Top 5 skutecznych narzędzi do usuwania danych iPhone'a - obsługiwany iOS 13

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Top 5 skutecznych narzędzi do usuwania danych iPhone'a - obsługiwany iOS 13

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Zawsze istnieje możliwość sprzedania lub podarowania komuś swojego iPhone'a/iPada. W takim przypadku oczekuje się, że usuniesz swoje prywatne informacje, aby uniknąć dostępu do nich niechcianej osoby.

Jednym ze sposobów na to jest użycie domyślnej funkcji usuwania danych na iPhonie. Ale w rzeczywistości to nie wystarczy! Do danych usuniętych w ten sposób nadal można uzyskać dostęp za pomocą narzędzi do odzyskiwania danych.

Ponieważ tak jest, będziesz potrzebować silniejszego narzędzia do wymazywania danych iPhone'a, aby usunąć prywatne informacje, aby nie można ich było odzyskać. Na szczęście istnieje całe mnóstwo takich narzędzi.

Najlepsze narzędzie do usuwania danych iPhone'a 5

1 aFoneSoft Umate Pro — w pełni kompatybilny z iOS 13

To narzędzie do usuwania danych iPhone'a jest numerem 1 na liście, ponieważ jest uważane za najlepsze na świecie kompleksowe rozwiązanie do oszczędzania miejsca i ochrony prywatności w systemie iOS. aFoneSoft Umate Pro / aFoneSoft Umate Pro dla komputerów Mac ma możliwość usuwania wszelkiego rodzaju danych, w tym historii połączeń, zdjęć, filmów, wiadomości, notatek, prywatnych informacji WhatsApp/WeChat itp.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Zaletą korzystania z Umate Pro jest to, że jest wystarczająco potężny, aby usunąć dane w taki sposób, że nie można ich odzyskać nawet za pomocą najnowocześniejszych narzędzi do odzyskiwania danych.

Ponadto Umate Pro może również skanować i usuwać już wcześniej usunięte dane w sytuacji, gdy zrobiłeś to w normalny sposób. Umate Pro jest łatwy w użyciu, ponieważ wymaga tylko kilku kroków w procesie.

Narzędzie do usuwania danych iPhone'a

2 PhoneClean

Ten odkurzacz iPhone'a umożliwia użytkownikom usuwanie danych z urządzenia. Oferuje również unikalne funkcje, takie jak ochrona prywatności oraz inne interesujące funkcje, dzięki którym jest jednym z najlepszych środków czyszczących do iPhone'a.

Poza tym ważne jest, aby pamiętać, że Phoneclean całkowicie usuwa Twoje prywatne i poufne informacje w taki sposób, że nie można ich odzyskać. Każdy format pliku jest obsługiwany przez Phoneclean, co czyni go jedną z najlepszych gumek danych iPhone'a.

PhoneClean

3 iShredder

iShredder to unikalne narzędzie do usuwania danych iPhone'a, które pozwala użytkownikom niszczyć prywatne dane w celu ochrony prywatności. Jedną z unikalnych cech iShreddera jest to, że wykorzystuje system bezpieczeństwa w stylu wojskowym, który wysyła niechciane pliki danych do Nirvany.

Zwróć uwagę, że ishredder używa procesu usuwania składającego się z zaledwie 3 kroków, które są wysoce bezpieczne i niemożliwe do zhakowania. Wydajność iShredder zapewniła mu miejsce w pierwszej piątce gumek do usuwania danych iPhone'a.

iShredder

4 Gumka Coolmuster na iOS

Jest to kolejne najlepsze narzędzie do usuwania danych iPhone'a, które pomaga użytkownikom usuwać wszelkiego rodzaju dane, w tym wiadomości tekstowe, pliki wideo i zdjęcia. Podobnie jak inne najlepsze gumki do usuwania danych, usuwa dane, nie pozostawiając żadnych szans na odzyskanie przez żadne narzędzie do odzyskiwania.

wybierz „Odzyskaj z urządzenia iOS”.

5 Macgo iPhone Cleaner

Ta aplikacja jest przeznaczona do czyszczenia urządzenia iPhone i łatwej ochrony prywatności bez konieczności rozbijania banku. Jest prosty w użyciu, wydajny i może usuwać wszelkiego rodzaju śmieci przy użyciu zaawansowanej technologii. Wydajność zapewniła mu również pierwsze miejsce w obszarze usuwania danych.

Macgo

aFoneSoft Umate Pro-najbardziej zalecane

Umate Pro pozostaje najlepszym i najbardziej polecanym użytkownikom iPhone'a ze względu na jego wyrafinowanie i niesamowite funkcje:

Jakie są wymagane kroki, aby korzystać z Umate Pro?

Jedną z zalet Umate Pro jest łatwość użytkowania, ponieważ wymaga zaledwie kilku kroków, aby wykonać swoje zadanie, jak pokazano poniżej:

Krok 1: Uruchom program i podłącz do niego swojego iPhone'a/iPada.

Krok 2: Wybierz żądany tryb kasowania.

Krok 3: Kliknij przycisk „Usuń teraz”, aby trwale usunąć dane iPhone'a.

Gumka danych iPhone'a

Gorące artykuły