iOS Odzyskiwanie danych

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

iPad zamarzł po aktualizacji do iPadOS 15/14/13? Jak to naprawić

W tym artykule przedstawiono możliwe metody, których można użyć, aby naprawić iPada zamrożonego po aktualizacji do problemu z iPadOS 15/14/13.

Jak wyłączyć weryfikację dwuetapową Apple iCloud?

Aby wyłączyć weryfikację dwuetapową Apple, wykonaj czynności opisane w tym samouczku. Samouczek działa również na iOS 13/14/15.

Jak przenieść zdjęcia WeChat z iPhone'a na komputer?

W tym artykule przyjrzymy się różnym sposobom przesyłania zdjęć WeChat z iPhone'a na komputer i można ich również używać na iOS 11.

Jak odblokować iPhone'a

W tym artykule pokażemy kilka sposobów na odblokowanie iPhone'a.

Jak wyodrębnić notatki z kopii zapasowej iPhone'a w systemie Windows / Mac?

Przedstawimy 2 sposoby wyodrębniania notatek z kopii zapasowej iPhone'a, jeden to wyodrębnianie notatek z kopii zapasowej iTunes, a drugi to z kopii zapasowej iCloud.

Jak naprawić problem „Mój iPhone usunął wszystkie moje wiadomości”?

Odkryliśmy, że wielu użytkowników iPhone'a zgłosiło problem „iPhone nagle usunął wszystkie wiadomości”, dlatego zebraliśmy 5 rozwiązań, które mogą działać.

Top 5 iPhone Backup Viewer, który musisz wiedzieć

Jeśli chcesz wyświetlić dane z kopii zapasowej iPhone'a, możesz to zrobić za pomocą różnych typów przeglądarki kopii zapasowych iPhone'a, z których niektóre zostały omówione w tym artykule.

Jak łatwo wyświetlić kopię zapasową iTunes (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

W tym przewodniku wyjaśniono, jak zlokalizować kopię zapasową iTunes na komputerze PC lub Mac oraz jak łatwo przeglądać i uzyskiwać dostęp do kopii zapasowej iTunes (obsługiwany iOS 15/14/13/12).

Jak odzyskać dane iPhone SE

Utracono ważne dane z Twojego nowego ulubionego iPhone'a SE? Artykuł oferuje jedno wydajne i łatwe rozwiązanie do odzyskiwania danych z iPhone SE z wieloma opcjami.

Jak wyodrębnić dane z iPhone'a / iTunes / iCloud?

Wyodrębnianie danych z kopii zapasowej iPhone'a lub iPhone'a jest konieczne na wypadek ich przypadkowej utraty. Wprowadzimy narzędzie do ekstrakcji, aby to zrobić.

iPhone utknął w trybie DFU? Oto szybka naprawa

iPhone utknął w trybie DFU i nie może go w ogóle używać? W artykule wyjaśniono, czym jest tryb DFU na iPhonie i jak wyciągnąć z niego iPhone'a za pomocą 4 rozwiązań.

Jak przesyłać notatki z iPhone'a na iPhone'a?

Czy masz problem z przenoszeniem notatek z jednego iPhone'a na inny z systemem iOS 13/12/11? Nie musisz się martwić. Ten post pokaże Ci 3 sposoby na zrobienie tego.

Is aFoneSoft Sejf D-Back? Rzeczy, które musisz wiedzieć

Ten artykuł odpowiada na najczęściej zadawane pytania i obawy dotyczące bezpieczeństwa aFoneSoft - zapytali użytkownicy D-Back.

Is aFoneSoft D-Back Wolny? Oto odpowiedź

Jeśli zastanawiasz się, pytanie „jest” aFoneSoft D-Back za darmo”, to nie możesz przegapić tego artykułu. Wszystkie powiązane wskazówki i triki są tutaj dla Ciebie. Czytaj dalej.

Czy aFoneSoft Praca z powrotem? Recenzja, której nie możesz przegapić

Jeśli zastanawiasz się, czy aFoneSoft D-Back może działać lub nie, nie wahaj się przeczytać tego artykułu. Oto wszystkie wskazówki i porady dotyczące tej wątpliwości. Czytaj dalej.

Najlepsza alternatywa dla Apowersoft ApowerRescue

Potrzebujesz alternatywy dla Apowersoft ApowerRescue? Nie możesz przegapić tego artykułu. Wprowadzimy najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych iPhone'a aFoneSoft D-z powrotem do ciebie.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania iPoda 4, które musisz wiedzieć

Tutaj artykuł oferuje najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania iPoda 4, aby skutecznie i łatwo rozwiązać problem związany z utratą danych na iPodzie.

Jak wykonać kopię zapasową iPada, oferowane 3 sposoby

W tym samouczku przedstawimy 3 sposoby tworzenia kopii zapasowych iPada zgodnie z własnymi potrzebami.

Jak odzyskać dane z uszkodzonego/martwego iPada w 2021 roku?

iPad upadł na twardą powierzchnię i zepsuł się? Nie martw się, wymienimy sposoby, które pomogą Ci odzyskać dane z uszkodzonego iPada.

Dwa sposoby na zapisywanie zdjęć z Viber na iPhonie

W tym artykule zostaną udostępnione dwa sposoby zapisywania zdjęć z Viber na iPhonie, a także obsługiwany jest iOS 12. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

4 sposoby na odzyskanie usuniętych notatek na iPhonie bez / z kopii zapasowej

Przypadkowo usunięte notatki na iPhonie? W tym artykule opisano 4 sposoby odzyskiwania usuniętych notatek na iPhonie, nawet na iPhone'a 12/11 z systemem iOS 14/13.

Jak wyszukiwać tekst na iPhonie

Szukasz metody łatwego wyszukiwania tekstu na iPhonie? Ten tekst pokaże Ci sposoby 3 wyszukiwania tekstu na iPhonie, w tym usuniętych tekstów.

Czy kontakty kopii zapasowej iCloud? Jak je przeglądać i wyodrębniać?

W tym artykule przyjrzymy się, jak tworzysz kopię zapasową kontaktów w iCloud. Przedstawimy również narzędzie, które może wyodrębnić kontakty z iCloud.

Is aFoneSoft Legitymacja D-Back? Sprawdź tutaj

Is aFoneSoft D-Powrót legalny? Jeśli masz takie wątpliwości, nie wahaj się przeczytać tego posta, który w jasny sposób odpowie Ci na nie. Czytaj dalej, a dostaniesz niespodziankę.

Jak wyeksportować notatki z iPhone'a na komputer z systemem Windows / Mac?

Przenoszenie notatek z iPhone'a na komputer staje się w pewnym momencie konieczne. Odkryjmy teraz, jak eksportować notatki z iPhone'a na komputer Mac lub Windows w samouczku.

3 sposoby znajdowania usuniętych kontaktów na iPhonie (iOS 14/13/12 w zestawie)

W samouczku oferowane są 3 proste sposoby odzyskiwania usuniętych kontaktów na iPhonie. Obsługiwane są wszystkie telefony iPhone 12/11/X/8 z systemem iOS 14/13/12.

Najlepsza alternatywa dla MiniTool Mobile Recovery dla iOS

Odzyskiwanie urządzeń mobilnych MiniTool dla iOS to świetny program, ale aFoneSoft D-Back to najlepsza alternatywa dla niego. Czytaj dalej ten artykuł, aby znaleźć powody.

Jak uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes

Porozmawiamy o najlepszym ekstraktorze danych iTunes i pokażemy, jak uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes i uzyskać tylko potrzebne dane w prostych krokach.

Jak drukować rozmowy iMessage

W tym artykule przyjrzymy się kilku sposobom drukowania rozmów iMessage, nawet jeśli używasz iOS 14/13/12/11.

Jak zapisywać filmy z Viber na iPhonie

W tym artykule udostępnimy Ci dwa rozwiązania do zapisywania filmów Viber na Twoim iPhonie.

[Wszystko w jednym] 6 najlepszych sposobów na ratowanie obrazu iPhone'a

Jeśli zgubisz zdjęcia na iPhonie, natychmiast przestań korzystać z urządzenia. W takim razie nie wahaj się przeczytać tego posta, w którym dowiesz się o wszystkich metodach ratowania obrazu iPhone'a.

Jak odzyskać aplikacje na iPhone'a (obsługiwany iPhone 13/12/11/XS/XR/XS Max)

W tym artykule znajdziesz 2 skuteczne sposoby odzyskiwania aplikacji na iPhonie, nawet jeśli używasz iPhone'a 13, iPhone'a 12, iPhone'a 11, iPhone'a XS, iPhone'a XR i iPhone'a XS Max.

Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iOS z Disk Drill 3

Zastanawiasz się, czy istnieje jakaś alternatywa dla odzyskiwania danych iOS za pomocą Disk Drill? Tutaj znajdziesz więcej szczegółów na temat najlepszej alternatywy dla niego - aFoneSoft D-z powrotem.

Czy usunięte zdjęcia pozostają na iCloud? Jak je odzyskać?

Chcesz wiedzieć, czy zdjęcia pozostaną na iCloud po ich trwałym usunięciu z iPhone'a? I jak je odzyskać? Tutaj ten post wyjaśni Ci szczegóły!

5 najlepszych sposobów naprawy białego ekranu iPada

W artykule przedstawiono pięć skutecznych metod naprawy białego ekranu śmierci iPada, aby rozwiązać problem z białym ekranem iPada.

Czy wiadomości tekstowe kopii zapasowej iCloud? Pełny przewodnik, który musisz znać

Chcesz sprawdzić wiadomości tekstowe zarchiwizowane na iCloud? Oto bardzo prosty i wygodny sposób przeglądania lub pobierania treści w iCloud, nawet dla najnowszego iOS 15.

Czy wiadomości tekstowe kopii zapasowej iCloud?

Czy wiadomości tekstowe iCloud tworzą kopię zapasową? Trzymaj się czytania, aby znaleźć odpowiedzi na to i wiele innych pytań dotyczących tego tematu.

Odzyskiwanie danych z martwego iPhone'a - jak odzyskać dane z martwego iPhone'a?

Czy Twój iPhone upadł na ziemię i jest teraz martwy? Jak radzić sobie z danymi na nim? W tym tekście dowiesz się, jak odzyskać dane z martwego iPhone'a.

Najlepsza alternatywa dla TinyUmbrella do ponownego uruchomienia iPhone'a / iPada

Artykuł wyjaśnia zalety i wady TinyUmbrella i przedstawia najlepszą alternatywę dla TinyUmbrella do ponownego uruchomienia iPhone'a / iPada / iPoda touch.

Jak pobrać dane z iPhone'a bez hasła?

Chcesz pobrać dane z iPhone'a bez hasła? Czy to możliwe, aby usunąć dane, jeśli nie znasz hasła? Tutaj znajdziesz obie odpowiedzi.

Jak odzyskać zdjęcia Snapchata na iPhonie

Czy mogę odzyskać zdjęcia Snapchata? Jeśli napotkałeś to, po prostu postępuj zgodnie z tym artykułem, a znajdziesz wszystkie wskazówki, jak odzyskać zdjęcia Snapchata na iPhonie.

3 sposoby naprawy czarnego ekranu śmierci iPada (iPadOS 15/14 w zestawie)

To frustrujące, że Twój iPad utknął na czarnym ekranie śmierci. Dowiedz się tutaj 3 sposoby na naprawienie czarnego ekranu śmierci iPada, nawet jeśli działa iPadOS 15/14.

Przypadkowo usunięte notatki głosowe? Jak je odzyskać (obsługiwany iOS 15/14)

Zdarza się, że przypadkowo usuwamy notatki głosowe, które są ważne na iPhonie. Oto skuteczne sposoby na odzyskanie notatek głosowych (obsługiwany iOS 15/14/13/12).

Jak się dowiedzieć, czy ktoś Cię zablokował na Kik

Chcesz wysyłać wiadomości do znajomych Kik, ale po prostu nie możesz? Artykuł oferuje 2 sposoby na sprawdzenie, czy ktoś zablokował Cię na Kik.

Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a FonePaw

Samouczek przedstawia jedną popularną i potężną alternatywę dla FonePaw iPhone Data Recovery. Przeglądaj go, aby odzyskać utracone dane iOS.

Wszystko, co musisz wiedzieć aFoneSoft Pęknięcie D-Back

Jeśli szukasz aFoneSoft D-Back crack, naprawdę musisz przeczytać ten artykuł, który powie ci, czy powinieneś go używać, czy nie.

Zgubiłeś wszystkie kontakty na iPhonie? 5 sposobów na ich odzyskanie

Może się okazać, że nagle utraciłeś wszystkie kontakty na swoim iPhonie. Ten tekst zebrał wszystkie możliwe poprawki, aby rozwiązać problem.

Jak naprawić problem „Brak ostatnio usuniętych folderów notatek na iPhonie”

Niektórzy użytkownicy Apple zastanawiają się, dlaczego po usunięciu notatek nie ma folderu usuniętych notatek na iPhonie. Tekst pokazuje 4 kroki do rozwiązania problemów.

Zdjęcia WhatsApp z iPhone'a zniknęły? Sprawdź 3 najlepsze rozwiązania tutaj

Zdjęcia WhatsApp zniknęły z iPhone'a? Nie martw się. Ten post pokaże Ci najlepsze rozwiązania tego problemu na iPhone Xs / Xs Max / Xr / X / 8 / 7 / 6 / 5.

Jak drukować wiadomości WhatsApp na iPhonie?

Jak łatwo drukować wiadomości WhatsApp na swoim iPhonie? Artykuł oferuje 3 sposoby drukowania wiadomości WhatsApp z kopii zapasowej iPhone / iTunes / kopii zapasowej iCloud.

[Rozwiązano] Notatki iPhone'a nie są synchronizowane

Twoje notatki na iPhonie nie synchronizują się? Nie denerwować. Ten post pokaże Ci, jak raz na zawsze rozwiązać problem z synchronizacją notatek iPhone'a. Nie przegap.

Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a iBeesoft

Chcesz inny program, który zastąpi oprogramowanie do odzyskiwania danych iPhone'a iBeesoft? W tym artykule dowiesz się, że aFoneSoft D-Back to najlepsza alternatywa dla niego.

Jak odzyskać nadpisane pliki wideo na iPhonie?

Nie wiem, czy nadpisane filmy można odzyskać? Tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi, jak odzyskać nadpisane pliki wideo na iPhonie.

Jak wyodrębnić notatki głosowe z kopii zapasowej iPhone'a?

Używasz iTunes lub iCloud do tworzenia kopii zapasowych notatek głosowych, ale nie możesz wyświetlić ich zawartości? Tutaj znajdziesz profesjonalne sposoby wyodrębniania notatek głosowych z kopii zapasowych iPhone'a.

[Naprawiono problem] Brak ikony ustawień iPhone'a

Brakuje ikony ustawień mojego iPhone'a! To trzeba przeczytać, aby rozwiązać ten problem. W zestawie iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Red, iPhone 7 Plus.

[Ostateczny przewodnik] 7 najlepszych sposobów odzyskiwania plików JPEG na iPhonie (obsługiwany iPhone 13/12)

Chcesz odzyskać utracone obrazy jpeg na iPhonie? Nie denerwować. Ten artykuł pokaże Ci wszystkie 7 najlepszych sposobów na łatwe odzyskiwanie plików JPEG z iPhone'a.

Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania danych iPhone'a Jihosoft

Chcesz znaleźć inne odzyskiwanie danych iPhone'a, aby zastąpić odzyskiwanie danych iPhone'a Jihosoft? Znajdziesz dla niego najlepszą alternatywę, która obsługuje najnowszy iOS 12.

Czy iCloud Backup Safari History? Jak je zobaczyć?

Czy iCloud Backup Safari History? Nie jest jednak jasne, czy możesz wykonać kopię zapasową historii Safari na iCloud. Dowiedz się więcej, czytając ten samouczek.

Jak przywrócić iPhone'a bez kopii zapasowej

Ten artykuł przyniesie korzyści tym, którzy nie tworzą regularnie kopii zapasowej swojego iPhone'a. Pokażemy Ci prosty sposób na odzyskanie danych iPhone'a bez kopii zapasowej.

Jak naprawić biały ekran iPoda touch? 5 oferowanych rozwiązań!

Biały ekran iPoda Touch jest częstym problemem dla użytkowników iOS. Ale nie martw się już, oferujemy 5 rozwiązań dotyczących naprawy białego ekranu iPoda Touch.

Najlepsza alternatywa dla Joyoshare iPhone Data Recovery

Potrzebujesz najlepszej alternatywy dla odzyskiwania danych Joyosoft iPhone? Nie denerwować. Znajdziesz aFoneSoft D-Back jako najlepsza alternatywa dla niego. Nie przegap tego i czytaj dalej.

Jak przywrócić tylko kontakty iPhone'a (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Chcesz przywrócić kontakty tylko z iPhone'a, kopii zapasowej iTunes / iCloud? Pokażemy Ci, jak przywrócić tylko kontakty iPhone'a bez wpływu na istniejące dane!

Jak odzyskać usunięte dane z iPhone'a 8/X/11/12/13

Czy masz już nowy iPhone 8/X/11/12/13 i przypadkowo usunąłeś ważne dane? Ten tekst pokaże Ci, jak łatwo odzyskać usunięte dane z iPhone'a 8 / X/11/12/13.

Top 4 iPhone Photo Extractor dla Windows lub Mac

Najlepszy ekstraktor zdjęć iPhone'a zostanie przedstawiony w artykule, aby rozwiązać problem z wyodrębnianiem zdjęć / zdjęć z plików kopii zapasowej iPhone'a lub iPhone'a.

Przypadkowo usunięta aplikacja Notatki na iPhonie? Oto co robić

Czy przypadkowo usunąłeś aplikację Notatki na iPhonie? Ten tekst pokazuje 2 sposoby odzyskania usuniętych notatek.

Najlepsze darmowe recenzje oprogramowania do odzyskiwania iPhone'a

Oto najlepsze bezpłatne recenzje odzyskiwania danych iPhone'a, w tym 4 najlepsze narzędzia do odzyskiwania danych iPhone'a. Wybierz lepszy, którego potrzebujesz.

3 sposoby kopiowania i udostępniania wiadomości tekstowych na iPhonie (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Chcesz skopiować i udostępnić znajomym wiadomości tekstowe na iPhonie? Przedstawimy 3 proste sposoby, aby Ci w tym pomóc.

4 proste metody odzyskiwania usuniętych notatek na iPadzie

Szukasz sposobu na odzyskanie usuniętych notatek z iPada (w zestawie iOS 13/12)? Oto 4 sposoby, które pomogą Ci odzyskać usunięte notatki z iPada.

Jak zrobić zdjęcie na żywo na iPhone 6s/6s Plus/7/7Plus/11

Jest to jedna z najfajniejszych funkcji iPhone'a, a ten artykuł pokazuje, jak zrobić zdjęcie na żywo, a także jak wyświetlić zdjęcie na żywo na iPhonie.

Jak skopiować notatki głosowe z iPhone'a na komputer?

Czy masz kłopoty z rosnącymi notatkami głosowymi na swoim iPhonie? Oto dwie metody kopiowania notatek głosowych z iPhone'a na komputer PC lub Mac.

iPhone utknął w trybie odzyskiwania? Oto poprawka! (Obsługiwane iOS 15/14)

Twój iPhone utknął w trybie odzyskiwania i nie można go ponownie uruchomić? Przedstawimy 2 praktyczne sposoby naprawienia iPhone'a zablokowanego w trybie odzyskiwania.

2 proste sposoby na odzyskanie usuniętej kopii zapasowej iCloud

Nadal denerwujesz się przypadkową utratą danych? Nie denerwować. Ten artykuł oferuje dwa proste sposoby odzyskania usuniętej kopii zapasowej iCloud.

Zakładki do iPhone'a zniknęły? Oto kilka skutecznych rozwiązań! (Obsługiwane iOS 15/14/13)

Gdy zakładki na iPhonie znikną przypadkowo, nie panikuj, ponieważ wprowadzimy kilka przydatnych sposobów, które pomogą Ci odzyskać utracone zakładki iPhone'a, nawet dla iOS 15/14/13 i iPhone'a 13/12/11.

Jak odzyskać usunięte filmy z iPada z/bez kopii zapasowej (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

Spalonego, jak odzyskać usunięte filmy z iPada? Ten post jest tym, czego potrzebujesz. Dowiedz się, jak odzyskać usunięte filmy z iPada Air/Mini (obsługiwane iOS 15/14/13/12).

Jak odzyskać notatki z iCloud (obsługiwany iOS 15/14)

Jeśli przypadkowo zgubiłeś lub usunąłeś kilka ważnych notatek, sprawdź możliwe sposoby 3 w tym poście, aby odzyskać notatki z iCloud.

Jak uzyskać dostęp do notatek głosowych w iTunes, 2 sposoby wymienione?

Masz kopie zapasowe notatek głosowych w iTunes, ale nie masz do nich dostępu? Artykuł oferuje dwa sposoby uzyskiwania dostępu i przeglądania notatek głosowych w kopii zapasowej iTunes.

3 sposoby na uzyskanie notatek głosowych z iPhone'a bez iTunes

Dołączamy 3 metody, dzięki którym możesz uzyskać notatki głosowe z iPhone'a bez iTunes: Korzystanie z poczty e-mail, Dropbox i niesamowicie wydajnego oprogramowania.

Filmy zniknęły z iPhone'a? Oto prawdziwa poprawka

Ten post zebrał wszystkie sposoby, które pomogą Ci naprawić problemy „Filmy zniknęły z iPhone'a” i „Aplikacja wideo zniknęła z iPhone'a”.

3 szybkie sposoby eksportowania czatu WhatsApp z iPhone'a

W tym artykule zaoferujemy 3 szybkie sposoby eksportowania rozmów na czacie WhatsApp, w tym zdjęć / filmów / audio z iPhone'a.

Jak sprawdzić historię na iPadzie po usunięciu?

Nie wiesz, jak przeglądać i odzyskiwać usuniętą historię na iPadzie? Tutaj znajdziesz najlepszy sposób na łatwe sprawdzanie i przeglądanie usuniętej historii z iPada. Czytaj dalej.

iPad utknął w pętli restartu? Oto rozwiązania

iPad utknął w pętli restartu dla aktualizacji, przywracania iPadOS 14/13 lub z innych powodów? Pokażemy Ci, jak wyciągnąć iPada z tej pętli rozruchowej bez utraty danych.

Bezpłatne odzyskiwanie wiadomości tekstowych na iPhone'a

Zgubiłeś wiadomości tekstowe z iPhone'a? Nie panikuj. W tym artykule dowiesz się, jak bezpłatnie odzyskać utracone / usunięte wiadomości tekstowe z urządzeń z systemem iOS.

Jak odzyskać przycięte notatki głosowe z iPhone'a?

Przyciąłeś notatkę głosową z iPhone'a i chcesz odzyskać oryginalną? W tym artykule dowiesz się, jak w prosty sposób wyodrębnić notatkę głosową z kopii zapasowej iPhone'a.

Czy jeśli przywrócę iPhone'a, stracę zdjęcia? - Pełny przewodnik

Odkryliśmy, że niektórzy użytkownicy iPhone'a zastanawiają się, „jeśli przywrócę iPhone'a, stracę moje zdjęcia”. Ten tekst zebrał wszystkie scenariusze przywracania i zawiera odpowiedź.

[2021] Trzy sposoby pobierania kopii zapasowej iCloud na komputer

Chcesz pobrać kopię zapasową z iCloud na komputer? Łatwo, naucz się eksperckich metod pobierania kopii zapasowej iCloud bez urządzenia na komputer i uzyskiwania dostępu do danych przechowywanych w iCloud.

[Pełny przewodnik] Różnica między iCloud a iCloud Drive

W tym poście wyjaśnimy różnicę między iCloud i iCloud Drive oraz sposób szczegółowego przeglądania danych iCloud i wyodrębniania danych kopii zapasowej iCloud (w tym iOS 13/12).

Biały ekran śmierci iPhone'a? Oto poprawka (obsługiwany iOS 15/14)

iPhone utknął na białym ekranie śmierci podczas aktualizacji do iOS 15/14? Wyjaśnimy, dlaczego tak się dzieje i podamy 5 prostych wskazówek, jak rozwiązać problem.

Czy usunięte wiadomości tekstowe z kopii zapasowej iTunes? Jak je zobaczyć?

Usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie i chcesz wiedzieć, czy iTunes może wykonać ich kopię zapasową? Artykuł zawiera odpowiedź i sposób bezpłatnego przeglądania usuniętych wiadomości w kopii zapasowej iTunes.

Jak przesyłać zdjęcia z iPoda do komputera (Windows / Mac)

W tym artykule przyjrzymy się, jak przesyłać zdjęcia z iPoda touch na komputer zarówno dla użytkowników Windows, jak i Mac.

[2021] Ile kopii zapasowych przechowuje iCloud / iTunes?

W tym artykule dowiesz się, ile kopii zapasowych przechowuje iCloud lub iTunes i jak możesz przeglądać pliki kopii zapasowych.

Jak zwiększyć historię dziennika połączeń iPhone'a?

Jeśli chcesz rozszerzyć historię połączeń iPhone'a, w tym artykule dowiesz się, jak pomyślnie to zrobić.

3 sposoby pobierania danych z iCloud (iOS 15/14/13/12/11 w zestawie)

Chcesz odzyskać dane z iCloud? W tym artykule poznasz 3 sposoby odzyskiwania danych i plików z iCloud, w tym wiadomości, zdjęć, notatek, filmów i nie tylko.

[2021] 3 najlepsze sposoby przeglądania historii połączeń na iPhonie

Czy jest jakiś sposób, aby zobaczyć historię połączeń na iPhonie sprzed miesiąca? W tym artykule przedstawimy 3 najlepsze sposoby, aby to zrobić aFoneSoft D-z powrotem!

[Naprawiono] Problemy z pobieraniem WhatsApp na iPhonie

Masz problem z pobieraniem WhatsApp? Ten post pokaże Ci, jak rozwiązać problem z pobieraniem WhatsApp na iPhone XR / XS / XS Max / X / 8 / 7 / 6 / 5.

Czy iCloud Backup Wiadomości WhatsApp?

Jeśli zastanawiasz się „czy iCloud obsługuje wiadomości WhatsApp”, to trafiłeś na właściwą platformę. Czytaj dalej, aby znaleźć odpowiedzi.

Jak naprawić niebieski ekran śmierci iPhone'a

W tym artykule pokażemy, jak pozbyć się niebieskiego ekranu śmierci iPhone'a spowodowanego problemami z oprogramowaniem.

Czy jest wolny? aFoneSoft Klucz seryjny D-Back?

W tym artykule dowiesz się, czy możesz otrzymać darmowe aFoneSoft Klucz seryjny D-Back i zawiera więcej informacji o kluczu seryjnym.

Jak wykonać kopię zapasową wiadomości tekstowych iPhone'a - oferowane 4 sposoby

Chcesz wykonać kopię zapasową wiadomości tekstowych z iPhone'a na komputer? Tutaj podajemy 3 sposoby tworzenia kopii zapasowych wiadomości tekstowych iPhone'a. Możesz także tworzyć kopie zapasowe wiadomości WhatsApp/Skype/Kik.

Jak odzyskać utracone / usunięte pliki z iPhone'a 6s?

Chcesz odzyskać utracone dane z iPhone'a 7/6s? W artykule dowiesz się, jak odzyskać usunięte dane iPhone'a, bez względu na to, czy masz kopię zapasową iTunes / iCloud, czy nie.

Jak przywrócić oprogramowanie układowe iPhone'a bez iTunes (obsługiwany iOS 15)

W tym artykule udostępnimy doskonałe narzędzie, które pomoże Ci przywrócić oprogramowanie układowe iPhone'a, w tym iOS 15 bez iTunes (bez utraty danych).

Utracone zdjęcia na iPhonie po przywróceniu? Jak je odzyskać?

W tym artykule przeprowadzimy Cię przez proste kroki, jak przywrócić zdjęcia na iPhonie (w tym iOS 13/12) po jego przywróceniu.

[2021] Jak przywrócić z kopii zapasowej iCloud bez resetowania

Chcesz przywrócić usunięte dane z iCloud, ale boisz się utraty istniejących danych? Oto skuteczne sposoby 3 na odzyskanie z kopii zapasowej iCloud bez resetowania.

[2021] Najlepsze bezpłatne oprogramowanie do odzyskiwania danych iPhone'a 7 dla komputerów Mac

W tekście wymienimy najlepsze oprogramowanie Mac do odzyskiwania danych z iPhone'a 7, które pomoże Ci uratować dane, o których myślałeś, że zniknęły na zawsze.

Jak wykonać kopię zapasową iPhone'a w trybie odzyskiwania

W tym przewodniku dowiesz się, jak wykonać kopię zapasową iPhone'a w trybie odzyskiwania na dwa proste sposoby. Przeczytaj i zrób to sam w ciągu kilku minut, nawet jeśli używasz iOS 12/13.

[Rozwiązany problem] iMessage nie wysyła na iPhone 13/12/11/XR/XS Max/XS/X/8/7/6/5

iMessages nie wysyłają? Nie martw się. Ten post pokaże Ci, jak naprawić problem z wysyłaniem wiadomości iMessages na iPhonie 13/12/11/XR/XS MAX/XS/X/8/7/6/5.

Jak odzyskać zdjęcia z zagubionego / skradzionego iPhone'a?

Czy niedawno zgubiłeś iPhone'a? Nie martw się, sprawdź ten tekst, aby dowiedzieć się, jak odzyskać zdjęcia z utraconego iPhone'a za pomocą metod 6 JAK NAJSZYBCIEJ.

Jak dostać się do aFoneSoft Pełna wersja D-Back

W tym artykule dowiesz się, jakie funkcje ma aFoneSoft Pełna wersja D-Back, jeśli istnieje darmowa pełna wersja D-Back i jak można ją zdobyć aFoneSoft pełna wersja.

Jak przywrócić iPada z kopii zapasowej iCloud?

Jeśli potrzebujesz pomocy w przywracaniu danych na iPadzie z kopii zapasowej iCloud, ten artykuł Ci pomoże. Wystarczy sprawdzić konkretną zawartość, aby dowiedzieć się, jak przywrócić iPada iCloud.

Jak odzyskać usunięte pliki z iCloud

W poniższym tekście przedstawimy metody 2, dzięki którym można łatwo odzyskać usunięte pliki z iCloud.

Jak skopiować kontakty z iPhone'a na komputer?

Kopiowanie kontaktów z iPhone'a na komputer jest powszechnym zapotrzebowaniem użytkowników, a artykuł pokazuje kilka metod, aby to zrobić.

6 najlepszych usług odzyskiwania danych kryminalistycznych iPhone'a

Wprowadzimy 6 najlepszych rozwiązań do odzyskiwania danych z iPhone'a na rynku, dzięki czemu możesz łatwo wybrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie.

Jak odzyskać usunięte wiadomości audio WhatsApp z iPhone'a?

Jeśli zgubiłeś niektóre wiadomości audio WhatsApp na swoim iPhonie i szukasz prostego i skutecznego sposobu na ich odzyskanie, ten artykuł będzie bardzo pomocny.

[Rozwiązany problem] Brak kontaktów iPhone WhatsApp

Kontakty z iPhone'a zniknęły z listy WhatsApp? Nie martw się. Ten post pokaże Ci, jak rozwiązać problem z brakującymi kontaktami WhatsApp. Sprawdź to szczegółowo.

3 sposoby przeglądania historii iMessage

Chcesz wyświetlić historię iMessage? Oto 3 sposoby sprawdzania rekordów iMessage na iPhonie lub w kopii zapasowej iTunes / iCloud, nawet jeśli są one przeznaczone dla iOS 14/13/12.

Jak uzyskać dostęp do danych iPhone'a bez iTunes?

Czy można uzyskać dostęp do danych na iPhonie bez iTunes? Artykuł udzieli potwierdzającej odpowiedzi i pokaże, jak to zrobić.

3 sposoby łatwego pobierania notatek głosowych z iPhone'a

W tym artykule przedstawimy trzy różne metody, dzięki którym możesz szybko pobrać notatki głosowe z iPhone'a.

Jak odzyskać notatki z uszkodzonego iPhone'a

Czy Twój iPhone staje się całkowicie martwy i niedostępny i chcesz wyodrębnić i odzyskać swoje notatki z uszkodzonego iPhone'a? Ten tekst pokazuje 2 sposoby.

100% ważne aFoneSoft Kod kuponu D-Back [Urzędnik]

Ten artykuł będzie oferował oficjalny kod kuponu na aFoneSoft D-Back i podpowie Ci, jak wybrać licencję według własnych potrzeb.

Rozwiązania dla Safari zniknęły z iPhone'a 13/12/11/X/8/7/6

Aplikacja Safari zniknęła i straciła historię lub zakładki Safari? Ten post pokaże Ci najlepsze rozwiązanie dla Safari zniknęło z iPhone'a 13/12/11/X/8/7/6.

Jak odzyskać zdjęcia z iPhone'a, które się nie włączają

Zdjęcia są wrażliwe, jeśli nie masz kopii zapasowej. Ten post pokaże Ci kilka metod, których możesz użyć, aby pobrać zdjęcia z iPhone'a, które się nie włączają.

Dwa sposoby na wyodrębnienie danych z kopii zapasowej iPhone'a

W tym artykule przedstawiamy dwa niesamowite sposoby na wyodrębnienie kopii zapasowej iPhone'a bez przerywania potu!

Trzy sposoby uzyskiwania kontaktów z iPhone'a

Samouczek oferuje trzy wydajne i uniwersalne sposoby, jak uzyskać kontakty z iPhone'a w różnych miejscach, aby zapewnić bezpieczeństwo i dźwięk kontaktów z iPhone'a.

Jak przywrócić iPoda Touch bez iTunes

Samouczek wyjaśnia dwa skuteczne sposoby przywracania iPoda bez iTunes i pozwala uniknąć problemów z utratą danych.

[Rozwiązany problem] Brak ikony poczty iPhone'a

Brakuje ikony poczty iPhone'a? Nie denerwować. Jest to powszechny problem, który mogą napotkać użytkownicy iPhone'a. Po prostu przeczytaj i postępuj zgodnie z tym artykułem, aby rozwiązać ten problem.

Czy Twoje notatki głosowe iPhone'a zniknęły? Jak je odzyskać (obsługiwany iOS 15)

Czy Twoje notatki głosowe iPhone'a zniknęły? Z tego artykułu możesz łatwo odzyskać swoje notatki głosowe (obsługiwane iOS 15).

Jak odzyskać zdjęcia z zablokowanego iPada?

Większość ludzi myśli, że jeśli ich iPad zostanie zablokowany, stracili wszystkie dane na iPadzie, w tym artykule omówimy sposoby odzyskiwania zdjęć z zablokowanego iPada.

Darmowe narzędzie do odzyskiwania wideo iPhone'a

Chcesz znaleźć bezpłatne narzędzie do odzyskiwania wideo dla iPhone'a? Teraz czytaj dalej ten artykuł, a znajdziesz najlepsze darmowe narzędzie do odzyskiwania wideo iPhone'a.

Metody 3 dotyczące tworzenia kopii zapasowych iPhone'a przed uaktualnieniem do iOS 15/14/13

W tym artykule opracowaliśmy 3 sposoby tworzenia kopii zapasowej iPhone'a przed uaktualnieniem do iOS 15/14/13.

Jak przenieść dane z iPhone'a na komputer

Ten artykuł zawiera skuteczne informacje na temat selektywnego przesyłania danych z iPhone'a na komputer z systemem Windows / Mac bez jailbreakowania urządzenia.

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe iPhone'a na komputerze Mac?

Czy zgubiłeś ważne wiadomości na swoim iPhonie i chcesz znaleźć narzędzie do odzyskiwania danych iPhone'a na komputer Mac? Tekst pokaże Ci rozwiązanie.

Jak wyświetlić wiadomości iPhone'a na komputerze PC lub Mac? Zbyt proste!

Przeczytaj ten artykuł i znajdź najłatwiejszy sposób na dostęp i przeglądanie kopii zapasowych wiadomości tekstowych iPhone'a bezpośrednio za pomocą narzędzia innej firmy.

Jak odzyskać usunięte media WhatsApp z iPhone'a?

Jeśli zgubiłeś niektóre pliki multimedialne na swoim koncie WhatsApp z iPhone'a, ten artykuł będzie dla Ciebie bardzo pomocny.

Skąd moje wiadomości tekstowe na iPhone'a?

Gdzie się podziały moje wiadomości tekstowe na iPhonie? W tym artykule dowiesz się, gdzie i jak je znaleźć za pomocą najlepszych sposobów, nawet sam iPhone usuwał wiadomości .

[Najnowsze] Czy iCloud Backup Wiadomości WhatsApp?

Czy iCloud tworzy kopię zapasową wiadomości WhatsApp? W tym artykule dowiesz się, jak wykonać kopię zapasową wiadomości WhatsApp na iCloud i jak je przywrócić / odzyskać na iPhonie.

Rozwiązania 6, aby naprawić iPhone'a zablokowanego w pętli rozruchowej (obsługiwane są iPhone 13/12/11)

iPhone utknął w pętli rozruchowej i nie możesz już z niego korzystać? Przejrzyj artykuł, aby poznać rozwiązania 6, aby naprawić pętlę rozruchową iPhone'a.

Jak odzyskać dane z kopii zapasowej iTunes

Zgubiłeś część danych na iPhonie i chcesz je odzyskać za pośrednictwem iTunes? Ten tekst pokaże Ci sposób na odzyskanie danych z iTunes bez przywracania urządzenia.

Jak przywrócić iPhone'a z kopii zapasowej bez resetowania

W tym artykule pokażemy 2 sposoby przywracania iPhone'a z kopii zapasowej, przywracania iPhone'a z iTunes / iCloud za pomocą przywracania i resetowania oraz selektywnego przywracania iPhone'a za pomocą narzędzia innej firmy.

Jak ukryć rozmowę WhatsApp na iPhonie

Chcesz ukryć swoje rozmowy WhatsApp na iPhonie? Ten post pokaże Ci porady i wskazówki dotyczące tego problemu, który obsługuje wszystkie wersje iOS i urządzenia z systemem iOS.

[Naprawiono] Brak ikony aparatu iPhone'a

Masz problem z brakiem ikony aparatu iPhone'a? Nie martw się. W tym poście dowiesz się, jak rozwiązać ten problem i zapewnić bezpieczeństwo plików z aparatu.

5 sposobów importowania kontaktów z iPhone'a na Maca (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Chcesz zsynchronizować kontakty z komputerem? W artykule przedstawiono skuteczne sposoby 5 na importowanie kontaktów z iPhone'a na Maca lub PC.

Jak zapisywać pliki multimedialne WhatsApp na iPhonie?

W tym artykule wyjaśniono, jak zapisywać pliki multimedialne WhatsApp, w tym zdjęcia, filmy, wiadomości głosowe na iPhonie do późniejszego wykorzystania, nawet w iOS 12/13.

Jak odzyskać usunięte wiadomości iMessages bez kopii zapasowej

Zgubiłeś iMessages na iOS 14/13/12 i nie masz dla niego żadnej kopii zapasowej? W tym artykule znajdziesz łatwą metodę odzyskiwania iMessages bez tworzenia kopii zapasowej.

Jak odzyskać zdjęcia z martwego / zepsutego iPhone'a?

Co możesz zrobić, aby odzyskać zdjęcia z martwego iPhone'a lub nawet zepsutego? To jest ostateczny przewodnik krok po kroku dotyczący tego wydania. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej.

Jak otworzyć i sprawdzić plik kopii zapasowej WhatsApp na iPhonie

iTunes i iCloud nie pozwalają na przeglądanie pliku kopii zapasowej WhatsApp? Nie martw się. W tym artykule dowiesz się, jak otworzyć i sprawdzić kopię zapasową WhatsApp.

Jak przenieść wiadomości WeChat z iPhone'a na komputer?

Chcesz wykonać kopię zapasową danych WeChat na iPhonie? Przeczytaj post, aby dowiedzieć się 3 sposobów przesyłania wiadomości WeChat z iPhone'a na komputer, nawet jeśli używasz iOS 13/12 na iPhonie.

Prosty sposób przeglądania zdjęć w iTunes [Aktualizacja 2021]

Szukasz sposobu, aby zobaczyć kopie zapasowe zdjęć w iTunes? W tym artykule dowiesz się, jak łatwo wyświetlić wszystkie swoje zdjęcia w kopii zapasowej iTunes.

Co musisz wiedzieć aFoneSoft D-Back Cena

W tym artykule dowiesz się, jaka jest cena aFoneSoft D-Back dla licencji różnicowych i porównaj jego cenę z ceną innych narzędzi do odzyskiwania danych iPhone'a.

Jak przenieść dane z iPoda touch na komputer?

W artykule przedstawiono trzy skuteczne sposoby przesyłania danych z iPoda touch na komputer.

TinyUmbrella nie działa? Oto rozwiązania (w tym iOS 15)

TinyUmbrella nie działa? W tym artykule przyjrzymy się niektórym z najczęstszych problemów i przedstawimy rozwiązania (w tym iOS 15).

Napraw błąd „Brakujące zdjęcia w bibliotece zdjęć iCloud”

Wymieniliśmy 4 scenariusze, w których zdjęcia zniknęły ze zdjęć iCloud i wyjaśniliśmy przyczyny. Oto przewodnik, jak w prosty sposób naprawić błąd.

3 sposoby na uzyskanie wiadomości z uszkodzonego iPhone'a

Istnieje kilka sposobów odbierania wiadomości z uszkodzonego iPhone'a. Ten tekst pokaże Ci, jak łatwo uzyskać dane za pośrednictwem iPhone'a, kopii zapasowej iTunes, kopii zapasowej iCloud.

Co się dzieje po usunięciu WhatsApp na iPhonie? [Musisz przeczytać]

Czy chcesz wiedzieć, co się stanie, gdy usuniesz WhatsApp na iPhonie? Gdzie trafiają wiadomości? Czy możesz je odzyskać? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi.

Jak zapisywać filmy / wiadomości / zdjęcia Kik na iPhonie?

Czy chcesz zapisać filmy / wiadomości / zdjęcia Kik na iPhonie? Wyjaśnimy, jak możesz to zrobić za pomocą samej aplikacji Kik i za pomocą przydatnego narzędzia innej firmy.

Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhone

Nie wiesz, jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie? Możesz odzyskać usunięte wiadomości z kopii zapasowych iTunes / iCloud, obsługuje iOS 12/13/14.

Trzy sposoby eksportowania kontaktów z iPhone'a

Jak wyeksportować kontakty z iPhone'a jest częstym pytaniem, a artykuł oferuje trzy sposoby na zrobienie tego.

Jak odzyskać dane z utraconego / skradzionego iPhone'a?

Zgubiłeś iPhone'a przypadkowo lub iPhone został skradziony? W tym artykule przedstawiono dwie metody odzyskiwania ważnych plików na zgubionym lub skradzionym iPhonie.

Trzy sposoby wyodrębniania kontaktów z kopii zapasowej iPhone'a

W artykule przedstawiono trzy sposoby wyodrębniania kontaktów z kopii zapasowej iPhone'a. Możesz rozwiązać problem z wyodrębnianiem kontaktów z kopii zapasowej iPhone'a.

Jak odzyskać usunięte konwersacje na iPhonie (iOS 15/14/13/12/11 w zestawie)

Chcesz odzyskać teksty? W tym artykule pokażemy proste metody odzyskiwania usuniętych rozmów z iPhone'a (obsługiwane iOS 15/14/13/12/11).

[Nie można przegapić] E-mail zniknął z iPhone'a

E-mail znika ze skrzynki odbiorczej na iPhonie? Nie martw się. Ten post zawiera kilka wskazówek, jak naprawić zniknięcie wiadomości e-mail z iPhone'a XR / XS Max / XS / X / 8 / 7 / 6 / 5.

Jak odzyskać historię incognito na iPhonie?

Korzystasz z trybu wyszukiwania incognito, ale przypadkowo je usunąłeś? W tym poście znajdziesz 3 najlepsze sposoby odzyskiwania historii incognito z iPhone'a, iPada i iPoda touch.

[Must-Read] Gdzie usuwane pliki trafiają na iPhone'a?

Zastanawiasz się, gdzie znajdują się usunięte pliki na iPhonie? Tutaj możesz uzyskać wszystkie wskazówki, które chcesz wiedzieć o tym, gdzie się dzieje, gdy są usuwane na iPhonie w iOS 14.

[Nie można przegapić] Bezpłatne odzyskiwanie WhatsApp na iPhone'a

Chcesz darmowe narzędzie do odzyskiwania WhatsApp dla iPhone'a 11. W tym artykule znajdziesz wszystkie możliwe bezpłatne sposoby odzyskiwania WhatsApp na iPhonie 11.

Jak odzyskać wiadomości Viber na iPhonie

Zgubiłeś wiadomości Viber i chcesz je pilnie odzyskać? W artykule opisano, jak odzyskać wiadomości Viber na iPhonie z / bez kopii zapasowej.

[Pełny przewodnik 2021] Jak odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp na iPhonie

Brak kopii zapasowej, ale chcesz odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp na iPhonie? Bez smutków! Artykuł poprowadzi Cię do odzyskania ich wszystkich, obsługiwanych przez iOS 14/13/12.

Jak zapisywać wiadomości audio z linii na iPhonie?

W tym artykule podzielimy się z Tobą prostym, ale skutecznym sposobem zapisywania wiadomości audio z Line na iPhonie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jak przenieść iMessages z iPhone'a na komputer?

Szukasz sposobu na przeniesienie iPhone'a iMessages na komputer? W tym artykule przedstawiono dwa skuteczne sposoby osiągnięcia tego celu.

Najlepsze bezpłatne odzyskiwanie wiadomości iMessages, które musisz znać

W tym artykule nie tylko wymieniono wszystkie bezpłatne metody odzyskiwania iMessages, ale także przedstawiono najlepszy darmowy sposób odzyskiwania iMessages.

Jak odzyskać czaty WhatsApp z uszkodzonego iPhone'a?

Jeśli Twój iPhone jest uszkodzony, musisz martwić się o dane na swoim urządzeniu. W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać czaty WhatsApp z uszkodzonego iPhone'a.

Jak odzyskać usunięte załączniki WhatsApp z iPhone'a?

Możesz przypadkowo usunąć wszystkie załączniki WhatsApp i musisz je odzyskać. W tym tekście wyjaśnimy, jak odzyskać usunięte załączniki WhatsApp z iPhone'a

Jak przywrócić tylko wiadomości z kopii zapasowej iTunes (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

W tym artykule oferujemy 2 sposoby przywracania wiadomości z kopii zapasowej iTunes bez utraty danych na urządzeniu, a także obsługuje iOS 15/14/13/12.

[Naprawiono problem] Brak aplikacji wideo na iPhonie

Stwierdzasz, że na iPhonie brakuje Twojej aplikacji wideo, a wszystkie filmy zniknęły? W tym poście nie musisz się tym martwić, ponieważ zostało to tutaj naprawione.

5 sposobów na naprawienie zdjęć iPhone'a zniknęło z rolki aparatu

Czy zauważyłeś, że niektóre zdjęcia z Twojego iPhone'a właśnie zniknęły z Rolki z aparatu bez powodu? W tym tekście zebrano 5 rozwiązań, które pomogą Ci je odzyskać.

Cztery sposoby wyodrębniania zdjęć z iPhone'a

Chcesz wyodrębnić zdjęcia z iPhone'a, ale nie masz możliwości? W artykule przedstawiono 4 różne sposoby, w tym oficjalne sugestie Apple.

Jak odzyskać utracone dane iPhone'a bez kopii zapasowej

Utrata danych iPhone'a bez kopii zapasowej iTunes / iCloud jest naprawdę denerwująca. Ten post oferuje sposób na odzyskanie utraconych danych na iPhonie, nawet jeśli nie masz żadnej kopii zapasowej.

Jak odzyskać dane z wyczyszczonego iPhone'a?

Jak odzyskać dane z wyczyszczonego iPhone'a? Przeczytaj ten samouczek, aby dowiedzieć się, jak odzyskać dane z wyczyszczonego iPhone'a 11 / XS / XR / X / 8 / 8 Plus / 7 / 6 / 6S / / 5S / 5 / 4 z kopią zapasową lub bez niej.

Najlepsze sposoby 3 na tworzenie kopii zapasowych i przywracanie wiadomości Viber na iPhonie

Zgubiłeś ważne wiadomości Viber na iPhonie, ale nie wiesz, jak je przywrócić? Sprawdź 3 skuteczne sposoby tworzenia kopii zapasowych i przywracania wiadomości Viber na iPhonie.

Odzyskiwanie danych iPada po przywróceniu ustawień fabrycznych

Zresetować iPada do ustawień fabrycznych? Nie denerwować. Ten artykuł pokaże najlepszy sposób na odzyskanie danych iPada po przywróceniu ustawień fabrycznych we wszystkich wersjach iOS.

Czy notatki głosowe kopii zapasowej iCloud? Jak wyodrębnić je z iCloud

W tym artykule omówimy, czy możesz wykonać kopię zapasową notatek głosowych w iCloud i zapewnić kilka prostych sposobów przeglądania notatek głosowych z iCloud.

Notatki iPhone'a zniknęły? Oto 5 skutecznych rozwiązań

Notatki z iPhone'a zniknęły bez powodu? Artykuł oferuje rozwiązania 5 do odzyskania notatek, nawet jeśli zgubiłeś notatki po aktualizacji iOS 14/13/12.1/12/11.

Jak przywrócić rolkę aparatu bez/z kopii zapasowej (iOS 15/14/13/12/11 w zestawie)

Przeczytaj artykuł, aby poznać dwa sposoby przywracania rolki aparatu z kopią zapasową lub bez niej na iPhonie, iPadzie i iPodzie touch, nawet obsługiwany jest system iOS 15/14/13/12/11.

[Aktualizacja 2021] Darmowe narzędzie do odzyskiwania zdjęć iPhone'a

Chcesz darmowe narzędzie do odzyskiwania zdjęć? Pamiętaj, aby przestać korzystać z urządzenia po utracie zdjęć, a następnie postępuj zgodnie z tym artykułem, aby wykonać bezpłatne odzyskiwanie zdjęć dla iPhone'a.

3 sposoby na odzyskanie utraconych zakładek na iPadzie (iOS 15/14/13/12/w zestawie)

W tym poście przedstawiono trzy sposoby odzyskiwania zakładek na iPadzie, które pokazują wydajne i łatwe kroki, aby odzyskać utracone zakładki na iPadzie.

2 sposoby eksportowania kontaktów iPhone'a do CSV

Ten prosty przewodnik pomoże Ci wyeksportować wszystkie kontakty z iPhone'a do pliku CSV na komputerze, dzięki czemu Twoje ważne kontakty będą bezpieczne.

Gdzie usuwane wiadomości trafiają na iPhone'a

Ludzie mogą się zastanawiać, dokąd trafiają wiadomości podczas usuwania ich na iPhonie lub jak szybko odzyskać usunięte wiadomości. Wyjaśnimy je szczegółowo w tym poście.

Jak odzyskać dane z iPhone'a w trybie odzyskiwania

W tym samouczku dowiesz się, jak łatwo wyprowadzić iPhone'a z trybu odzyskiwania i jak odzyskać dane, które mogły zostać utracone w tym procesie.

Jak pobierać i drukować wiadomości tekstowe z iPhone'a do sądu?

Zastanawiasz się, czy usunięte wiadomości tekstowe można odzyskać do sądu? W tym artykule dowiesz się, jak pobrać i wydrukować wiadomości tekstowe z iPhone'a do sądu.

[Najgorętsze] 3 sposoby na odzyskanie usuniętych zdjęć VSCO z iPhone'a

Zastanawiasz się, jak odzyskać usunięte zdjęcia VSCO? Nie denerwować. W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać usunięte zdjęcia VSCO z iPhone'a XR/XS Max/XS/X/8/7/6/5.

Czarny ekran śmierci iPhone'a? Oto prawdziwa poprawka

iPhone utknął na czarnym ekranie śmierci podczas aktualizacji do iOS 14/13 czy po prostu robi się czarny bez powodu? Oto skuteczne metody 3, aby Twój iPhone znów działał.

[Pełny przewodnik] Odzyskiwanie przechowalni zdjęć iPhone'a, które powinieneś wiedzieć

Utracone zdjęcia z aplikacji Private Vault Photo i chcesz je odzyskać? Oto szczegółowy przewodnik, jak odzyskać zdjęcia z aplikacji Private Photo Vault!

Jak przeglądać i wyodrębniać wiadomości liniowe z kopii zapasowej iCloud

Chcesz wyświetlić i wyodrębnić czat liniowy z iCloud? W tym artykule znajdziesz rozwiązanie, które pomoże Ci przeglądać i wyodrębniać wiadomości linii z plików kopii zapasowej iCloud.

Jak przesyłać wiadomości tekstowe z iPhone'a na komputer

W artykule omówiono dwa sposoby przesyłania wiadomości tekstowych z iPhone'a na komputer.

Jak wykonać odzyskiwanie danych iPada bez kopii zapasowej

Możesz wykonać odzyskiwanie danych iPada bez kopii zapasowej, nawet jeśli nie masz kopii zapasowej w iTunes lub iCloud, a ten artykuł pokaże Ci, jak możesz to zrobić.

4 sposoby przesyłania notatek głosowych z iPhone'a na komputer

Przenoszenie notatek głosowych z iPhone'a na komputer jest bardzo łatwe. Sprawdź 4 sposoby, które wymieniliśmy, aby zaoszczędzić miejsce na iPhonie i wykonać kopię zapasową notatek głosowych.

Wydarzenia z kalendarza iPhone'a zniknęły? 4 oferowane porady

Zdarza się, że w niektórych iPhone'ach wydarzenia z kalendarza znikają bez powodu. Ten artykuł zaoferuje 4 skuteczne rozwiązania, aby rozwiązać problem.

4 najskuteczniejsze sposoby naprawy iPada zablokowanego w trybie odzyskiwania

Częstym problemem, z którym borykają się użytkownicy iPada, jest utknięcie iPada w trybie odzyskiwania podczas aktualizowania systemu iOS, przywracania iPada lub przywracania kopii zapasowej iPada. Oto 4 sposoby, aby to naprawić.

5 prostych sposobów na odzyskanie usuniętych zdjęć z Facebooka na iPhonie

Zgubiłeś usunięte zdjęcia z Facebook Messengera z iPhone'a? Nie martw się. Ten post pokaże Ci, jak odzyskać usunięte zdjęcie z Facebooka z iPhone'a XR/XS (Max)/X/8/7/6/5.

Jak wyodrębnić zdjęcia z kopii zapasowej iTunes (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Utracone zdjęcia i szukasz innych sposobów na wyodrębnienie zdjęć z kopii zapasowej iTunes? W tym przewodniku dowiesz się, jak to zrobić. Sprawdź to teraz!

Jak pobierać wiadomości tekstowe z iCloud?

Co byś zrobił, gdybyś zgubił niektóre wiadomości tekstowe na swoim iPhonie? Ten tekst przedstawi sposób, w jaki możesz pobierać wiadomości z iCloud.

Jak wyświetlić pliki kopii zapasowej iPhone'a?

Jak wyświetlić kopię zapasową iPhone'a wyjaśniono w artykule. A użytkownicy poznają konkretne procedury przeglądania kopii zapasowych iPhone'a na swoim komputerze PC lub Mac.

Jak wyjść z pętli trybu odzyskiwania iPhone'a bez utraty danych?

W tym artykule pokażemy, jak łatwo wyjść z pętli trybu odzyskiwania iPhone'a

Jak odzyskać dane z wyłączonego iPhone'a?

W tym artykule udostępnimy Ci różne sposoby usuwania i odzyskiwania danych z wyłączonego iPhone'a.

Jak wyświetlić historię usuniętych połączeń na iPhonie (obsługiwane iOS 12/13/14/15)

W tym artykule podzielimy się z Tobą najlepszym sposobem przeglądania i odzyskiwania usuniętej historii połączeń z iPhone'a, w tym urządzenia z systemem iOS 15/14/13.

6 typowych problemów i rozwiązań wiadomości głosowych WhatsApp na iPhone'a

Artykuł dotyczy 6 najczęstszych problemów z wiadomościami głosowymi WhatsApp na iPhonie oraz sposobów ich uniknięcia lub naprawienia. Rozwiązania działają również na iOS 14/13/12.

Jak odzyskać usunięte filmy WhatsApp z iPhone'a?

Ten artykuł będzie służyć jako przewodnik po odzyskaniu usuniętych filmów WhatsApp z iPhone'a, niezależnie od tego, czy masz kopię zapasową filmów, czy nie.

Jak odzyskać usunięte wiadomości na Facebook Messenger z iPhone'a?

Chcesz odzyskać trwale usunięte wiadomości na iPhone'ie Facebook? Oto post, który poprowadzi Cię, jak odzyskać usunięte wiadomości na iPhonie z komunikatorem Facebook.

Gdzie usuwane zdjęcia trafiają na iPhone'a?

Zawsze zastanawiasz się, gdzie są twoje usunięte zdjęcia na iPhonie? Nie denerwować. Ten post pokaże Ci, gdzie są przechowywane usunięte zdjęcia i jak je odzyskać.

4 najlepsze sposoby uzyskiwania rekordów wiadomości tekstowych na iPhonie

Zastanawiasz się, jak zdobyć rekordy wiadomości tekstowych? W tym artykule pokażemy 4 najlepsze sposoby uzyskiwania rekordów wiadomości tekstowych na iPhone'a zarówno w sposób powszechny, jak i zaawansowany.

4 proste sposoby na odzyskanie usuniętych filmów na iPhonie [2021]

W tym artykule przedstawimy sposoby 4, które umożliwiają łatwe odzyskiwanie usuniętych filmów z iDevices, kopii zapasowych iTunes i kopii zapasowych iCloud.

Jak uzyskać dane z iPhone'a, gdy ekran migocze?

Zastanawiasz się, czy możesz uzyskać dane z iPhone'a, gdy ekran migocze? W tym poście dowiesz się, jak wyłączyć dane, gdy ekran iPhone'a migocze.

3 sposoby tworzenia kopii zapasowych wiadomości iMessages na iPhonie za darmo (obsługiwany iOS 15/14/13)

Jak wykonać kopię zapasową iMessages na iCloud / iTunes / komputer jest omówiony w poście, a dowiesz się, jak to zrobić za darmo i jak wyodrębnić iMessages z kopii zapasowej.

[Rozwiązano] Wibracje iPhone'a nie działają

Zauważyłeś, że wibracje Twojego iPhone'a nie działają? Ten przewodnik oferuje zarówno podstawowe, jak i zaawansowane rozwiązania, aby naprawić ten problem z wibracjami iPhone'a, który nie działa.

Przypadkowo przywrócony iPhone? Jak odzyskać utracone dane?

Jeśli chodzi o odzyskanie brakujących danych z przypadkowo przywróconego iPhone'a, wciąż jest szansa. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co to jest.

Najlepszy sposób na odzyskiwanie wideo WhatsApp na iPhone'a

Utracone filmy WhatsApp, ale nie masz kopii zapasowej lub przywracania kopii zapasowych? Nie możesz przegapić tego postu, który oferuje najlepszy sposób na odzyskanie wideo z iPhone'a WhatsApp.

Jak pobierać kontakty z iCloud

Artykuł przedstawia trzy sposoby pobierania kontaktów z iCloud, w tym metodę uzyskiwania dostępu do danych iCloud bez przywracania.

Jak odzyskać wiadomości WeChat z iCloud?

iCloud będzie również tworzyć kopie zapasowe wiadomości WeChat, jeśli masz włączoną automatyczną kopię zapasową iCloud na iPhonie. Ten tekst pokaże Ci, jak odzyskać wiadomości WeChat z iCloud.

Porady i wskazówki dotyczące odzyskiwania wiadomości na Instagramie na iPhone'a

Zastanawiasz się, jak odzyskać usunięte wiadomości z Instagrama z iPhone'a? Tutaj ten post pokaże Ci kilka wskazówek i wskazówek dotyczących odzyskiwania wiadomości z iPhone'a na Instagramie.

Jak wyeksportować historię WeChat na iPhone'a (obsługiwane iOS 11/12/13/14/15)

Jak przenieść wiadomości WeChat z iPhone'a na komputer? Oto 3 sposoby przesyłania historii WeChat na komputer z iPhone'a, nawet iPhone'a 12/11/XS/XR/X/8 (obsługiwane iOS 11/12/13/14/15).

Wskazówki 4, które pomogą Ci wybrać odpowiednie oprogramowanie do odzyskiwania iPhone'a

Wprowadzono pięć najlepszych programów do odzyskiwania danych iPhone'a, aby rozwiązać problemy z odzyskiwaniem. Wymienione są również wskazówki 4, które pomogą Ci wybrać odpowiednie narzędzie do odzyskiwania iPhone'a.

Jak odzyskać iPhone'a z trybu DFU?

Czasami urządzenie może nie wyjść z trybu DFU. W takim przypadku w tym artykule znajdziesz dwa rozwiązania, które pomogą Ci odzyskać iPhone'a z trybu DFU.

Jak przywrócić wiadomości WhatsApp na iPhonie

Szukasz sposobu na przywrócenie wiadomości WhatsApp na iPhonie z iCloud, iTunes, a nawet Dysku Google i Androida? Ten post wyjaśnia 3 sposoby pomocy.

[Wskazówki i wskazówki] Odzyskiwanie danych z kosza iPhone'a

Czy na iPhonie jest kosz? Nie wahaj się znaleźć odpowiedzi w tym artykule, a także dostępne są najlepsze opcje odzyskiwania danych z iPhone'a.

Jak odzyskać usuniętą historię Safari na iPhonie (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

Jak odzyskać usuniętą historię Safari na iPhonie z / bez kopii zapasowej po aktualizacji iOS 15/14/13/12? W tym artykule znajdziesz 5 sposobów, jak Ci w tym pomóc.

Jak zapisywać wiadomości audio wysłane / odebrane za pomocą iPhone'a?

W tym artykule przyjrzymy się dwóm sposobom zapisywania wiadomości audio na iPhonie, aby mieć dla nich kopię zapasową.

Jak odzyskać historię połączeń z iCloud

Nie wiesz, jak odzyskać historię połączeń z iCloud? Jesteś we właściwym miejscu. Wystarczy postępować zgodnie z tym artykułem, a wszystkie możliwe sposoby znajdują się tutaj.

3 sposoby skutecznego odzyskiwania usuniętych wiadomości iMessages (obsługiwany iOS 15/14)

W tym artykule zaleca się 3 łatwe i przydatne sposoby odzyskiwania utraconych lub usuniętych wiadomości iMessages na iPhonie (obsługiwany system iOS 15/14). Przeczytaj i znajdź najlepszy dla siebie sposób!

Zdjęcia zniknęły z iPhone'a? Oto rozwiązania

Zdjęcia zniknęły z iPhone'a po aktualizacji iOS 14/13/12? W tym artykule dowiesz się dokładnie, co musisz zrobić, aby odzyskać utracone zdjęcia na iPhonie.

Jak odzyskać kontakty z uszkodzonego iPhone'a?

iPhone jest zepsuty i chcesz uzyskać kontakty na iPhonie? Artykuł przedstawia wydajne narzędzie do odzyskiwania kontaktów z uszkodzonej kopii zapasowej iPhone'a lub iPhone'a.

Metody 3 do łatwego wyjścia iPada z trybu odzyskiwania (w zestawie iPadOS 15/14/13)

Twój iPad utknął w trybie odzyskiwania podczas aktualizacji do iPadOS 15/14/13? Tutaj pokażemy kilka metod, jak łatwo wyprowadzić iPada z trybu odzyskiwania.

Trzy metody skutecznego odzyskiwania przypomnienia iPhone'a

Jak odzyskać utracone przypomnienia na iPhonie to problem dla użytkowników, którzy chcą odzyskać swoje dane. A ten artykuł oferuje trzy sposoby, aby to zrobić.

Jak odzyskać usunięte ostatnie połączenia z iPhone'a?

Czy przypadkowo usunąłeś niektóre połączenia na swoim iPhonie (w tym iOS 14/10.3)? Ten tekst informuje, jak odzyskać usunięte ostatnie połączenia z iPhone'a.

Jak przenieść historię Viber z iPhone'a na komputer?

Szukasz sposobu na przeniesienie historii Viber z iPhone'a na komputer? W tym poście znajdują się trzy sposoby łatwego przesyłania historii Viber z iPhone'a na komputer.

Jak odzyskać wiadomości WhatsApp starsze niż 7 dni na iPhonie 13/12/11/X/8

W tym artykule dowiesz się, czy możesz odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp z iPhone'a starsze niż 7 dni i jak je odzyskać.

Aplikacja na telefon iPhone nie działa? Oto rozwiązania

Aplikacja na telefon iPhone nie działa lub zawiesza się w iOS 12? Nie denerwować. Ten artykuł pokaże Ci najlepsze rozwiązania w aplikacji na telefon iPhone, które nie działają.

Jak odzyskać trwale usuniętą pocztę głosową z iPhone'a?

Trwale usunięta poczta głosowa z iPhone'a? Nie martw się. Ten post pokaże 3 najlepsze opcje łatwego odzyskiwania trwale usuniętej poczty głosowej z iPhone'a.

Jak odzyskać stare wiadomości Kik na iPhonie (obsługiwane iOS 15/14/13/12)

Metody 3 do odzyskiwania starych usuniętych wiadomości Kik na iPhonie / iPadzie / iPodzie touch są oferowane w artykule, aby pomóc Ci odzyskać wiadomości Kik w iOS 15/14/13/12/11.4/11.3.

4 praktyczne sposoby odzyskania utraconego kontaktu na iPadzie (wskaźnik odzyskiwania 98.3%)

Martwisz się o utracone kontakty z iPada? Jeśli chcesz odzyskać i przywrócić utracone kontakty na iPadzie, poniższe instrukcje pomogą Ci przejść przez ten proces.

Jak odzyskać utracone zdjęcia po aktualizacji iOS 11/12/13/14/15?

Niektóre osoby straciły zdjęcia po aktualizacji iPhone'a lub iPada do iOS 11/12. Jeśli to właśnie spotykasz, przeczytaj post i wypróbuj wskazówki, jak odzyskać zdjęcia.

Jak odzyskać zdjęcia z wyłączonego iPhone'a bez kopii zapasowej

Chcesz odzyskać zdjęcia z wyłączonego iPhone'a? Ale nie masz kopii zapasowych? Ten post pokaże Ci, jak odzyskać zdjęcia z wyłączonego iPhone'a bez kopii zapasowej.

[2021] Jak odzyskać usunięte zdjęcia iPhone'a bez kopii zapasowej

Nie martw się, jeśli przypadkowo usuniesz swoje zdjęcia na iPhonie. Ten artykuł oferuje niezawodne metody 3 odzyskiwania skasowanych zdjęć z iPhone'a z kopią zapasową lub bez niej.

3 sposoby odzyskiwania zdjęć z iCloud [iOS 15 obsługiwane]

Wymieniliśmy wszystkie sposoby 3, które znaleźliśmy, aby pobrać zdjęcia z konta iCloud i kopii zapasowej iCloud. Możesz wyświetlić podgląd niektórych plików zdjęć i przywrócić je z iCloud.

Cztery opcje tworzenia kopii zapasowej kontaktów iPhone'a na komputerze

W artykule zostaną przedstawione cztery opcje tworzenia kopii zapasowych kontaktów iPhone'a na komputerze, aby nauczyć użytkowników, jak bezpieczniej przechowywać kontakty iPhone'a na komputerze.

Jak zapisywać wiadomości głosowe WhatsApp z iPhone'a (iOS 15/14/13/12 w zestawie)

Chcesz zapisać wiadomości głosowe WhatsApp na iPhonie w przypadku ich utraty? Ten post oferuje 3 sposoby tworzenia kopii zapasowych wiadomości głosowych WhatsApp lub zapisywania ich na komputerze.

iPad ciągle się zawiesza? Jak to naprawić (obsługiwany iPadOS 15/14)

Denerwujesz się zamrożonym iPadem? Podajemy 4 najbardziej wydajne rozwiązania, dzięki którym możesz rozwiązać problem „iPad ciągle się zawiesza” nawet po aktualizacji do iPadOS 15/14.

Przypadkowo usunięto Safari z iPhone'a? Oto rozwiązania

Przypadkowo usunięto iPhone'a z safari? W tym poście dowiesz się, jak odzyskać przypadkowo usuniętą historię safari z iPhone'a XR / XS Max / XS / X / 8 / 7 / 6 / 5.

Jak wyodrębnić filmy z kopii zapasowej iPhone'a

Czy przypadkowo usunąłeś niektóre filmy na swoim iPhonie, ale nie chcesz przywracać iPhone'a? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak wyodrębnić filmy z kopii zapasowej iPhone'a.

4 sposoby na odzyskanie starych i usuniętych wiadomości tekstowych na iPhonie

Chcesz znaleźć stare i usunięte wiadomości tekstowe na swoim iPhonie? Ten post pokaże Ci cztery sposoby na odzyskanie ich z iPhone'a XR / XS Max / XS / X / 8 / 7 / 6 / 5 / 4.

Wiadomości tekstowe zniknęły z iPhone'a? Znajdź rozwiązania tutaj

Jeśli zauważyłeś, że Twoje wiadomości na iPhonie znikają po aktualizacji iOS 14/13/12/11.3, nie martw się! Pokażemy Ci, jak odzyskać utracone wiadomości.

Jak odzyskać usunięte zdjęcia z iPada bez kopii zapasowej

W tym artykule dowiesz się, jak odzyskać usunięte zdjęcia z iPada, nawet jeśli nie masz kopii zapasowej.

Jak przenieść zakładki Safari z iPhone'a na komputer?

W artykule przedstawiono dwa sposoby skutecznego przenoszenia zakładek Safari z iPhone'a na komputer.

3 sposoby na odzyskanie usuniętych zdjęć z iPada

Jeśli przypadkowo usunąłeś zdjęcia z iPada, postępuj zgodnie z tym artykułem, aby dowiedzieć się, jak odzyskać usunięte zdjęcia bezpośrednio z iPada lub z kopii zapasowej iCloud / iTunes.

4 sposoby, aby zobaczyć / sprawdzić / przeszukać historię przeglądania Safari na iPhonie

Martwisz się, że ktoś użyje Twojego urządzenia bez Twojej zgody? Ten tekst udostępnia Ci 4 sposoby przeglądania lub przeszukiwania historii przeglądania safari na iPhonie.

Jak odzyskać zdjęcia iPhone'a po przywróceniu bez kopii zapasowej

Jak łatwo odzyskać zdjęcia iPhone'a po przywróceniu bez kopii zapasowej? Zrób to w prosty sposób, który zaoferowaliśmy w tym artykule.

iPhone stracił kontakty po aktualizacji? Oto poprawka

Po aktualizacji może brakować kontaktów iPhone'a. Mamy listę 5 sposobów, które pomogą Ci skutecznie i skutecznie wyjść z tej sytuacji.

Przewodnik dla początkujących dotyczący odzyskiwania usuniętych wiadomości na iPadzie

Szukasz sposobu na odzyskanie usuniętych tekstów z iPada (w tym iOS 13/12)? Oto 3 sposoby, które pomogą Ci odzyskać usunięte wiadomości tekstowe z iPada.

Czy można uzyskać za darmo? aFoneSoft Kod rejestracyjny D-Back?

W tym artykule dowiesz się, czy istnieje bezpłatny kod rejestracyjny dla aFoneSoft D-Back i zaoferuj 20% zniżki na kod kuponu osobom, które chcą go kupić.

4 sposoby naprawienia problemów z „mój strumień zdjęć zniknął”

Masz problem „Mój strumień zdjęć zniknął”? Tutaj pokażemy Ci 4 sposoby, aby to naprawić!

Najlepsza i bezpłatna alternatywa dla RecBoot do wyjścia / wejścia w tryb odzyskiwania

Wymienimy główne zalety i wady używania RecBoot do wyjścia z trybu odzyskiwania i zapewnimy najlepszą alternatywę dla RecBoot. Zacznijmy od tego.

iPhone automatycznie usuwa historię połączeń? Oto rozwiązania

Czy napotkałeś problem polegający na tym, że iPhone automatycznie usuwa historię połączeń? Nie denerwować. Oto najlepsze rozwiązania. Nie przegap tego i czytaj dalej.

3 sposoby przywracania utraconego / usuniętego kalendarza na iPhone 13/12/11/X/8/7/6s/6/5s/5c/5

Ten przewodnik oferuje 3 sposoby odzyskiwania usuniętych wydarzeń kalendarza na iPhonie z plikami kopii zapasowej lub bez nich i działa nawet na iOS 15/14/13/12.

Trzy sposoby naprawienia błędu niebieskiego ekranu na iPadzie (obsługiwany iPadOS 15/14/13)

Nie przegap tego przewodnika, który pokazuje trzy sposoby skutecznego naprawienia niebieskiego ekranu śmierci iPada spowodowanego problemami z oprogramowaniem (obsługiwany iPadOS 14/13).

[Musisz przeczytać] Najlepsza alternatywa dla odzyskiwania Enigmy na iOS

Enigma Recovery ma pewne wady, o których warto wiedzieć. Co więcej, w tym artykule przedstawiamy najlepszą alternatywę dla Enigma Recovery!

Jak wyciągnąć iPhone'a z trybu odzyskiwania bez iTunes?

Aby uniknąć wszelkiej niepewności związanej z utratą danych, pokażemy, jak możesz wyprowadzić iPhone'a z trybu odzyskiwania bez iTunes, wykonując 2 rozwiązania.

Jak odzyskać wiadomości iPhone'a z / bez komputera?

Wymieniliśmy wszystkie metody, które znaleźliśmy, aby pomóc Ci odzyskać usunięte wiadomości tekstowe na iPhonie bez komputera.

Jak odzyskać historię połączeń na iPhonie bez komputera?

Czy mogę odzyskać usunięte ostatnie połączenia na iPhonie bez komputera? Jeśli masz te same wątpliwości, nie możesz przegapić tego artykułu, który oferuje najskuteczniejsze sposoby.

[Rozwiązany problem] Moje zdjęcia z galerii znikają z iPhone'a

Moje zdjęcia zniknęły z mojej galerii iPhone? Jeśli masz ten sam problem ze zdjęciami z galerii, nie możesz przegapić tego artykułu, który oferuje 8 najlepszych sposobów.

[2021] Jak wyjść z pętli z logo iPhone'a Apple (obsługiwany iOS 15)

iPhone utknął w Apple Logo Loop bez powodu lub po aktualizacji lub przywróceniu? Oto 3 różne, ale skuteczne metody, aby wyjąć iPhone'a z pętli logo Apple.

iPhone utknął na Połącz z iTunes? Oto rozwiązania (w tym iOS 15)!

Jeśli Twój iPhone utknął na „Połącz z iTunes”, ten artykuł pokaże Ci 5 sposobów na skuteczne wyjście iPhone'a z trybu odzyskiwania, nawet w iOS 15.

Jak odzyskać historię czatów WeChat na iPhonie?

WeChat zawiera wiele ważnych danych, ale odzyskiwanie WeChat na iPhonie nie jest łatwe. Post pokazuje, jak odzyskać historię czatów WeChat na iPhonie (obsługiwany iOS 13/12).

Notatki iPhone'a usunięte przez siebie? 4 sposoby na ich odzyskanie

Czy to nie dziwne, że iPhone sam usuwa notatki? W tym artykule dowiesz się, dlaczego i jak odzyskać usunięte notatki na 4 sposoby.

Jak odzyskać usunięte zakładki Safari z iPhone'a (iOS 13/12 w zestawie)

Pokażemy Ci 3 sposoby, za pomocą których możesz odzyskać usunięte zakładki Safari z iPhone'a (w tym iOS 13/12). Możesz to zrobić, nawet jeśli nie robisz żadnych kopii zapasowych.

Jak odzyskać usuniętą historię połączeń Viber na iPhonie?

W tym artykule mamy dla Ciebie rozwiązanie, które daje szansę na odzyskanie usuniętej historii połączeń Viber z iPhone'a.

Jak odzyskać kontakty z kopii zapasowej iTunes bez iPhone'a?

Mamy rozwiązanie, które pomoże Ci łatwo dostać się do pliku kopii zapasowej iTunes i odzyskać z niego kontakty bez użycia iPhone'a.

5 najlepszych sposobów na łatwe wyjście iPhone'a z trybu odzyskiwania

Czy Twój iPhone utknął w trybie odzyskiwania podczas aktualizacji do iOS 14/13/12? Przeczytaj ten artykuł, aby poznać 5 różnych sposobów na wyjście iPhone'a z trybu odzyskiwania.

Jak odzyskać usunięte zdjęcia z WhatsApp na iPhonie (obsługiwany iOS 15)

Jak odzyskać usunięte zdjęcia z WhatsApp na iPhonie? Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się, jak to zrobić, nawet jeśli nie masz kopii zapasowej dla swojego iPhone'a (obsługiwany iOS 15).

6 rozwiązań dla kontaktów iPhone'a zniknęło (obsługiwany iOS 15/14)

Kontakty z iPhone'a zniknęły bez powodu po aktualizacji iOS 12/13/14/15? W artykule przedstawiono kilka sposobów na odnalezienie zaginionych kontaktów iPhone'a.

Jak odzyskać notatki iPhone'a, które zniknęły po aktualizacji

Zauważyłeś, że notatki iPhone'a zniknęły po aktualizacji? Nie martw się. Wystarczy śledzić ten post, a dowiesz się, jak odzyskać brakujące notatki iPhone'a po aktualizacji.

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć z iPada 5 dla komputerów Mac i Windows [samouczek wideo]

Szukasz oprogramowania do odzyskiwania danych na iPada? Cóż, ten artykuł przenosi Cię na światło dzienne i przedstawia pięć najlepszych programów do odzyskiwania danych na iPada.

Jak odzyskać trwale usunięte filmy z iPhone'a?

Odzyskiwanie trwale usuniętych filmów z iPhone'a może być trochę trudne, ten post pomoże Ci odzyskać usunięte filmy z iPhone'a 11 Pro Max/11 Pro/12 Pro/12 itp.

Jak odzyskać usunięte wiadomości WeChat na iPhonie bez kopii zapasowej?

Ten samouczek wprowadzi potężne narzędzie, za pomocą którego można odzyskać usuniętą wiadomość iPhone WeChat bez kopii zapasowej, a także obsługiwany jest najnowszy iOS 14/13/12.

Jak odzyskać czaty WhatsApp po przywróceniu ustawień fabrycznych iPhone'a (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

Jeśli z jakiegoś powodu przywróciłeś ustawienia fabryczne swojego iPhone'a, czy możesz odzyskać czaty WhatsApp? Jak możesz je odzyskać? W tym artykule znajdziesz odpowiedź.

Zgubiłeś zakładki na iPada? Oto prawdziwa poprawka! (Obsługiwane iOS 15/14/13)

Czy Twoje zakładki nagle zniknęły z przeglądarki Safari na iPadzie? Nie martw się, w tym samouczku mamy 3 rozwiązania, które pomogą Ci znaleźć zagubione zakładki iPada.

2 sposoby tworzenia kopii zapasowych notatek głosowych na iPhonie

Samouczek pokaże, jak selektywnie tworzyć kopie zapasowe notatek głosowych na iPhonie i przesyłać je do komputera przez iTunes.

Jak wykonać kopię zapasową wiadomości WhatsApp na iPhonie

Chcesz wykonać kopię zapasową historii WhatsApp na iPhonie? Tutaj dowiesz się, jak wykonać kopię zapasową wiadomości WhatsApp z iPhone'a na iOS 14 lub starszym za pomocą 4 sposobów.

Jak odzyskać usunięte zdjęcia z iPhone'a 13/12/11/XS/X/8/7/6s/6/5s/5

W artykule przedstawiono 4 sposoby odzyskiwania skasowanych zdjęć z iPhone'a, które pomogą Ci odzyskać usunięte zdjęcia z iTunes, iCloud lub iPhone'a (obsługiwane iOS 14/13).

Jak odzyskać usunięte wiadomości Skype na iPhone'a?

W artykule pokazano, jak odzyskać usunięte wiadomości Skype na iPhone'a za pomocą specjalnego oprogramowania. Przeczytaj, aby dowiedzieć się, jak odzyskać wiadomości Skype.

Co zrobić, jeśli przypadkowo usunąłeś wiadomości tekstowe na iPhonie

Jeśli przypadkowo usunąłeś niektóre wiadomości na iPhonie i przeszedłeś już fazę paniki, ten tekst zaoferuje Ci proste rozwiązanie, aby je odzyskać.

Jak odzyskać dane z iPhone'a po przywróceniu ustawień fabrycznych (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

Przywróć ustawienia fabryczne iPhone'a (w tym iOS 15/14/13/12/11) i utraciłeś wszystkie dane? W artykule pokazano 4 skuteczne sposoby odzyskiwania danych z iPhone'a po przywróceniu ustawień fabrycznych.

Jak odzyskać kontakty iPhone'a bez kopii zapasowej (obsługiwany iOS 15/14/13/12)

Zgubiłeś kontakty z iPhone'a i nie masz kopii zapasowej iTunes lub iCloud? Ten artykuł oferuje łatwy sposób na odzyskanie kontaktów iPhone'a bez kopii zapasowej (w tym iOS 15/14/13/12).

Co się stanie, jeśli otrzymam kod błędu podczas korzystania? aFoneSoft D-z powrotem?

Z powodu pewnych problemów z połączeniem lub sprzętem, podczas używania może pojawić się kod błędu aFoneSoft D-Back, aby odzyskać dane. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, co zrobić, jeśli zobaczysz kod błędu lub alert.

Jak zapisywać wiadomości audio z WhatsApp na iPhone 13/12/11/XS/XR/X/8/7/SE/6s/6/5s/5c/5

Jak zapisywać wiadomości audio z WhatsApp na iPhone 13/12/11/XS/XR/X/8/7/SE/6s/6/5s/5c/5

Jak łatwo pobierać filmy z iCloud? (Obsługiwane iOS 15/14/13)

Wprowadzimy do tekstu ekstraktor danych iPhone'a, który pomoże Ci łatwo pobierać filmy z iCloud, nawet jeśli używasz iOS 15/14/13 na swoim urządzeniu.

Jak odzyskać kontakty WeChat na iPhonie (obsługiwany iOS 15/14)

Zgubiłeś kontakty WeChat na iPhonie? Ten artykuł pokaże Ci zalety i wady wszystkich możliwych sposobów odzyskiwania kontaktów WeChat na iPhone 12/11/XR/XS Max/XS/X/8/7/6/5.

Jak odzyskać usunięte wiadomości głosowe z iPhone'a?

W tym artykule znajdziesz narzędzie do odzyskiwania danych iPhone'a, a także pokaże, jak go używać do odzyskiwania usuniętych wiadomości głosowych z iPhone'a.