[2021] Kompletny przewodnik po czyszczeniu pamięci podręcznej Instagram na iPhonie

STRONA GŁÓWNA > Wymaż iPhone'a > [2021] Kompletny przewodnik po czyszczeniu pamięci podręcznej Instagram na iPhonie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 19 lipca 2021 r.

Aplikacje społecznościowe, takie jak Instagram na Twoim iPhonie, będą przechowywać zdjęcia, filmy, a nawet dane osobowe w pamięci podręcznej. A te pamięci podręczne są bezużyteczne i zajmują dużo miejsca, powodując spowolnienie iPhone'a. Nie martw się, tutaj pokażemy, jak wyczyścić pamięć podręczną Instagrama na iPhonie, aby zwolnić więcej miejsca i zapewnić optymalne działanie urządzenia.

Spis treści [Ukryć]

Jak wyczyścić pamięć podręczną na Instagramie na iPhonie?

Wyczyszczenie plików pamięci podręcznej na iPhonie nie jest trudną rzeczą. W tej części przedstawimy 2 sposoby usuwania plików z pamięci podręcznej z iPhone'a Instagram. Teraz przejdźmy do ich znalezienia.

Sposób 1. Ręcznie usuń pamięć podręczną Instagram na iPhonie

Istnieje szybki sposób na wyczyszczenie tych pamięci podręcznych Instagrama na iPhonie, to znaczy odinstalowanie i ponowne zainstalowanie Instagrama w ustawieniach. To jedyny sposób na wyczyszczenie pamięci podręcznych iPhone'a Instagram bez pomocy aplikacji innej firmy.

  1. Najpierw otwórz aplikację Ustawienia.
  2. Następnie przejdź do Ogólne> Pamięć iPhone'a> Przewiń w dół, aby znaleźć aplikację Instagram.
  3. Teraz możesz zobaczyć dane aplikacji i opcję „Usuń aplikację”.
  4. Po prostu potwierdź usunięcie aplikacji, a następnie usuniesz pliki z pamięci podręcznej.
wyczyść pamięć podręczną na Instagramie, usuwając aplikację
Usuń aplikację, aby wyczyścić pamięć podręczną Instagram

Uwagi

Po usunięciu aplikacji Instagram na iPhonie musisz przejść do Apple Store i ponownie pobrać aplikację. Po ponownej instalacji aplikacji Instagram musisz zalogować się na swoje konto Instagram. Następnie możesz teraz sprawdzić całkowity rozmiar aplikacji Instagram. Tak! Jego rozmiar zmniejszył się po wyczyszczeniu pamięci podręcznej.

Jest to prosty proces, być może sposób na rozwiązanie problemu przez leniwego człowieka, ale prawda jest taka, że ​​Instagram będzie generował pamięć podręczną cały czas, gdy tylko go uruchomisz. Nie jest to trwałe i bardzo kłopotliwe. Czy istnieje sposób na wyczyszczenie pamięci podręcznej Instagrama bez usuwania aplikacji? Tak, czytajmy dalej.

Way 2. Jak trwale wyczyścić pamięć podręczną Instagram na iPhonie bez odinstalowywania aplikacji?

Niektórzy mogą wiedzieć, że usunięcie aplikacji Instagram i ponowne ich zainstalowanie może również usunąć pliki z pamięci podręcznej, ale przy natychmiastowym uruchomieniu aplikacji pliki pamięci podręcznej będą tworzone bez przerwy. Tak więc odinstalowanie aplikacji za każdym razem, aby zrealizować cel, nie jest dobrym wyborem. Tutaj dowiemy się, jak łatwo wyczyścić pliki pamięci podręcznej Instagram za pomocą narzędzia o nazwie aFoneSoft Umate Pro.

Jest to program do usuwania danych iPhone'a, którego celem jest uzyskanie większej ilości miejsca i zwiększenie wydajności iPhone'a. To ci pomaga wyczyść ukryte pamięci podręczne wszystkich aplikacji na iPhonie za darmo (w zestawie pamięci podręczne iPhone'a Instagram) . Możemy sprawdzić jego funkcje i przewodnik po krokach poniżej.

aFoneSoft Gumka danych Umate Pro do iPhone'a

Gumka danych Umate Pro iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Oczyszczanie jednym kliknięciem bez dezinstalacji Instagrama: Wyczyść niepotrzebne pliki Instagram, pamięci podręczne, pliki cookie, pliki tymczasowe i uszkodzone pliki za pomocą jednego kliknięcia. To jest dla Przetestuj za darmo.
  • Całkowicie usuń fragmenty Instagrama: Usuwa niekompletne pozostałości aplikacji innych firm, takich jak Snapchat, Instagram, FaceBook, Skype, LINE itp.
  • Usuń usunięte dane: Trwale usuwaj ręcznie usunięte dane – wiadomości, dzienniki połączeń, zdjęcia, filmy, kontakty itp. bez odzyskiwania.
  • Usuń prywatne pliki: Całkowicie usuń prywatne dane aplikacji, bez szans na odzyskanie.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Kroki, aby całkowicie wyczyścić pamięć podręczną Instagram na iPhonie

Krok 1: Uruchom program i podłącz iPhone'a.

podłącz iPhone'a
Podłącz swój iPhone

Krok 2: Wybierz tryb „Zwolnij miejsce jednym kliknięciem”, a następnie kliknij przycisk „Szybkie skanowanie”.

skanuj iphone
Zeskanuj swój iPhone

Krok 3: Po zakończeniu skanowania kliknij „Wyczyść”, aby usunąć niepotrzebne pliki i pliki tymczasowe na iPhonie. Wszystkie pamięci podręczne aplikacji, w tym pamięci podręczne na Instagramie, zostaną usunięte.

wyczyść instagramową pamięć podręczną
Wyczyść pamięć podręczną Instagram na iPhone

Uwaga: Jeśli chcesz całkowicie usunąć fragmenty plików na Instagramie, możesz wybrać „Usuń prywatne fragmenty” z menu po lewej stronie.

Jeśli nadal masz pytania dotyczące Umate Pro, oto najbardziej bezpośredni sposób, aby zrozumieć, w jaki sposób czyści on pamięć podręczną Instagrama na iPhonie.

YouTube Video

Pytanie: Co się stanie, jeśli wyczyszczę pamięć podręczną Instagrama?
Wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Instagram nie spowoduje usunięcia Twojego konta! Twoje konto będzie nadal aktywne, podobnie jak wszystkie Twoje wcześniejsze posty.

Dodatkowe wskazówki dotyczące usuwania ukrytych danych aplikacji i ochrony prywatności

Nie tylko pamięć podręczna aplikacji, ale także wiele ukrytych plików i ignorowanych fragmentów aplikacji, które mogą zawierać Twoje dane osobowe. Chociaż uważasz, że usunąłeś je wcześniej, istnieją i wymagają pewnych narzędzi innych firm, aby je trwale usunąć. Nie ma wątpliwości, że wymazanie tych danych to świetny sposób na ochronę prywatności i poprawę pamięci iPhone'a.

Wyżej wymienione narzędzie aFoneSoft Gumka Umate Pro do iPhone'a posiada możliwość trwałego kasowania danych przy współczynniku odzyskiwania 0%. Dzięki temu Twoje dane osobowe i prywatność są chronione, nawet jeśli w końcu sprzedasz urządzenie lub je oddasz.

sugeruję, że możesz swobodnie skanować ile usuniętych plików iPhone lub fragmentów aplikacji innych firm, aby doświadczyć, jak wspaniałe jest to narzędzie.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły