Najlepsze optymalizatory iPhone'a dla szybkiego wzrostu wydajności

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Najlepsze optymalizatory iPhone'a dla szybkiego wzrostu wydajności

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

IPhone to popularne urządzenie, za pomocą którego użytkownicy mogą wykonywać wiele czynności za pośrednictwem aplikacji, gier, muzyki i filmów. Te działania są zasilane przez procesy w tle i stałą interakcję między systemem operacyjnym a sprzętem. Z biegiem czasu następstwa tych działań i procesów w tle powodują, że: powolny iPhone, nadmierna pamięć i inne problemy związane z wydajnością. W takim przypadku bardzo ważne jest, aby uzyskać optymalizator iPhone'a i stale optymalizować iPhone'a, aby umożliwić jego optymalne działanie, abyś mógł cieszyć się grami i aplikacjami bez większego zamieszania.

Najbardziej poszukiwane funkcje w Optymalizatorze iPhone'a

Najlepsze 4 optymalizatory iPhone'a

1 aFoneSoft Umate pro

aFoneSoft Umate Pro / aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac to oprogramowanie na komputery PC, którego użytkownicy mogą używać do optymalizacji pamięci i wydajności urządzeń. Aplikacja jest łatwa w użyciu dzięki intuicyjnemu i przyjaznemu dla użytkownika interfejsowi, po którym nowicjusze mogą się poruszać. Funkcje narzędzia iPhone obejmują:

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Optymalizator iPhone'a

2 Skaner pamięci i dysków Pro

iPhone Optimizer jest podobny do Umate Pro, ale nie obsługuje funkcji zasilania, które oferuje Umate. Ma charakter uproszczony i pomoże ci usunąć niepotrzebne pliki. Aplikacja podaje również przejrzyste informacje o systemie urządzenia. Inne funkcje aplikacji obejmują: skanowanie dysku, wyświetlanie informacji o systemie i ilości miejsca na dysku, a także wykorzystanie procesora i pamięci RAM.

Optymalizator iPhone'a

3 Zabezpieczenia 360

To narzędzie jest bardzo przydatne, a kiedy mówię, że jest przydatne, mam na myśli to, że pomoże ci na wiele sposobów. Na początek zajmuje się Twoimi zdjęciami, zaczynając od kompresji zdjęć, a także usuwania duplikatów zdjęć i zrzutów ekranu. Ten iPhone Optimizer jest również wyposażony w funkcję oszczędzania baterii, która pomaga użytkownikowi lepiej zarządzać baterią iPhone'a. Podsumowując, aplikacja optymalizuje wydajność, szybkość, pamięć, a także pokazuje prawdziwy stan baterii iPhone'a.

Zaleca się ponowne uruchomienie iPhone'a po uaktualnieniu, a wszystkie ustawienia osobiste można zachować, uruchamiając ponownie z aplikacjami włączonymi w tle.

Zabezpieczenia 360

4 Status systemu

Stan systemu robi jedną rzecz dobrze i zapewnia szczegółowe statystyki stanu urządzenia w odniesieniu do zasobów systemowych i baterii. Powodem jest umożliwienie wprowadzania zmian w urządzeniu i sprawdzanie, czy mają one wpływ na wydajność urządzenia.

Status systemu

Porównanie czterech iPhone Optimizer

Aplikacje i dane
Status systemu
Skaner pamięci i dysków Pro
Zabezpieczenia 360
Łatwość użycia
Bardzo łatwy w użyciu
Średni
Bardzo łatwe
Łatwy w użyciu
Wykorzystanie danych
Minimalistyczne wykorzystanie danych
Szczegółowy pulpit nawigacyjny
Minimalistyczne wykorzystanie danych
Powyżej średniej
Berło
Intuicyjny
Intuicyjny
Intuicyjny
Intuicyjny
Wydajność
Doskonały
Dobry
bardzo dobry
bardzo dobry

Gorące artykuły