iCloud.

usuń dane z iCloud

2 Po prostu przycinaj wiadomości e-mail z iCloud

Nie zapominajmy, że wszystkie konta iCloud otrzymują pocztę iCloud skonfigurowaną do Twojego iOS. Należy jednak pamiętać, że wszelkie otrzymywane wiadomości e-mail są przechowywane i gromadzą się w czasie, co znacznie pochłania cenne miejsce w stosunku do limitu miejsca w iCloud. Prawda jest taka, że ​​ważne jest okresowe czyszczenie poczty iCloud, przynajmniej w celu stworzenia miejsca.

Krok 1: Otwórz aplikację „Poczta” na swoim iPhonie. Dotknij „Edytuj” i sprawdź niechciane wiadomości e-mail, a następnie dotknij „Wyrzuć wszystko”.

Krok 2: Przejdź do „Skrzynek pocztowych” i wybierz kategorię „Kosz”. Dotknij "Edytuj", a następnie "Usuń wszystko".

Po zakończeniu wiadomości e-mail zostaną usunięte z iCloud.

3 Trwale usuń wszystkie rodzaje danych iCloud z iPhone'a

Aby zaoszczędzić miejsce w iCloud i chronić prywatność iCloud, powinieneś trwale usunąć dane z iCloud. Istnieje wiele sposobów usuwania danych z iCloud, ale najlepszym sposobem jest trwałe usunięcie za pomocą niesamowitego aFoneSoft Umate Pro .

To oprogramowanie jest rozwiązaniem typu „wszystko w jednym”, które oferuje niesamowite rozwiązania oszczędzające miejsce i ochronę prywatności dla Twojego iPhone'a i iCloud. Wykorzystuje zaawansowane technologie nadpisywania, aby trwale usunąć dane z iPhone'a, a także iCloud, w 100% nie do odzyskania, co daje idealne rozwiązanie, gdy priorytetem jest ochrona prywatnych informacji.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

aFoneSoft Umate Pro ma 4 tryby, które mogą bezpiecznie usuwać dane iCloud z iPhone'a:

Jak trwale usunąć dane z iCloud?

Krok 1: Podłącz iPhone'a do komputera i uruchom aFoneSoft Umate Pro.

Krok 2: Wybierz tryb usuwania, który rozwiązuje problem, np. „Wymaż prywatne dane”. Kliknij „Skanuj”.

usuń dane z iCloud

Krok 3: Wyświetl podgląd i wybierz dane, które chcesz usunąć, a następnie kliknij przycisk „Usuń teraz”, aby kontynuować. Po zakończeniu dane zostaną trwale usunięte z iPhone'a, a także z iCloud.

usuń dane z icloud

Testy i recenzje

Jeśli nie chcesz, aby Twoja prywatność została naruszona, bezpieczne usuwanie jest absolutną koniecznością. Aby powstrzymać złodziei tożsamości przed kradzieżą danych ze smartfona, musisz być w stanie zadać potężny cios. Ten stempel można dostarczyć za pomocą aFoneSoft Umate Pro. -- MacWorld

Gorące artykuły