Jak uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes

STRONA GŁÓWNA > iOS Odzyskiwanie danych > Jak uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 13 września 2021 r.

Są chwile, kiedy przypadkowo usuwasz lub tracisz tylko jeden ważny element danych, taki jak film lub pojedyncze zdjęcie, i chcesz go odzyskać. Jeśli zdjęcie lub wideo zostało uwzględnione w ostatniej kopii zapasowej iTunes, wystarczy pobrać je stamtąd. Z tym planem jest tylko jeden problem. Aby przywrócić urządzenie z iTunes, utracisz wszystkie nowe dane na urządzeniu.

Nasuwa się więc pytanie: czy można uzyskać dostęp do danych w plikach kopii zapasowej iTunes i uzyskać tylko ten jeden film lub zdjęcie? Chociaż iTunes może nie być w stanie na to pozwolić, możesz to zrobić, na rynku istnieją narzędzia, które mogą pomóc w uzyskaniu dostępu do kopii zapasowej iTunes i odzyskaniu potrzebnych danych.

dostęp do plików kopii zapasowej iTunes

W tym artykule zajmiemy się jednym z tych narzędzi i pokażemy, jak możesz go użyć, aby uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes i uzyskać tylko potrzebne dane.

Narzędzie potrzebne do uzyskania dostępu do plików kopii zapasowej iTunes

Najlepszym narzędziem, które pomoże Ci uzyskać dostęp do pliku kopii zapasowej iTunes, jest nic innego jak aFoneSoft Przeglądarka kopii zapasowych iTunes iTransor Lite. Jest o wiele lepszy niż wszystkie inne w branży, ponieważ sprawia, że ​​cały proces jest tak szybki i łatwy. Po zainstalowaniu programu na komputerze wystarczy wybrać kopię zapasową i uzyskać do niej natychmiastowy dostęp. Niektóre z innych funkcji tego programu, co do których jesteśmy pewni, że okażą się przydatne w tym programie, obejmują:

aFoneSoft iTransor Lite (Obsługiwane iOS 15/14/13/12)

500,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Powiedzieliśmy już, że jest łatwy w użyciu, ale warto to powtórzyć, ponieważ nikt nie chce nauczyć się korzystać z narzędzia do ekstrakcji danych iPhone'a, kiedy mógłby spędzić ten czas na robieniu innych, ważniejszych rzeczy.
  • Możesz wygodnie i łatwo wyodrębnij kontakty, zdjęcia, filmy, dane aplikacji innych firm, wiadomości i nie tylko jednym kliknięciem bezpośrednio z iPhone'a, kopii zapasowej iTunes lub kopii zapasowej iCloud.
  • Jest wydawany przez niezawodne aFoneSoft firma, której właścicielem jest słynna aFoneSoft D-Back narzędzie do odzyskiwania danych iPhone'a i aFoneSoft Gumka do danych Umate Pro iPhone.
  • Jest wyposażony w elastyczną funkcję tworzenia kopii zapasowych, co oznacza, że ​​możesz nie tylko tworzyć kopie zapasowe wszystkich danych i ustawień na swoim urządzeniu, ale także osobno tworzyć kopie zapasowe tylko wiadomości, danych WhatsApp, danych WeChat.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Poniżej znajduje się prosty samouczek, który pomoże Ci uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes i odzyskać dowolny plik.

Jak uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes

Krok 1: Wybierz Wyodrębnij dane z kopii zapasowej

Pobierz i zainstaluj aFoneSoft iTransor Lite na komputerze, a następnie uruchom go. W oknie głównym wybierz „ Wyodrębnij dane z kopii zapasowej”. Wybierz kopię zapasową iTunes zawierającą dane, do których chcesz uzyskać dostęp, a następnie kliknij „Dalej”, aby kontynuować.

wyodrębnij dane z kopii zapasowej iTunes

Krok 2: Wybierz typ pliku, do którego chcesz uzyskać dostęp

W następnym oknie wybierz typy plików, do których chcesz uzyskać dostęp. To znacznie przyspieszy proces, ale jeśli chcesz zobaczyć wszystko, zaznacz „Zaznacz wszystko”.

wybierz typy plików

Po kliknięciu „Dalej” program rozpocznie skanowanie kopii zapasowej i wyszukiwanie wybranych typów danych.

wybierz jedną kopię zapasową iTunes

Krok 3: Wybierz dane z kopii zapasowej iTunes

Po zakończeniu procesu skanowania zobaczysz wszystkie dane w tym pliku kopii zapasowej iTunes. Wybierz żądane dane, a następnie kliknij „Wyodrębnij”, aby je zapisać.

wybierz dane, które chcesz wyodrębnić

Pobierz i wypróbuj aFoneSoft Przeglądarka kopii zapasowych iTunes iTransor Lite teraz, aby łatwo uzyskać dostęp do plików kopii zapasowej iTunes.

Wypróbuj za darmoWypróbuj za darmo

Gorące artykuły