Jak wyłączyć iPhone'a Xs (Max)? Poznaj szczegóły tutaj!

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > Jak wyłączyć iPhone'a Xs (Max)? Poznaj szczegóły tutaj!

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Ponieważ iPhone Xs (Max) nie ma przycisku Home, wykorzystuje przycisk boczny do wykonywania różnych zadań. Nie możesz jednak za jego pomocą wyłączyć urządzenia. W związku z tym wyłączenie urządzenia wydaje się nieco bardziej skomplikowane w porównaniu do serii iPhone 8 i niższych. Na szczęście unikalna metoda wyłączania iPhone’a Xs (Max) jest stosunkowo prosta i bardzo szybko się do niej przyzwyczaisz.

Część 1. 2 sposoby na wyłączenie iPhone'a Xs (Max)

Część 2. Dodatkowe wskazówki dotyczące łatwiejszego zarządzania iPhonem Xs

2 sposoby na wyłączenie iPhone'a Xs (Max)

Następujące metody są dostępne dla iPhone'a Xs (Max), iPhone'a XR i iPhone'a X.

Wyłącz iPhone'a Xs (Max) za pomocą przycisków

Jak wspomniano powyżej, nie można wyłączyć iPhone'a Xs za pomocą przycisku bocznego, ponieważ przywołuje Siri zamiast wyświetlać opcję „przesuń, aby wyłączyć”. Możesz jednak wyłączyć urządzenie za pomocą kombinacji przycisku bocznego i przycisku głośności. Oto kroki, jak to zrobić:

 1. Naciśnij przycisk boczny i przycisk zmniejszania lub zwiększania głośności i przytrzymaj je.
 2. Gdy ekran się zmieni, zwolnij przyciski i przesuń górny przełącznik w prawo. Urządzenie zostanie wyłączone.

wyłącz-iphone-xs

Wyłącz iPhone'a Xs (Max) w Ustawieniach

Oprócz wyłączania iPhone'a Xs za pomocą przycisków bocznych i zmniejszania / zwiększania głośności, możesz go również wyłączyć za pomocą aplikacji Ustawienia. Będziesz musiał przeszukać kilka stron w aplikacji Ustawienia, ale ogólny proces jest dość prosty.

 1. Otwórz aplikację Ustawienia na swoim iPhonie Xs.
 2. Przejdź do Ogólne > Zamknij.
 3. Teraz przesuń górny przełącznik w prawo, aby wyłączyć urządzenie.

wyłącz-iphone-xs-z-ustawień

Włączenie iPhone'a Xs jest dość łatwe po wyłączeniu. Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk boczny przez kilka sekund, aż logo Apple pojawi się na ekranie.

Dodatkowe wskazówki dotyczące łatwiejszego zarządzania iPhonem Xs

Jak wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a Xs (Max)?

Będziesz musiał wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a Xs, jeśli jego ekran się zawiesi lub wystąpi problem z czarnym ekranem. Metoda wymuszenia ponownego uruchomienia iPhone'a Xs różni się również od wymuszenia ponownego uruchomienia iPhone'a z serii 8 i niższych.

Kroki, aby wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a Xs

 1. Naciśnij przycisk zwiększania głośności, a następnie szybko go zwolnij.
 2. Naciśnij przycisk zmniejszania głośności, a następnie szybko go zwolnij.
 3. Teraz naciśnij przycisk boczny i przytrzymaj go, aż urządzenie uruchomi się ponownie.

wymuś ponowne uruchomienie iPhone'a-x

Bonus: ładne narzędzie do zarządzania iPhone'em Xs

aFoneSoft Umate Pro to zewnętrzne narzędzie do zarządzania danymi i usuwania danych iDevice, które jest wyposażone w wiele zaawansowanych i zaawansowanych funkcji. Możesz używać Umate Pro do zarządzania pamięcią urządzenia, zwiększania jego wydajności i trwałego usuwania plików z pamięci, aby zapobiec wyciekowi prywatności. Możliwości usuwania danych Umate Pro nie mają sobie równych.

O nas aFoneSoft Umate Pro

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

 • Przyspiesz iPhone'a: Twój iPhone zwalnia i zaczyna się opóźniać z powodu gromadzenia plików tymczasowych i niepotrzebnych. Wyczyszczenie ich przyspieszy działanie urządzenia. Umate Pro ma do tego celu specjalny tryb, który pozwala jednym kliknięciem wyczyścić niepotrzebne i tymczasowe pliki. (Całkowicie darmowy)
 • zarządzanie Storage: Inteligentne funkcje zarządzania Umate Pro obejmują kompresowanie zdjęć, zbiorcze odinstalowanie aplikacji, skanowanie i usuwanie dużych plików i wiele innych.
 • Unikaj wycieku prywatności: Trwale usuń swoje prywatne pliki, takie jak wiadomości, dzienniki połączeń, kontakty, zdjęcia, filmy, wiadomości z aplikacji innych firm itp., aby chronić swoją prywatność. Dane usunięte przez Umate Pro nie mogą być odzyskane, nawet przez FBI.
 • Bezpieczniejsze niż przywracanie ustawień fabrycznych: jednym kliknięciem trwale usuń wszystkie dane z urządzenia. Ta metoda pełnego resetowania jest bezpieczniejsza i lepsza niż zwykły reset do ustawień fabrycznych.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft Umate Pro jest w pełni kompatybilny z iOS 12 i otrzymuje wiele pozytywnych recenzji od macworld.co.ukMakeuseof.com Cultofmac.com itd.

aFoneSoft Recenzja Umate Pro

umate-pro-recenzja

Kroki, aby zarządzać pamięcią iPhone'a

 1. Uruchom Umate Pro i podłącz iPhone'a Xs do komputera za pomocą kabla błyskawicy.
 2. W głównym interfejsie oprogramowania wybierz tryb Zwolnij miejsce jednym kliknięciem i kliknij przycisk Szybkie skanowanie.
 3. Po zakończeniu skanowania wyświetl i wyczyść żądaną zawartość za pomocą przycisku Wyczyść wyświetlanego przed każdym typem danych.

kliknij czyste, aby zwolnić miejsce

Gorące artykuły