Top 5 najlepszych programów do czyszczenia pamięci podręcznej iPhone'a na iOS 15/14/13

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Top 5 najlepszych programów do czyszczenia pamięci podręcznej iPhone'a na iOS 15/14/13

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 1 września 2021 r.

Pamięć podręczna iPhone'a składa się ze wszystkich plików pamięci podręcznej aplikacji i Internetu, które gromadzą się podczas korzystania z różnych aplikacji i przeglądania sieci. Pamięć podręczna to zwykle pliki internetowe lub aplikacje, które przechowują pewne dane osobowe o Tobie, dzięki czemu mogą zapewnić Ci lepsze wrażenia przy następnym korzystaniu z tej samej aplikacji lub witryny.

Czy pamięci podręczne iPhone'a powinny być czyszczone?

Na początku może się to wydawać złym posunięciem. Dlaczego chcesz usunąć coś, co pozwala na lepsze wrażenia użytkownika?

Jednak powodem, dla którego powinieneś usunąć pliki pamięci podręcznej, jest to, że zajmują dużo Miejsce do przechowywania iPhone'a i nie są bezpieczne. Hakerzy mogą łatwo uzyskać dostęp do ważnych informacji na Twój temat z tych plików pamięci podręcznej. Stanowi to poważne zagrożenie dla Twojej prywatności i bezpieczeństwa.

W związku z tym ważne jest, aby usuwać pamięci podręczne iPhone'a. Oto niektóre z najlepszych programów do czyszczenia pamięci podręcznej iPhone'a dla systemu iOS 15/14/13, których można użyć do usunięcia plików pamięci podręcznej.

5 najlepszych urządzeń do czyszczenia pamięci podręcznej iPhone'a

Istnieje wiele programów do czyszczenia pamięci podręcznej iPhone'a dla systemu iOS 15/14/13, których można użyć do wyczyszczenia pamięci podręcznej telefonu. Jest jednak tylko kilka, które spełniają oczekiwania rynku. Oto niektóre z najlepszych środków czyszczących do iPhone'a dla Ciebie.

1 aFoneSoft Umate Pro

Większość z was mogła już słyszeć o tej naprawdę niesamowitej aplikacji do usuwania danych znanej jako aFoneSoft Umate Pro or aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Jest to rzeczywiście dzieło sztuki z pięknie zaprojektowanym interfejsem, zawsze intuicyjnymi możliwościami nawigacji i unikalnymi funkcjami, które pozwalają zrobić prawie wszystko, jeśli chodzi o wymazywanie danych iPhone'a.

urządzenie do czyszczenia pamięci podręcznej iphone

Oprogramowanie jest szczególnie przydatne, jeśli chodzi o usuwanie dużych plików. aFoneSoft pozwala usunąć takie pliki w mgnieniu oka. Oznacza to, że musisz się martwić o usuwanie dużych plików, których usunięcie w przeciwnym razie zajmuje wieki.

2 PhoneClean

PhoneClean to bardzo podstawowa aplikacja. Jest idealny do wykonywania prostych zadań, takich jak zwalnianie przestrzeni dyskowej poprzez usuwanie zbędnych plików, takich jak pamięci podręczne aplikacji, pliki tymczasowe i niepotrzebne. Posiada bardzo łatwy w użyciu interfejs z dobrze przemyślanymi funkcjami nawigacyjnymi.

Aplikacja zajmuje bardzo mniej miejsca i jako taka jest dobrym towarzyszem do codziennego czyszczenia telefonu. Proces czyszczenia jest również bardzo prosty i szybki. Wystarczy jedno dotknięcie. Aplikacja automatycznie usunie wszystkie niepotrzebne pliki.

urządzenie do czyszczenia pamięci podręcznej iphone

3 iFreeUp

Kolejna skuteczna aplikacja do czyszczenia danych, iFreeUp, to sposób na rozwiązanie problemów w systemie. Dzięki bardzo zaawansowanemu i wyrafinowanemu interfejsowi, iFreeUp usunie wszystko, co uzna za konieczne, aby Twój telefon działał jak nowy.

Najlepsze jest to, że jest całkowicie darmowy. Wystarczy pobrać aplikację i zainstalować ją na swoim komputerze. Następnie możesz podłączyć iDevice i pozwolić oprogramowaniu zrobić resztę.

urządzenie do czyszczenia pamięci podręcznej iphone

4CleanMyPhone

Jak sama nazwa wskazuje, CleanMyPhone to punkt kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z usuwaniem danych. Chociaż nie ma wielu zaawansowanych funkcji, nadal jest skuteczną aplikacją, jeśli chodzi o usuwanie niepotrzebnych i tymczasowych plików, aby zaoszczędzić miejsce i chronić swoją prywatność.

urządzenie do czyszczenia pamięci podręcznej iphone

5 Cisdem iPhoneCleaner dla komputerów Mac

Martwisz się, że w Twoim systemie gromadzą się fałszywe foldery? Chcesz szybko usunąć je wszystkie naraz? Jeśli tak, to Cisdem iPhoneCleaner for Mac to opcja dla Ciebie.

Będąc kompatybilnym z każdym iDevice, Cisdem iPhoneCleaner jest prawdopodobnie najszybszym sposobem na pozbycie się codziennych plików tymczasowych.

urządzenie do czyszczenia pamięci podręcznej iphone

Która jest najlepsza?

Wszystkie aplikacje do czyszczenia danych mogą początkowo wydawać się podobne. Gdyby jednak tak było, w pierwszej kolejności nie byłoby ich tak wielu. Więc co sprawia, że ​​każda aplikacja jest tak inna? Cóż, wszystko sprowadza się do tego, jak skutecznie aplikacja spełnia potrzeby użytkownika.

PhoneClean może być szybkim rozwiązaniem, ale nie jest dobry, jeśli chodzi o czyszczenie bardzo dużych plików. Podobnie Cisdem iPhoneCleaner, CleanMyPhone i iFreeUp są przydatne tylko wtedy, gdy musisz usunąć pliki spamowe, takie jak śmieci lub tymczasowe pliki danych.

Jeśli chodzi o zapewnienie 100% bezpieczeństwa oraz możliwość zaoszczędzenia miejsca na dysku, tylko w oparciu o różne kategorie plików aFoneSoft Umate spełnia kryteria. Spośród wszystkich wymienionych aplikacji jest to jedyna aplikacja, która umożliwia podgląd plików i selektywne usuwanie tych, które nie są potrzebne.

Poniżej znajdują się kroki, które możesz wykonać, aby usunąć pamięć podręczną iPhone'a z iOS 15/14/13 za pomocą aFoneSoft Umat.

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft Umate i podłącz swoje urządzenie do komputera.

Krok 2: Kliknij "opcję czyszczenia jednym kliknięciem" i kliknij "Szybkie skanowanie". aFoneSoft rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu wszystkich plików, które można usunąć w celu zaoszczędzenia miejsca.

Krok 3: Zostaną wyświetlone kategorie plików, które można usunąć. Kliknij przycisk „Wyczyść” obok kategorii plików, które chcesz usunąć i aFoneSoft usunie zawarte w nim pliki.

Gorące artykuły