9 najbardziej kreatywnych zastosowań starego iPoda Touch

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > 9 najbardziej kreatywnych zastosowań starego iPoda Touch

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Jeśli masz starego iPoda Touch leżącego w szufladzie, który zbiera kurz, istnieje kilka pomysłów, które możesz wykorzystać, aby przywrócić go do życia i uczynić go użytecznym. Szkoda byłoby zmarnować tak wspaniałe urządzenie, po prostu je tam trzymając, nie sądzisz?

Top 9 kreatywnych zastosowań starego iPoda Touch

Co zrobić ze starym iPodem Touch? Oto 9 najpopularniejszych kreatywnych zastosowań starego iPoda Touch:

1. Jailbreak, aby cieszyć się bardziej interesującymi aplikacjami

Większość właścicieli iPodów Touch nie łamie tego, ponieważ boją się, że mogą to zepsuć. Teraz, gdy nie masz już z niego żadnego pożytku, możesz pozbyć się tej wymówki. Jailbreaking otworzy Twojego starego iPoda Touch na wiele nowych możliwości; widżety, motywy, emulatory i mnóstwo ciekawych aplikacji, które nie działają zgodnie z zasadami. Możesz obejrzeć następujący film, aby dowiedzieć się więcej o jailbreaku:

YouTube Video

2. Używaj go z robotem sterowanym przez aplikację Romo

Możesz pobrać Robotic Pet sterowanego przez aplikację Romo, aby przywrócić do życia swojego starego iPoda Touch. Może to być zwierzak, którego nigdy nie znałeś, wierne urządzenie do komunikacji na duże odległości, umożliwiające kontakt z przyjaciółmi i rodziną. Możesz się z nim świetnie bawić. Podłącz go do starego iPoda Touch i gotowe!

3. Użyj go z OhMiBod Naughtibod

Wraz z wieloma innymi zabawkami OhMiBod, Naughtibod łączy się z dowolnym urządzeniem muzycznym z gniazdem 3.5 mm i wibruje w rytm muzyki. Twój stary iPod Touch z pewnością miałby gniazdo 3.5 mm, więc dobrym pomysłem byłoby użycie go z OhMiBod Naughtibod i dobra zabawa.

4. Użyj go jako Walkmana

iPod Touch, bez względu na wiek, nadal jest świetnym odtwarzaczem MP3. Możesz używać go jako odtwarzacza Walkman i zabierać go w miejsca, w których wahasz się przed zabraniem nowego iDevice, na przykład podczas ćwiczeń lub koszenia trawnika. W ten sposób nie będziesz musiał się martwić o uszkodzenie nowego urządzenia i nadal będziesz cieszyć się ulubioną muzyką.

Słuchanie-muzyki-za pomocą-iPod-Touch

5. Zamień starego iPoda Touch w monitor

Możesz skonfigurować domowy system nadzoru za pomocą aplikacji takiej jak Presence i zamienić swojego starego iPoda Touch w monitor wykrywający ruch. Twój iPod pozostanie podłączony do stacji dokującej, co pozwoli Ci zdalnie zobaczyć, co dzieje się w Twoim domu. To świetny sposób na wykorzystanie starego iPoda Touch do czegoś praktycznego.

iPod-Touch-Monitor

6. Ustaw stary iPod Touch Up z głośnikami Bluetooth

iPod Touch to doskonały uchwyt i odtwarzacz muzyki. Jeśli nie chcesz wydawać dużej gotówki na system stereo hi-fi, twój stary iPod Touch doskonale poradzi sobie z tym zadaniem. Po prostu skonfiguruj go z głośnikami Bluetooth w domu. To bezproblemowy system muzyczny dla Twojego domu.

iPod-Touch-Głośnik Bluetooth

7. Użyj go do słuchania podcastów

Jak wspomniano wcześniej, iPod Touch jest nadal jednym z najlepszych urządzeń dostarczających dźwięk. Możesz go używać do słuchania podcastów w garażu i szybkiego przeglądania instrukcji i filmów instruktażowych przez Wi-Fi, gdy pracujesz na rowerze lub samochodzie, bez konieczności smarowania nowego iDevice.

Słuchaj-podcastów-na-iPod-Touch

8. Daj go członkowi rodziny/przyjacielowi

Zawsze możesz oddać swojego starego iPoda Touch znajomemu lub członkowi rodziny, który go potrzebuje. Będą wdzięczni za to. Co więcej, możesz również przekazać darowiznę, ponieważ istnieje wiele organizacji charytatywnych, które chętnie zabiorą Twojego starego iPoda Touch.

ipod touch

9. Sprzedaj to

Istnieje wiele sposobów, z których możesz skorzystać przy sprzedaży starego iPoda Touch. Program recyklingu firmy Apple może zapewnić Ci trochę pieniędzy na stary produkt. uSell i Gazelle dadzą Ci za to szybką gotówkę. Możesz także licytować go w serwisie eBay, aby uzyskać lepsze ceny. Twoje opcje sprzedaży są liczne.

Sprzedaj-iPhone

Trwale wymaż starego iPoda Touch przed przekazaniem

Zanim przekażesz lub sprzedasz swojego starego iPoda Touch, zdecydowanie zaleca się trwałe usunięcie jego pamięci, aby zachować prywatność.

Uwagi

Jednak zwykłe przywracanie ustawień fabrycznych nie jest wystarczająco bezpieczne, ponieważ na iPodzie Touch wciąż pozostaje wiele fragmentów, ktoś może łatwo odzyskać te dane za pomocą narzędzi do odzyskiwania.

Możesz to osiągnąć za pomocą oprogramowania innych firm aFoneSoft Umate Pro. Jest to jedna z najlepszych gumek do usuwania danych zaprojektowana specjalnie dla urządzeń z systemem iOS.

przewodnik usuń cały ekran danych

  1. Umate Pro oferuje szybkie i wydajne rozwiązania do trwałego usuwania prywatnych danych, prywatnych fragmentów, poufnych informacji, usuniętych plików itp. z urządzenia iDevice.
  2. Nie musisz się martwić o wycieki prywatności po wymazaniu iPoda Touch za pomocą Umate Pro. Dzieje się tak, ponieważ dane usunięte za pomocą tego oprogramowania są w 100% nie do odzyskania.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły