iOS 13 - Top 5 iPhone Cleaner dla komputerów Mac, aby pozbyć się niechcianych plików

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > iOS 13 - Top 5 iPhone Cleaner dla komputerów Mac, aby pozbyć się niechcianych plików

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Czyścik iPhone dla komputerów Mac oferuje prosty i skuteczny sposób na odzyskaj miejsce na iPhonie. Środek czyszczący działa poprzez usuwanie niepotrzebnych plików, takich jak przestarzałe aplikacje, niepotrzebne dane itp. Twój iPhone jest skanowany przez wybrany środek czyszczący i pozwala wybrać pliki, które chcesz trwale usunąć z urządzenia z systemem iOS. Znalezienie odpowiedniego urządzenia do czyszczenia iPhone'a jest bardzo ważne, ponieważ istnieje wiele komputerów Mac do czyszczenia iPhone'a, które twierdzą, że skutecznie czyszczą.

Możesz się pomylić wybierając iPhone Cleaner na Maca, ale mamy rozwiązanie, które może Ci pomóc. W tym artykule wykonaliśmy dla Ciebie pracę, dając Ci najbardziej wydajny i niezawodny środek do czyszczenia iPhone'a, w pełni kompatybilny z iOS 13. Znajdź poniżej 5 najlepszych urządzeń do czyszczenia iPhone'a, których możesz zacząć używać już dziś, zaczynając od pierwszego.

Najlepsze środki do czyszczenia iPhone'a 5 dla komputerów Mac

1 aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac — obsługiwany iOS 13

Niewiele oprogramowania (jeśli istnieje), które ma możliwość usuwania lub czyszczenia iPhone'a jako aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac. Jest to najbardziej niezawodny program do czyszczenia iPhone'a dla komputerów Mac, jeśli chodzi o trwałe usuwanie dowolnego urządzenia z systemem iOS, gwarantując w ten sposób bezpieczeństwo Twojej prywatności.

aFoneSoft Umate Pro (wersja Windows)      aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac

Pomaga przyspieszyć działanie urządzenia dzięki szeregowi innowacyjnych funkcji obsługi systemu iOS. Możliwość czyszczenia ukrytych plików z pamięci podręcznej, plików tymczasowych, plików cookie, śmieci i przerwanych plików synchronizacji na urządzeniu to jeden z powodów, dla których warto korzystać z Umate Pro.

iphone czystsze dla mac

Bardzo łatwo wyczyścić iPhone'a za pomocą aFoneSoft Umate Pro, wystarczy uruchomić program> podłączyć do niego urządzenie> wybrać tryb czyszczenia> zeskanować i wyczyścić iPhone'a.

2 PhoneClean

PhoneClean to oprogramowanie do czyszczenia bez użycia rąk, które zapewnia ochronę prywatności, czyszcząc urządzenie i eliminując niepotrzebne pliki, dzienniki awarii itp. Czyści i zapewnia przestrzeń potrzebną do działania urządzenia. Program dobrze wykonuje swoją pracę za każdym razem, gdy jest używany.

iphone czystsze mac

3 iFreeUp

iFreeUp to kolejny program do czyszczenia iPhone'a dla komputerów Mac, który możesz wypróbować. Działa nie tylko jako środek do czyszczenia iPhone'a, ale może być również używany do naprawy niektórych błędów konfiguracji w telefonie iPhone. Musisz go pobrać i zainstalować na swoim komputerze, zanim będzie można go użyć do czyszczenia urządzenia. Dzięki iFreeUp możesz sprawdzić stan pamięci urządzenia i wyczyścić wszystko, co uważasz za niepotrzebne.

iphone czystsze dla mac

4 Macgo iOS Cleaner

Macgo iOS Cleaner może porządkować, czyścić, konfigurować i zarządzać aplikacjami na Twoim iPhonie. Oprogramowanie może wyczyścić miejsce na iPhone'a, iPada, iPoda i sprawić, by działały płynnie. Macgo może również czyścić pamięć podręczną, pliki cookie, niepotrzebne pliki. Z pewnością jest to jeden z tych środków czyszczących, które możesz wypróbować i jest to jeden z powodów, dla których wymieniliśmy go tutaj.

iphone czystsze mac

5 CleanMyPhone

To kolejny dobry środek do czyszczenia iPhone'a dla komputerów Mac, który jest znacznie więcej niż sugeruje jego nazwa. CleanMyPhone może pomóc w oczyszczeniu iPhone'a, a także zapewnia rozwiązanie do czyszczenia miejsca na innych urządzeniach z systemem iOS. Jest dobry do usuwania dużych plików z urządzeń iOS i tworzenia kopii zapasowych na komputerze Mac.

iphone czystsze mac


Powyższe pięć urządzeń do czyszczenia iPhone'a dla komputerów Mac jest dobrych. Jednak, jak każdy, kto potrzebuje tylko jednej świetnej rekomendacji, chciałbyś wiedzieć, która z tych pięciu jest najlepsza. Bez wątpienia, aFoneSoft Możemy śmiało polecić Ci wypróbowanie Umate Pro. Dlaczego to jest takie? Rozważ następujące:

iphone czystsze mac

  1. Niezawodność: Umate Pro jest niezawodny w tym sensie, że oprogramowanie zrobi dokładnie to, do czego jest potrzebny – czyszczenie urządzeń z systemem iOS. Robi to skutecznie, nie martwiąc się, czy rzeczywiście wyczyściłeś iPhone'a. W przypadku innego oprogramowania może być konieczne ich wielokrotne zastosowanie, zanim będziesz mieć pewność, że Twój iPhone został wyczyszczony. Ale dzięki Umate Pro Twoje urządzenie zostanie wyczyszczone od razu.
  2. Czyste na stałe: W przeciwieństwie do powyższych, Umate Pro trwale czyści urządzenie z wiadomości, historii połączeń, zdjęć, filmów i innych prywatnych plików. Nie ma szans na odzyskanie za pomocą żadnego narzędzia do odzyskiwania.
  3. 4 różne tryby czyszczenia: Niezależnie od Twoich potrzeb, Umate Pro spełni je, a nawet więcej, dzięki czterem charakterystycznym trybom czyszczenia, które możesz wybrać: Oczyszczanie 1 kliknięciem, Wymaż wszystkie dane, Wymaż usunięte pliki, Wymaż prywatne dane.

Unikalne funkcje Umate Pro

aFoneSoft Umate Pro (wersja Windows)      aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac

Gorące artykuły