Wyszukiwanie Spotlight iPhone iOS 13 Usunięte wiadomości

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Wyszukiwanie Spotlight iPhone iOS 13 Usunięte wiadomości

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Większość użytkowników iPhone'a zakłada, że ​​po usunięciu wątków wiadomości tekstowych lub rozmów znikają one na zawsze. To nie do końca prawda. Rozmowy, które zostały usunięte z iPhone'a iOS 12, można czasami bardzo łatwo odzyskać. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać słowo kluczowe w wyszukiwarce spotlight, a poszczególne wiadomości, które je zawierają, pojawią się ponownie na telefonie.

Zwykle użytkownicy iPhone'a mogą również odzyskać usunięte wiadomości, przywracając kopię zapasową i synchronizację za pośrednictwem iTunes. Najprostszym sposobem na wyszukanie usuniętej rozmowy jest wyszukiwanie w centrum uwagi. Dzieje się tak głównie dlatego, że nawet jeśli usuniesz wiadomości, pozostają one gdzieś w pamięci telefonu. Czasami wyszukiwanie w centrum uwagi usuniętych wiadomości z iPhone'a iOS 12 może również prowadzić do wycieków prywatności, ponieważ nie są one trwale usuwane.

Część 1: Jak wyszukać usunięte wiadomości z iPhone'a iOS 12?

 • Przejdź do ekranu głównego i wyczyść, pasek wyszukiwania reflektorów wyświetla się na górze.
 • Po prostu wpisz treść, którą chcesz przeszukać, a zobaczysz wyniki.
 • wyszukiwanie w centrum uwagi

  Część 2: Jak trwale usunąć usunięte wiadomości iOS 12?

  aFoneSoft Umate Pro zapewnia, że ​​wszystkie usunięte wiadomości są w 100% nie do odzyskania. Użytkownicy mogą również selektywnie przeglądać swoje pliki, a następnie odpowiednio je usuwać. Program jest idealny do trwałego usuwania usuniętych wiadomości tekstowych z pamięci iPhone'a.

  5,000,000 + Pliki do pobrania

  Kluczowe cechy:

  • Usunięte dane, takie jak historia połączeń, kontakty, filmy i zdjęcia, a także wiadomości tekstowe, można trwale usunąć.
  • Gwarantuje, że wszystkie dane z telefonu zostaną całkowicie usunięte i nie można ich odzyskać.
  • Jest to dobra opcja, jeśli chcesz zapobiec wyciekom prywatności i zachować niewrażliwe media na swoim urządzeniu.
  • Możesz wyczyścić prywatne pliki z Whatsapp, Viber, Kik, WeChat pozostawione przez inne aplikacje innych firm.
  • Podgląd plików przed ich usunięciem. Zapobiega przypadkowemu usunięciu plików, które chcesz zachować.

  aFoneSoft Umate Pro (wersja Windows)      aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac

  Jest łatwy w użyciu aFoneSoft Umate Pro, aby usunąć usunięte wiadomości. Wystarczy podłączyć urządzenie i uruchomić oprogramowanie.

 • Krok 1: Podłącz urządzenie i uruchom iMyfone Umate Pro:

  run aFoneSoft Umate Pro i podłącz urządzenie iOS do systemu.

 • przenosić muzykę z Maca na iPhone'a

 • Krok 2: Wybierz tryb „Wymaż usunięte dane”:

  Wybierz zakładkę „Wymaż usunięte dane” i kliknij „Skanuj”.

 • Krok 3: Wyświetl podgląd i wybierz wiadomości:

  Po zeskanowaniu możesz wyświetlić podgląd i wybrać wiadomości, które chcesz trwale usunąć.

 • Krok 4: Potwierdź i rozpocznij usuwanie:

  Wpisz „usuń”, aby potwierdzić akcję, kliknij przycisk „Usuń teraz”, aby zakończyć.

 • Część 3: Różnice między wymazywaniem a usuwaniem danych

  Te dwa słowa mogą mieć podobne znaczenie, ale jeśli chodzi o technologię, bardzo się różnią. Jak wspomniano wcześniej, wiadomości usunięte z iPhone'a wyszukiwania w centrum uwagi to te, które można odzyskać, mimo że zostały pozornie usunięte przez użytkownika. Usunięcie danych jest tymczasowe i umożliwia odzyskiwanie plików na różne sposoby, gdzie indziej usuwanie danych jest trwałym usunięciem danych, co oznacza, że ​​nigdy nie można ich odzyskać bez względu na wszystko.

  Część 4: Dlaczego powinniśmy usunąć dane iPhone'a iOS 12?

  Powody całkowitego usunięcia danych z iPhone'a mogą być różne. W dzisiejszych czasach większość ludzi robi to z obawy przed naruszeniem bezpieczeństwa i naruszeniem prywatności. Chociaż usunięto Twoje dane osobowe na iPhonie, ludzie mogą łatwo wyszukiwać usunięte wiadomości z iPhone'a. Usuwanie danych można wykonać, aby zapewnić bezpieczeństwo informacji, a także zachować poufność. Innym razem istnieją wrażliwe pliki, które należy chronić.
  Niektórzy ludzie odsprzedają swoje iPhone'y, dlatego usunięcie wszystkich danych staje się wymogiem. Kradzież tożsamości i hakowanie stały się w ostatnim czasie normą, dlatego użytkownicy również muszą się tym męczyć. Jeśli będziemy skutecznie usuwać nasze dane z iPhone'ów, nie ma powodu do obaw o wycieki lub niechciane osoby przeglądające prywatne informacje.

  Podsumowując, użytkownicy iPhone'a usuwają swoje wiadomości z telefonu i nie decydują się na trwałe usunięcie. Te usunięte wiadomości tekstowe znajdują się w pamięci i mogą być odzyskane przez każdego. Dlatego iMyfone Umate Pro ma stałe tryby usuwania danych, w tym usuwanie wiadomości usuniętych z iPhone'a.

  Gorące artykuły